Jump to content
BulForum.com

Ревнувате ли?


Ревниви ли сте?  

206 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

УУУУУУУФФФФФФ незнам,вече съм изгубил всякакви чуства от както

почнаха да ми се случват странни неща като напр. две мои приятелки ми изневериха,подред,на една и съща пейка на пеещите фонтани на глвната,първия път си замълчах,но на втория направо ми се дигна октана.Някво проклятие тегне над мен.Питах една врачка,и се оказа,че е заради едно огледало дето чупих от яд

от предния път,тя ми каза че мога да го премахна,ако намеря същото

такова и си го строша в главата,мааааллллеееее полудях,благодарих и по майка,така де от къде на къде ша са базика с толкова сериозни неща.Извинявам се,че се отклонявам от темата,но ако някой знае как,освен първия начин мога да се отърва

от това проклятие нека каже.МЕРСИ за вниманието.

Не оставайте грешните чувства да ви завладеят.Бъдете търпеливи и по доверчиви към човека до вас.

 

tonyss@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Не мога да се отърва от това чувство, колкото и да се мъча и знам, че даже да го изтрия от съзнанието си рано или късно пак ще се появи под една или фруга форма!!! :love :wub: :( :angry: :angry1

Link to comment
Share on other sites

УУУУУУУФФФФФФ незнам,вече съм изгубил всякакви чуства от както

почнаха да ми се случват странни неща като напр. две мои приятелки ми изневериха,подред,на една и съща пейка на пеещите фонтани на глвната,първия път си замълчах,но на втория направо ми се дигна октана.Някво проклятие тегне над мен.Питах една врачка,и се оказа,че е заради едно огледало дето чупих от яд

от предния път,тя ми каза че мога да го премахна,ако намеря същото

такова и си го строша в главата,мааааллллеееее полудях,благодарих и по майка,така де от къде на къде ша са базика с толкова сериозни неща.Извинявам се,че се отклонявам от темата,но ако някой знае как,освен първия начин мога да се отърва

от това проклятие нека каже.МЕРСИ за вниманието.

Не оставайте грешните чувства да ви завладеят.Бъдете търпеливи и по доверчиви към човека до вас.

 

tonyss@abv.bg

 

това ако питаш мен си е офтопик.. макар че.. айде и аз ще се отклоня от темата, защото вече съм дал мнение :)

ами.. да ти кажа не вярвам в магии и подобните им работи..

т.е магии, проклятия, черни котки... всичко т'ва го няма :)

съществуват само материалния свят.. т.е протони, неутрони и електрони..

ако съществуваха подобни работи.. то тогава цялото времево пространство щеше да е относително..

опс.. май се залисах :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

dam revnuvam ama nikoga ne go pokazvam , posle moqta revnost izliza prez nosa na tozi koito q e predizvikal bez da znae za6to mu se slu4vat nqkoi ne6ta

ей там ти е грешката ,че не споделяш и затова и на теб ти е гадно и на другия,защото твоите съмнения може да са неоснователни,или много далече от истината :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ами при мен е много относително. С различните момичета, с които съм ходил е било различно. Общо взето не ми пука ама понякога направо съм излизал извън контрол едвам запазвам самообладание. Много е странно чувството на ревност. На мнение съм , че все пак това зависи от взаимоотношенията м/у двамата. Та в различните случаи съм си чувствал различно.

Link to comment
Share on other sites

Mi to seki revnuva malko ili mnogo ama e hubavo da ne se pokazva tova chustvo  B)

Напълно съм съгласен...признавам,че и аз ревнувам (макар и малко) , но се старая това чувство да не ме обладава,защото само ми трови душата!

Link to comment
Share on other sites

Еееее ,ама ревноста си е израз на любов :love ,просто не трябва да оставиш това чуство да те завладее :angry1 И въобще не е обида ,ако не ревнуваш ,значи просто не ти пука за този човек :sayjin Е те това е

Link to comment
Share on other sites

Ами при мен е много относително. С различните момичета, с които съм ходил е било различно. Общо взето не ми пука ама понякога направо съм излизал извън контрол едвам запазвам самообладание. Много е странно чувството на ревност. На мнение съм , че все пак това зависи от взаимоотношенията м/у двамата. Та в различните случаи съм си чувствал различно.

Напълно съм съгласен и споделям написаното! :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

abe i az revnuvam ponqkoga, ama po-skoro ne sam revniva.

sigurno 6tot sam super dover4iva, specialno kam gadjeto.

Link to comment
Share on other sites

Еееее ,ама ревноста си е израз на любов :love ,просто не трябва да оставиш това чуство да те завладее :angry1 И въобще не е обида ,ако не ревнуваш ,значи просто не ти пука за този човек :sayjin Е те това е

i az sum na tova mnenie ako revnuva6 si e izraz na liubovm,ako ne-zna4i ne ti puka tva e

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам защо в анкетата опцията, която би трябвало да отговаря на "не" е представена като "не ми пука"? Това не е правилно, просто.

Иначе не - не съм ревнив.

Link to comment
Share on other sites

По повод подобната тема:Може ли любов без ревност

 

QUOTE(HEKTIK @ Jul 5 2004, 13:51 PM)

Естествено,че може.Така и трябва да е.Ревността няма нищо общо с любовта.Защото ревността е признак на егоизъм,а не на любов.Който обича истински,има доверие на другия =не го ревнува.За мен ревността е признак на елементарност и винаги като чуя ревност си предствям някви диви селяни,дето бият жените си,защото си казали две думи със съседа.

 

Добре споменаваш егоизма, но не забравяй, че любовта е плод на егоизъм. Преди да почнеш бурно да ме увещаваш какви глупости съм написал, помисли малко.

Link to comment
Share on other sites

Ами нормално е някаква ревност,но при някои е болестно състояние,човек се чувства като окован и рано или късно къса синджира.Аз също не съм от най ревнивите ,но ако няма повод иначе,да

Link to comment
Share on other sites

Ревоста си е най обикновен животински инстинкт за запазване на партньора, всички го имаме за това няма какво да се лъжем в тая тема.

Link to comment
Share on other sites

Mi to seki revnuva malko ili mnogo ama e hubavo da ne se pokazva tova chustvo  B)

Ami da i az mislq taka za6toto moje da revnuva6 ne samo gadjeto a dori i nai dobriq si priatel :D Makar 4e mnogo mnogo ne revnuvam za6toto nqma osoben smisal cqlata rabota osven da se zatormozqva6 sam :P pak i neznam dali sa6testvuva takava vrazka v koqto ediniq da e ostanal veren na drugiq ;)Osobeno ako nqkoi si naumi ne6to nemoje da go spre6 dori i da mu di6a6 vav vrata,zatova po dobre ne vgor4avaite jivota na polovinkite si B)

Link to comment
Share on other sites

И то в крайна сметка какво излиза-че всеки ревнува.И на мене ми се струва напълно нормално.Например ако знаете само какво ми наговори едно момиче (не гаджето),ама ви казвам тва ако го знае този който е с нея,направо не му блазя,горкия той(та в общи линии ми каза че тя изобщо не харесвала ревнивци и че като била сама на морето всичко било разрешено и т.н.).

Аз съм си ревнив ,вярно че някой път само си тровиш душата ама и все пак това наистина показва че те е грива за другия.

Важното е да има ЛЮБОВ :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...