Jump to content
BulForum.com

Alien.vs.Predator


Recommended Posts

I az go gledax pyrvo na kofti ka4estvo ta baq se vzirax takyf ama posle si go drypnax s DVD-ka4estvo...Eeeemi kvo da kaja bratleta... :wir

Film4eto si e super napraeno i s edin takyf krai deto mojem da se nadqvame i na 2 4ast... :punk

Ai peace \/

 

da ako moje da ni kaje6 ot kade go drypna na DVD??? Za6toto dokolkoto znam kato se poqvi v nforce.nl 4e e izleznalo zna4i go ima a tam vse o6te go nqma ima samo SVCD.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply
az go gledax pyrvo na kofti ka4estvo ta baq se vzirax takyf ama posle si go drypnax s DVD-ka4estvo

 

Не се стискай, ами казвай откъде - не вярвам да има недоволни, ако го качи някой във warez-а. :)

Link to comment
Share on other sites

Filma mi haresa ,

no bqh mnogo razo4arovan 4e ne vidqh nqkoq marinka da pryska glavata na

alien s pistoleta s brronebroinite patroni ( ot igrata , alternativnite ))

az na igrata kato gi pucam alien4etata v glavata s teq patroni se vyzbujdam 4ak,

a te da ne napravqt edna takava scena v filma ...

Link to comment
Share on other sites

Good  God ......че къде го има DVD качество този филм??

 

 

da ako moje da ni kaje6 ot kade go drypna na DVD??? Za6toto dokolkoto znam kato se poqvi v nforce.nl 4e e izleznalo zna4i go ima a tam vse o6te go nqma ima samo SVCD.

 

 

Не се стискай, ами казвай откъде - не вярвам да има недоволни, ако го качи някой във warez-а. :)

 

 

има ли го вече някъде с добро качество?

или още е накав гаден скриинър?

 

 

oще един от тия дето зимат нещата преди да са излезли официално. не се връзвайте. аз пък гледах Star Wars Episode 3. DVD 8 канален звук, но тва е друга тема. не се занимавайте с глупости :) на DVD ще излезе 1 месец и нещо след премиера на кино, следователно .. ще е след като дойде на кино. ако ми хареса ще си го сваля на дискове... :) и аз чакам с нетърпение да излезе на кино. заедно с Garfield.

Link to comment
Share on other sites

аре наистина да сменим темат за Ш. доказахме че е велик стига толкова :) аре ся кажете какво очаквате от борбата за 3тото място ?

защото мисля че трудно Баричело ще загуби 2рото при положение че вече Шуми е спечелил титлата и може да му помога когато се налага!?та какво очаквате?

не съм чел темата но искам само да питам как е горе-долу качеството на филма във вареза ? в смиссъл много ли е гадно или става за гледане и няква идея имате ли кога ще го пуснат с по-добро качество!?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Filma sa re6ih da go gledam i ostanah super dovolen ot film4eto mnogo dobre sa go napravili spored men. Malko bitki ima6e no pyk bqha ludi i to obiknoveno e taka tova e ne6to kato introduction na filma opredeleno 2orata 4ast 6te e ne6to ludo maina. S toq predalien deto sa rodi!

Link to comment
Share on other sites

Като един прастар фен на H.R.Giger знаейки наисуст старите серии на Alien, треперех в очакване на този филм. Но като го изгледах, останах разочарован. Беше толкова смешно на моменти, че направо се чудех да се ядосвам или да се смея. Особенно когато Хищника направи щит от главата и копие от опашката на Пришълеца и го даде на черната да се бие - хахаха. А когато тя го набучи и Alien умря леко боцнат, без да и направи нищо и грам киселинка не капна на човешкия и крак или ръка - направо ме хвана яд. Пък и цялата постановка беше тъпа. Идеята-перфектна, сюжета - тъп, реализацията - тъпа :angry1

Единственото нещо, което ме накара на изрева от кеф, ама наистина се накефих и такова нещо не бях видал в никоя серия преди, беше битката между Alien и Predator - Върховно беше! Направо настъхнах от кеф! :) Може би това спасява филма от тотално сгромолясване в моите очи...

Link to comment
Share on other sites

Цитат от статия в едно списание:

 

...

Изрязана е цялата второстепенна сюжетна иния, която режисьорът твърди, че е заснета, но е отпаднала заради цензурата две седмици преди премиерата на филма.

...

За щастие, до няколко месеца ще се появи нецензурира Director's Cut - версия, която ще показва филма такъв, какъвто го е замислял създателят, а не какъвто би се харесал на счетоводителите на 20th Century Fox.

В киноверсията си Aliens vs Predator е разочарование - не пълно, но все пак далеч от възможностите, които се предлагат от базистната идея. Бихте ли отишли да го гледате, ако знаете, че самият Андерсън яростно негодува за начина, по който са се изгаврили с любимите и нему, и нам извънземни? Не си струва. Чакането и без това бе дълго, още малко чакане до Director's Cut DVD-то няма да ви умори.

Link to comment
Share on other sites

Filma MAJI qko!S netyrpenie chakam da go gledam pak no shte si zapazq tova udovolstvie za momenta v koito shte go namerq sys izrqzanite sceni! :D

По скоро за момента в който ще гледаш филма. Защото доколкото разбирам доста е променен с това орязване. Аз в един преден пост споменах че много кратък ми се видя. По принцип филмите от тази поредица са доста дълги. Като сравня с другите части може да очакваме още 30-40 мин. поне допълнение към сегашния вариант. А това хич не си е малко време. Като приемем, че в началото и края няма какво да се реже остава всичко да бъде реално действие :D.

Link to comment
Share on other sites

По скоро за момента в който ще гледаш филма. Защото доколкото разбирам доста е променен с това орязване. Аз в един преден пост споменах че много кратък ми се видя. По принцип филмите от тази поредица са доста дълги. Като сравня с другите части може да очакваме още 30-40 мин. поне допълнение към сегашния вариант. А това хич не си е малко време. Като приемем, че в началото и края няма какво да се реже остава всичко да бъде реално действие :D.

 

da man napraviha to4no taka kakto sys Aliens ( Alien 2 ) tozi varqnt v wareza deto go imame ka4en nikoga ne go bqh gledal do sega naskoro go gledah to sigurno e s 40 min po dylag ot toq koito az sym gledal pak sa urqzani scenite s kyrvi6tata ama toq v wareza e stra6no qk. No az da si kaja 4esno stra6no me nakefi AvP makar Cut scenes super mnogo mu se naradvah na film4eto ima6e mnogo qki momenti i s netyrpenie 6te 4akam 2orata 4ast toi prosto tolkova qko svyr6va filma. I finala mu e qk i si4ko si e super izbarano koeto mnogo malko filmi go imat naposledyk. Otna4alo mi se struva zaintriguva6t i nakraq go usirat finala.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ФИЛМЪТ е СУПЕР як кърти мивки отсякаде!!!!!!! :punk :allien

Ама пришалеца нещо се излага!!! :allien

Link to comment
Share on other sites

Emiiiiii kakvo da vi kaja , i az go gledah s kofti ka4estvoto mu razbira se, ne beshe tolkova zle ,e mojeshe da se jelae oshte dosta ot tova film4e , vse pak sa sabrani v edin film 2 veliki invanzemni-hushnici,i mai mai shte ima prodaljenie a , a kadeto pro4etoh 4e shte ima po dobra versia na filma ami.shte se gleda , ako niakoi se seti da ia ka4i.. :allien :ghost :bgrin: :sick :wir

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...