Jump to content
BulForum.com

SMS-gate


Grimjaur

Recommended Posts

Програмката е за фрии СМС-и.Мисля,че не от най-новите и версии,и не е много позната на широката публика.Няма особено големи ограничения в операторите,на които може да се пращат смс-и(разбирайте и на Глобул :woot )

Понякога смс-те закъсняват,но нищо не е идеално.Като се освободи място на сървъра я качвам веднага.

 

Малко допълнение:

1.Оригиналната програма е на немски.

2.Най-новата версия е на немски и е 3.0

3.В тази програма не работи адресната книга заради "братушките" ;)

4.В новата версия книгата работи,но версията е платена.(беше :evil )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Ами аз ползвам един такъв смс-гейт,от който пращам смс към Глобул обаче има закъснение от 15 мин.Иначе точно след 15 мин пристигат смс-ите.

Link to comment
Share on other sites

Възможно е да е същата. ;)

 

Аз току-що получих инфо за най-новата версия и след малко почваме да я тестваме.

 

Програмата работи.Закъснение на смс-те:

към Глобул-10-18мин

към М-тел - 5-10мин.

Link to comment
Share on other sites

SMS-Gate rox ;) .Ползвам я от доста време и сам супер доволен.Верно е има доста закъснение ,но поне пристигат.Не ползва меил2смс .. много ме кефи.

Link to comment
Share on other sites

Кофтито е че е на Руски ама то се разбира всичко даже си има и Адрес Листа така че програмката е добра с изключение на закъснението но все пак за без пари толкоз.

Link to comment
Share on other sites

Agarvaen, да си жив и здрав, човече. Толкова много хора ще са ти признателни, начело с мене!

Кофтито е че е на Руски ама то се разбира всичко даже си има и Адрес Листа

На пользу роду! Нищо, че е на руски, повечето го разбираме :)

Link to comment
Share on other sites

Кофтито е че е на Руски ама то се разбира всичко даже си има и Адрес Листа

 

В тази версия Адрес Листата не работи(май...),но в новата работи със сигурност.

 

Толкова много хора ще са ти признателни, начело с мене!

 

За Родину!!! :D

Link to comment
Share on other sites

А какво ще кажете заТАЗИ програма

Има закъснение към Мтел със около 1(една) минута.

Ако говорим за една и съща програма поправете ме ;)

Link to comment
Share on other sites

Също не е лоша.Ама малко ограничена ми се вижда във възможностите.

Според мен си има всичко което ти трябва.Има си и телеонен Бележник,телефонен Указател,Можеш да изпращаш и до пейджър,Може да изпращаш до Мтел,Глобул(стига този на когото изпращаш СМСа да си активирал Мейл то СМС),Мобиком. Има чак валутен конвертор, Чат и хороскоп. Не знам какво повече ти трябва. :confused

Моляте кажи какво повече предлага тази за която ти говорш?плс

Link to comment
Share on other sites

QUOTE
:sick A nqkoi pat vednaga se izpra6ta.4udq se tova ot versiqta li 6te da e ili mai zavisi ot tova kolko e natovaren neta! :confused
Link to comment
Share on other sites

Eto i malko info za bugove, koito otkrih na SMS Gate 3.0.

Vchera go drapnah i instalirah v rabotata. Vsichko beshe super, no kato zapochnah da mu razcukvam opciite neshto grumna i taka niakolko pati. Pusnah si edin SMS na men i toi doide za ima-niama 3 min. Biah mnogo dovolen. Daze uspiah da pratia SMS v Austria. A be napravo super!

Da, a ma ne! Poneze moeto PC v rabotata ne se gasi se poluciha niakoi "malki" defekti. ;)

Kato grumna programata niakolkoto pati ne sam obarnal vnimanie che e ostanala aktivna sled kato sam ia zatvoril okonchatelno. I ciala nosht az poluchavam onzi testov SMS koito si biah pusnal za da vidia dali bachka kato horata. :D Breh mama mu stara! Kakvo stana s toia telefon..... A to kade bil kliucha za palatkata. :woot Ne sam pital oshte onzi individ v Avstria dali niama da zapochne da me tursi za da me svitne :)

Sega kato spriah procesa i restartnah Win-a neshtata mai se opraviha, a ma tova ako i sledvashtia pat se poluchi pak, niama da mi haresa :) Ili po-skoro niama da haresa na choveka, koito ste poluchava SMS-ite.

Taka che vnimavaite. :D

Link to comment
Share on other sites

Kato grumna programata niakolkoto pati ne sam obarnal vnimanie che e ostanala aktivna sled kato sam ia zatvoril okonchatelno. I ciala nosht az poluchavam onzi testov SMS koito si biah pusnal za da vidia dali bachka kato horata.

 

Ами ние тествахме руската версия на Гейта и при нас имаше тия дефекти. :sick Обаче има едно малко решенийце на проблема - горе в дясно има един бутон - выход.По принцип - това е бутона за окончателно спиране на процесите на програмата.Не знам как си я спирал ти ама това е правилния начин.

Link to comment
Share on other sites

А да питам.. Аз съм с win 98se и ми да ва следния Error: Error Sterting Program A riquired .dll file,msvbvm60.dll, was not found.Дали проблема е само при мене или нещо аз бъркам.

Link to comment
Share on other sites

Ами не е в тебе проблема,най-вероятно си свалил кофти архив.Аз също съм със 98-ца.

Link to comment
Share on other sites

Ползвах този линк на Sempliok,който той даде на предната страница.Ако имаш някои работещ прати.Ще съм много благодарен. :wir

Link to comment
Share on other sites

На мене Ф-прота ми намираше троянец точно в тоя фаил.А го бях свалил от официалния сайт :angry:

 

Програмата вече е качена.Само трябва да се прехвърли на фтп-то.:)

версия - 2.0.3.1(по-малко бъгава е)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...