Jump to content
BulForum.com

Alien.vs.Predator


Recommended Posts

Вижте какво намерих в 1ин форум:

 

За нещастие прословутото Extended издание, което ще излезе на 25 януари се оказва че е удължено само с 2 мин и половина... на двд-то ще присъстват едновременно киноверсията, и т.нар. "удължена" <insert laugh here> версия, която включва 3 изтрити сцени и различно интро.... жалко

 

 

Гррррррррр,пак ни пре**ха :angry1 :cry

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Vsi4ki serii na predatora sa prosto neveroqtni.mn golqm fen na pradator sum. osobenno purvata s arnold. Poslednata sushto beshe na nivo mn mi haresaha boinite sceni s alien. mn efekni. tako cqlo alien ne mi haresva prekaleno brutalen e :allien

Link to comment
Share on other sites

Сценарият е слаб и сериозно издиша на моменти......Така за хората които са гледали внимателно " паяци се лепнаха " върху лицата на само 4/ма души.Трябваше да има не повече от 4 пришълеца... a и хладнокръвието на главните герои в подобни филми ми лази по нервите...

Link to comment
Share on other sites

Film4eto ne e zle. Makar 4e i az o4akvah pove4e . Malko plosuk na momenti .Moje bi shte ima i vtora 4ast? Niakoi znae li neshto po vaprosa?Zashtoto filma e s otvoren krai. Niakade 4etoh 4e shte ima oshte edna seria na ALIEN dano tia da e dostoen zavurshek na poredicata :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Сценария е абсурдно тъп! Изгледах го от инат, иначе такива филми отиват право в Recycle Bin-а B) А имах такива надежди за тоя пуст филм. :(

Link to comment
Share on other sites

Мдааааа, това просто си беше гавра с поредиците за Пришълеца и Хищника. Жалко очаквах наистина много защото съм фен и на двете поредици ама .....

Безумно тъп филм.

Link to comment
Share on other sites

Мен пък ме накефи. Според мен беше идейно. Отново изскочи една теория за изчезналите цивилизации, която ако не друго е забавна. (Холивуд сигурно са рекордиори по хипотези за човешкото минало/бъдеще...)

А филма е кефещ. Дет' се вика - разни хора, разни идиоти :] (не визирам никой от вас, да си спестя flaming-a)

Link to comment
Share on other sites

прав си, всеки си има няква представа какви неща той харесва и какви не...

 

както са казали хората, за всеки влак си има пътници...

 

пп. имаче за хипоте3ите за бъдещето и миналото според мен, не са творение на Холивуд, а са доразвиване на стари пророчества, вярвания и такива работи от преди много години, по-точно векове ;)

Link to comment
Share on other sites

Vse pak mi se struva ,4e ne e redno dva korenno razli4ni filma da gi slivat v edin. Tova ozna4ava samo edno, Holiwood se e iz4erpal i ve4e ne znae kakvo da napravi. ;)

идеята да се слеят тези два персонажа е добра (xищникът е ловец и събира като трофеи черепите на жертвите си -в Хищника2 имаше и череп на пришълец)...но пък с наивен сценарий, за сметка на това битките между пришълец и хищник спират дъха.

Link to comment
Share on other sites

Готин филм, на места не отговаряше на предишнете филми, но като цяло ми хареса доста.

Link to comment
Share on other sites

Сценария е абсурдно тъп! Изгледах го от инат, иначе такива филми отиват право в Recycle Bin-а B)  А имах такива надежди за тоя пуст филм. :(

Подкрепям те с 2 ръце. Ми тоя филм е няк'ва мозъчна пр***я. Баси. А иначе и на двете поредици съм голям фен. Що ми трябваше да го гледам. Поредния филм пълен само откъм ефектни, но без никъв смисъл. Останах много разочарован. В цялата работа има едно хубаво нещо - излезе ми много по-евтино да си го дръпна от сървъра, вместо да давам пари за кино.

Link to comment
Share on other sites

Много си е готин филма според мен!!Направо е свещено да видиш как шищника върти пришалецът и го мята!! :punk

СУПЕР МНОГО МЕ КЕФИ ТОЯ ФИЛМ!!!

Link to comment
Share on other sites

Много си е готин филма според мен!!Направо е свещено да видиш как шищника върти пришалецът и го мята!! :punk

СУПЕР МНОГО МЕ КЕФИ ТОЯ ФИЛМ!!!

Нали това казвам само ефекти нищо друго. Но то и какво друго да очакваш. Искаше ми се вместо това да изкарат Хишника 3 - много ме кефи тоя "пич" :punk

Link to comment
Share on other sites

Xaxaxa Boro pak me kefi s vkliuchvane, ama po sashtestvo filma mnogo me kefi, no e mnogo kratyk... mnogo i zatova na nqkoi hora moj da ne ima haresa...

Az lichno go smqtam za dobyr action i Sci-fi, no ne i za ujasi... ne stava prosto..

poveche efekti otkolkoto strah..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

:laughing: vypreki vsqkakvite mneniq tuk, az kato golqm fen i na dvete strani ot filma - Alien & Predator, - sym dlyjen da izrazq svoqta priznatelnost kym syzdatelite za proizvedenieto, zashtoto, syglasete se, kofti e da obojavash edin geroi a za nego da ima samo 2(predator) ili 4(Alien) filma... hubavo e da se pravqt opiti, bilo to uspeshni ili ne, shtoto trqa da ima kvo da gledame :laughing:

Inache, lichno na men filma mnogo mi haresa, pyk i e s nezavyrshen kraj, koeto znachi oshte kiutek i kryv v skoro vreme. vqrno, mojeha da go napravqt malko po zavyrtqn kato siujet, no i tova postijenie ne e losho... kryv imashe, prishylci imashe, hishtnici imashe, voinicheta imashe da mrat, vsichko si be ok, no movie-to ne beshe ujas kakto se nadqvah, a si beshe chisto action sci-fi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...