Jump to content
BulForum.com

Ревнувате ли?


Ревниви ли сте?  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Някой беше казал,че "ревнуват хората,които се страхуват да не загубят нещо,което не заслужават".Аз ревнувам всичко и всички,нещото,което ме изкарва извън релси е липсата на внимание...Обаче всичко си обяснявам с МОЯТА несигурност...

Случвало ми се е и друго-от приятни моменти да не остава време за ревност...но това пък май зависи от човека до теб и начина,по който те кара да се чувстваш...когато наистина има чувства доверието е над всичко:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Да, ревнива съм! :( И за сетен път се убеждавам, че ревността може да убие красивите чувства между двама човека. Тя е израз не само на любов и загриженост, но и на проблеми с доверието в другия. Всички знаем, че е отвратително чувство, но ние сами сме си виновни, защото за мен ревността се подбужда от чисто егоистични причини. Какво значи "Искам да е само мой/моя!"??? :confused Никой не е ничий! Ако се обичате, просто няма да има причина за ревност.

Link to comment
Share on other sites

Ujasno revniva sym,no gledam da ne go pokazvam...Zashtoto vsichki znaem,che revnosta ubiva lubovta..

Ne obicham da me revnuvat mnogo,v granicite na normalnoto da,no za vsqko edno neshto .. brrrr...

Link to comment
Share on other sites

Za men revnostta e po-skoro jelanie da imash cqloto vnimanie na svoq lubim,nezavisimo dali ste sami ili v kompaniq.No kato nqkoq ligla se opitva da se ligavi s priqtelq mi,nqma li da i pokaja noktite si i da za6titq tova,koeto e moe?

Vse pak znaem kakvi sa povecheto momicheta...Ne che nqmam doverie na nego,po-skoro nqmam doverie na tqh...

Vseki e revniv,ako kaje,che ne e,znachi vi laje.Ako mu puka prekaleno mnogo za choveka do nego,togava opredeleno 6te e revniv v nqkakvi granici.

Link to comment
Share on other sites

Vseki e revniv,ako kaje,che ne e,znachi vi laje.

Толкова ли е трудно човек да приеме нещо, което не е почувствал или преживял? Едва ли. Но определено е лесно да наречеш някого "лъжец" и дори да не се опиташ да го разбереш...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ревнувам да.Не че искам да е така.То ревността е болест искаш ,обаче не можеш да спреш.А най-лошото е че можеш да загубиш човека до себе си по този начин.С ревност нищо не се оправя обаче айде спри я ако можеш.Някои хора казват ,че това е защото нямаш доверие на партнъора си.Може и така да е.За мен не е защото аз имам доверие на човека с който съм и пак го ревнувам.

Link to comment
Share on other sites

ми кво да кажа лоша работа е тва

аз уж си мълча ама понякога съм на ръба да напрая няква глупос :cry

при мене няма такъв филм да обичам някого без да го ревнувам :(

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че очаквам лоялно отношение, но чак пък да му държа сметка...не!

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш да запазиш любовта си трябва да спреш да ревнуваш, ревността накрая се обръща срещу теб. Лошото е че не мога да се оттърва от нея и заради това страда този който обичам. Повярвайте ми безполезно е да ревнуваш трябва да се има доверие. Ама.......

Link to comment
Share on other sites

За съжаление "Ревнувам" е меко казано...Направо полудявам :( И колкото повече се опитвам да не показвам ревността си, толкова повече ми личи :cry

Link to comment
Share on other sites

За съжаление "Ревнувам" е меко казано...Направо полудявам :( И колкото повече се опитвам да не показвам ревността си, толкова повече ми личи :cry

 

Ейййй.тц,тц,тц!Ми вий шса избиити бе!

Овценце,ми да ти подаря един мултифункционален уред(точилка),че да го съветваш мъж ти как не е хубаво да ти дава поводи за ревност :wir ?

Link to comment
Share on other sites

Овценце,ми да ти подаря един мултифункционален уред(точилка),че да го съветваш мъж ти как не е хубаво да ти дава поводи за ревност :wir ?

Ху ху ху:))))

И верига сис, и верига :tongue

Link to comment
Share on other sites

амм аз не ревнувам - даже никак! ама хич ;)

само дето хората дет се въртят около приятелката ми никак не ми вярват и бързат да си намерят работа някъде другаде, а тези които се забавят се чудят защо не са се сетили навреме. ама не ги разбирам хората, аз се държа толкова Любезно и Приятелски. може би нещо ги смущава в поведението ми и езика на тялото. не знам какво толкоз притеснително намират в прикритото подканване "това си е МОЕ! и ако го барнеш.......! хайде де, само посмей!". а на мен ми е забавно. иначе не ревнувам. нямам нищо против приятелката ми да се вижда с който и да е - все пак един ден някой ще посмее да ми се изрепчи, и тогавааааааааа. ох какъв хубав бой ще си спретнем :rolleyes:

еххх мечти.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...