Jump to content
BulForum.com

Ревнувате ли?


Ревниви ли сте?  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

повърхностно?!!?? еее, това ме уби! какво искаш да кажеш? да не ни пука? да не се интересуваме от човека до нас? да не ни пука, какво прави и с кого го прави. може да не съм те разбрал, но не ми звучи нормално.

аз съм мноого ревнив. кофти е, но понякога може да предотврати някои неприятности.

 

Не съм казала да не се интересуваш от човека с който си,но ако започнеш постоянно само за тва да мислиш и ти стане фикс идея тогава става лошо!Замисли се ако започнеш да се задълбочаваш в всяка една връзка и също така влагаш доста дълбоки чувства и дору ревнуваш,то тогава евала че можеш да се съвземаш след всяка връзка.Аз не бих могла да обичам един 1 година,да се скараме и след два месеца да обичам друг.Та за тва малко по-купонджийски гледаите на нещата,все пак не сте тръгнали да се жените,едва тогава вече може да се ревнува според мен(макар че хич не е хубаво).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

ревност?....от може би 4 години не ми е минавала подобна мисъл през главата ;)

Link to comment
Share on other sites

To i az spadam v grupata na tezi koito ot4aqno vqrvat na 4oveka do sebe si. Tolkova mnogo, 4e ne se se6ta6 za ne6to, koeto da se klasificira kato revnost. Lo6oto e, 4e posle, kogato vsi4ko svyr6i se 4udi6, kolko trqbva da si typ, 4e da ne si zabelqzal... No i za v byde6te 6te si byda sy6tiq - problemyt ne e v men :)

Link to comment
Share on other sites

Аз си ревнувам колкото си е нормално човек да се ядосва за разни неща... :)

Даже понякога въобще не ми пука, защото съм оптимист, гледам напред в живота и търся винаги положителното... колкото и малко да е то :D

Link to comment
Share on other sites

Ами мисля, че не съм крайно ревнив. Понякога изникват разни съмнения, но те бързо се разсейват. Е сега ако се повтърдят става лошо, но мисля че това не е вече ревност. Обичам да ми се обръща внимание - голям минус !!!

Link to comment
Share on other sites

аз не съм много ревнив, но ми се е случвало да изпитвам много силно това чувство, защото когато обичаш някои искаш да го задаржиш до себе си , да му се насладиш изцяло. Според мен това чувство се проявява винаги, просто при някои хора то излиза наяве по-бурно отколкото при други

Link to comment
Share on other sites

Ревноста е напълно излишно чувство. Ако те мами и да я ревнуваш и да не - все тая, ако не те мами - си го слагаш сам. Затова аз не ревнувам. Ама е добре от време на време да се правиш малко, че жените почват да се обиждат. Щото липсата на ревност била липса на любов. Аз пък му викам доверие.

Генералния извод е: не трябва да се следим. Щото ако се следим - ще се хванем. И каква е ползата :(

Link to comment
Share on other sites

Revnostta e vapros na doverie, no i na samouverenost. Za da ne revnuvash priatelkata si triabwa kakto da imash doverie v neia, taka i da si siguren vav sebe si , che mojesh da ia zadarjish pri sebe si. Ako tia narochno te kara da revnuvash e ednata strana na vaprosa. Drugata e ako ti sam imash kompleksi che ne si dostatachen za neia, togava revnuvash daje ako niamash povod.

I ne priemaite revnostta samo kato sex... chovek moje da revnuva gajeto si daje ot niakoi televizionen serial... :wir

Link to comment
Share on other sites

добре де и аз съм ревнива ама само когато не съм сигурна в гаджето си,иначе ревността е пълна загуба на нерви.Трябва да се гледа по-повърхнотстно на нещата щото в противен случай е много кофти. :wacko:

 

Da se gleda povurhnostno na ne6tata? Mi nqkvi malki pikli kato teb mogat da gledat povurhnostno na ne6tata-tva sa pulni gluposti :excl:

Link to comment
Share on other sites

V edna vruzka ako ima malka doza revnost nishto losho ne mozhe da stane. Imal sum sluchai, kogato F mi e kazvala "iskam da me obichash, da me revnuvash itn..." To ako nema malko revnost vse edno ne ti puka za choveka do teb. Nqkoi momicheta vmesto da ocenqt tova che im imash pulno doverie, trugvat da si pravqt priburzani zaklucheniq, che na teb vusbhte ne ti puka za neq. Ei za tfa naroda e kazal - Em ti boli em ti surbi :D

Link to comment
Share on other sites

Офффф, и аз съм много ревнив за съжаление!Много я мразя тази черта в себе си, но не мога да я променя :(

Link to comment
Share on other sites

Офффф, и аз съм много ревнив за съжаление!Много я мразя тази черта в себе си, но не мога да я променя :(

Има спасение майна. Взимаш си приятелка дето не хваща окото, а човек като за цял живот до теб и си 6 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Според мен няма смисъл от ревността. Първо тя убива любовта и доверието, защото когато ревнуваш значи нямаш доверие на човека до теб. И второ но не на последно: Ами простичко е, ако някой е решил да изневери ще го направи, колкото и да ревнувате. Ревността ви няма до го спре ;)

Link to comment
Share on other sites

ревността е кофти нещо ама неможе да обичаш някой и да не го ревнуваш даже да е малко

Link to comment
Share on other sites

Revnost vinagi ima v edna vryzka (pone mynichko), koito go otreche spored men si krivi dushata. Vyprosa e kolko tochno e revnosta - tvyrde mnogo revnost ubiva chustvata dosta byrzo. Az sym dosta revniv, no se opitvam da se kontroliram i da vizhdam i drugata strana na neshtata i zasega uspqvam :), priqtelkata mi syshto e uzhasno revniva - i zatova prez dosta problemi sme minali za godina i polovina, no neshtata postepenno ulqgat :)

Tyi che - pazete se ot prekomerna revnost :) (Otkrih toplata voda Yeeeey!) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Da se gleda povurhnostno na ne6tata? Mi nqkvi malki pikli kato teb mogat da gledat povurhnostno na ne6tata-tva sa pulni gluposti 

 

Искам да ти кажа само едно че мнението се гради на това което си преживял.Като ги знам какви момчета ги има кой знае на какъв е попаднало момичето,така че моля те недей да обиждаш хората без да знаеш нищо ама нищо за тях.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...