Jump to content
BulForum.com

SMS-gate


Grimjaur

Recommended Posts

Благодаря ви Agarvaen и rasco.Свалих си VB6RunTime(много Dll на едно място),програмата е чиста няма вируси няма троянци,поне не откривам.СМС ми пристигат за около 2-6 мин. ,а версията която си качих е 3.0.0.0 и за сега ми варви добре ве4е пратих 10 смс и продълйавам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

едно нещо ми направи впечатление. ползвам v 3.0.0.0

пише, че ограничението за символи в полето е 200. добре, но винаги когато пратя max или някъде приблизително sms-а никога не се получава.

за по-малък брой символи няма проблем.

 

btw на колко символа се отчита един sms от нашите оператори?

може и това да е причината :confused

Link to comment
Share on other sites

Ето още един линк за 3.0.0.0

тук

 

За символите

Малко броене хора, няма как :woot :

номер + името ни + текст = 160 символа (максимум).

например: (+359888123456)+(от Pesho)+(Ajde idvaj dokato birite sa potni!!!) = 57 символа. Ако си въведете визитка, става още по-лесно, защото се знае предварително броя на оставащите символи (някои чужди оператори имат по-дълги номера, имайте го предвид!).

А, и обръща кирилицата на латиница с малки изключения за някои букви.

Link to comment
Share on other sites

Programata raboti bezuprechno i pri men :) Bravo na bratushkite. Iskam da spodelq problem na edin priqtel, koito sushto se opita da izpolzva programata. Vsichko mu zarezhda normalno, samo che interfeisa ne e na ruski, ami celiq e na mauminki i pitanki, ideq ot kakvo mozhe da e tfa :confused

Link to comment
Share on other sites

Vsichko mu zarezhda normalno, samo che interfeisa ne e na ruski, ami celiq e na mauminki i pitanki, ideq ot kakvo mozhe da e tfa  :confused

А каква му е кирилизацията - Multilanguage support, или Флекс тайп 3.х (за по-старите версии на Win)? Щото Флекс тайп-а има едни настройки за това дали да поддържа кирилица на съобщенията на Windows, DOS<->Win филтър и още нещо, но не помня кое беше точно. С две думи всичките трябва да са Cyrillic, иначе прави разни мизерии.

 

П.П. Това го мернах сега, хвърлете му едно око. Задочни благодарности на sMARTBomber!

Link to comment
Share on other sites

Лошото е че по-някой път закъснението стига до 6 часа

 

закъснението е такова защото все повече и повече хора ползват програмата и ако продължаваме така... до 2-3 седмици максимум .. смс-и НЯМА да могат да се изпращат, защото +359 пак ще влезе в списъка с невалидни кодове на държави. така че имам един съвет. ако имате програмата.. ползвайте я разумно и не я раздавайте на сулю и пулю, щото сулю и пулю като я дадат на още някой да се направят на хакери и тия 2-3 седмици ще станат доста по-малко.

Link to comment
Share on other sites

Sled kato se poqvi i tretiq gms operator cenata na edin sms nqma da e poveche ot 5 stotinki. Togava edva li shte imame nuzhda ot takiva programi. Vuprosnite "slu-puluvci" sme nie potrebitelite, i edva li tazi programa e otkril nqkoi ot tozi forum, che da imame pretencii na kogo da q davame i na kogo ne. Inache na programata i davam zhivot nai mnogo 1 sedmica :P Interesno mi e dali mozhe da prashta smsi do Germaniq, choveka na koito iskam da pratq smsi e abonat na E-Plus obache sega ne e v Germaniq - ta, nqkoi probval li e do sega dali bachka i za chuzhbina programata ?

Link to comment
Share on other sites

VIRTUALMANCHO, да беше разархивирал целият архив и тогава да пробваш ?

Как мислиш другите файлове за украса ли са ?

Link to comment
Share on other sites

Teq dni mai taq programka ne6to vze da ne ba4ka! :confused da ne bi ot Globul ve4e se usetiha 4e mnogo hora polu4avat SMS-i ot edin isa6ti nomer! :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...