Jump to content
BulForum.com

Време за щуротии


Recommended Posts

На всеки от нас му се е случвало да "вземе участие" в някоя щура ситуация, ако не и сам да я предизвика :) Споделете кое е най-щурото нещо, което сте преживели или пък все още само си мечтаете да ви сполети или да извършите. Развихрете фантазията си, отпуснете му края, върнете се към приятните спомени...

Link to comment
Share on other sites

Mi predi okolo 3 godini s gajeto napravihme striiptiiz na centara na Strara Zagora. Da me pitash sega zashto stana taka : nemoga da se setia ,i dvamata biahme mnogo firkani sled edin rojden den i kat sa pribirahme kam 1 ve4erta neshto ni izgoriaha byshonite.Baia narodec posabrahme (to sega kat se seta mai igla da hvarleshe shteshe da ybode niakoi ) ,ma niamahme sili za bis-a .Ta mai tva e nai-shtyroto.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам,че преобладава еротиката и аз ще си кажа.На една Нова година се бяхме напили много здраво и незнайно защо направихме най-жестокия мъжки стриптийз/онея максимус пасти да ядат/.Сто пъти се въртяха Джо Кокър и Мадона.Е по едно време паднах от един стол на колелца :woot

Link to comment
Share on other sites

На всеки от нас му се е случвало да "вземе участие" в някоя щура ситуация, ако не и сам да я предизвика :) Споделете кое е най-щурото нещо, което сте преживели или пък все още само си мечтаете да ви сполети или да извършите. Развихрете фантазията си, отпуснете му края, върнете се към приятните спомени...

 

Dobre svikvai(te) pri takiva postove da razkazvate i vashtie iztori pone za motivaciq.

 

Shto se otnasq do men nai shturoto beshe tova che prebih edno momiche ne za kef spoko.Pochustvah se prekrasno sled tva i stranno.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък един път, се съзтезавах с един приятел с колела и се бях засилил доста ;) и взе че ми се изплъзна спирачката от вълнение а пред мен на края на улицата една къща с висока ограда.......От зор не зъвартях кормилото и ..... кат са изтрясках предната капла отиде на разходка сама :) ,а аз лежех на земята и се държах за потрошеното си мъженство. :tongue

Link to comment
Share on other sites

Не мога да се похваля с много щури неща, а ми се иска.

Веднъж на един купон започнахме да се разсъбличаме с едно момиче, ама тя се засрами и избяга.

Ако се брои за щуротия - обичам като минавам с колелото покрай спирки да стряскам бабички :)

Като излизам някъде с дискмена и като си пусна яка музика не мога да не куфея! И сигурно съм много смешна картинка, ама не ми пука! Важното е destroy да има :)

Link to comment
Share on other sites

Много хора обичат да си гризат ноктите, нали? И аз бях така... А баща ми ми намаза пръстчетата с люта чушка :angry1 Е, това не остана безнаказано... Аз направих това със самобръсначката му :evil (Разминах се леко, още съм жива ;) )

Link to comment
Share on other sites

Мене веднъж едни мангали ме гониха с нож, щото много им се направих на голяма работа. Не ме е било никога толкова страх, колкото тогава

Link to comment
Share on other sites

Темата предполага и преживявания в различен от сексуалния аспект. Моля, не се ограничавайте :) И точно поради тази причина, не виждам защо е преместена в "Тя и Той".

А що се отнася до последния пост (HEKTIK), аз като "мадама" гарантирам, че успеваемостта в такъв случай наистина би била 100%, но... минус 100.

Link to comment
Share on other sites

Темата предполага и преживявания в различен от сексуалния аспект. Моля, не се ограничавайте :) И точно поради тази причина, не виждам защо е преместена в "Тя и Той".

 

Dobre svikvai(te) pri takiva postove da razkazvate i vashtie iztori pone za motivaciq.

 

Що се отнася до мен, моят начин на живот е твърде ограничен и еднообразен. Да кажем просто, че досега съм била като кон с капаци в това отношение. Но понякога човек преживява моменти, които по някакъв начин провокират скритото дяволче във всеки от нас да покаже най-накрая на какво е способно :) А аз тепърва мисля да наваксвам :)

Link to comment
Share on other sites

Темата предполага и преживявания в различен от сексуалния аспект. Моля, не се ограничавайте :) И точно поради тази причина, не виждам защо е преместена в "Тя и Той".

 

Абе аз си мислех че иронията хич не беше тънка ама...и тя това имаше предвид...

Колкото до мен...правил съм много глупости... Сещам ли се за нещо обаче сега... Веднъж изкъртих вратата вкъщи като бях 2ри клас. Сестрата ме беше ядосала щото ми я затръшна като излизах и аз й забих здрав шут и тя клекна. Беше някаква скапана паянтова врата. Не че е подвиг...просто е адски тъпо. За други тъпотии сега не ми се мисли но ако се сетя ще си кажа...то има много.

Link to comment
Share on other sites

Като се започна с преживявания с колело та и аз да се отбележа. Веднъж играех с едни приятели на гоненица и за да не ме хванат не намалих и след това се блъснах в една кола, която беше спряла на един стоп и чакаше да завива. После чичката излезна и почна да вика, а дядовците от съседната пейка дойдоха и зеха да дават акъли "Заведиго при баща му да го набий", "найш колко заплати на баща му трябват за да се пребоядиса одраскания калник?" и други подобни простотии.

Много се кефя да карам колело по главната, но не бавно, защото така няма тръпка. Веднъж замалко да отнеса една баба :). Един път ме спряха ченгета и ме накараха да почна да бутам, но аз направих 2-3 крачки и пак яхнах колелото.

За сега се сештам само за това. :)

Link to comment
Share on other sites

ама никой от вас не се е блъскал челно с пистов бегач в 20 сантметров камък наподобяващ бордюр. при това на тепето :)

то бяха едни салта във въздуха, каплата беше под прав ъгъл навътре и сичкото си беше една голяма простотия - бях решил дса карам офроуд с пистовия :)

Link to comment
Share on other sites

Sega se setih za edna mn qka 6turotiq koqto napravihme s edni priqteli.Re6ihme nie da igraem ma4 ama tam deto igraem zaeto ot nqkvi koli.Nie kvito sme ludi vzehme da slagame kartfofi v aspusite na vsqka ot tqh.Lo6toto koeto se polu4i be6e 4e edna ot kolite se okaza na na6 priqtel i ve4erta v tamnoto trqbva6e da se ma4a da go vadq toq kartof! :( Pone si napravihme 6ou kato gledahme kak im gasnat kolite i ne mogat da varvqt. :P

Link to comment
Share on other sites

Наскоро бяхме на една вила в едно селце. В цялото село има 2 магазина и една кръчма, и единият магазинер се ни се правише на отворен, и една вечер един приятел(член на този форум) се изходи пред магазина и даже си го размаза. На сутринта когато отидохме за хляб магазинера беше много учтив :)

Link to comment
Share on other sites

mi te mnogo ...naprimer...Kat malki 4at pat hodihme na igrite na DNA-to... i sled nqkuf ma4 na Botev s/u nepomna koi mi bqha ostanali nqkolko dimki i gi zmqtahme vatre i zamalkoda se odu6at horata...

vednaj o6te kato be6e otvorena onaq hipergadna dupka Jetro ne6to se bqhme qdosali na grupata deto svire6e i iznesohme nqkolko darveni peiiki otvatre i po4nahme da se bieme s tqh posredata na bulevard ruski i gi natro6ihme na malki par4enca s koito par4enca zamerqhme i tro6ahme okolnostta... (estestveno mn pqn)..

Vednaj samervahme nqkava kabinka s policai vatre sas kamani nepomna za kvo...

awe mn mn....

Link to comment
Share on other sites

Наскоро бяхме на една вила в едно селце. В цялото село има 2 магазина и една кръчма, и единият магазинер се ни се правише на отворен, и една вечер един приятел(член на този форум) се изходи пред магазина и даже си го размаза. На сутринта когато отидохме за хляб магазинера беше много учтив :)

 

забрави да кажеш какво направихте преди това за да може картинката да е пълна ;)

Link to comment
Share on other sites

pyrvoto za koeto se seshtam e: reshihme da biem edni cigani i kato otidohme pri tqh nai golemiq ot mangalite izvadi pistolet i pochna da kreshti. Vsichki izbqgahme samo edin pr ostana i zapochna da go psuva (sled izvesno vreme raazbra che ne e zapalka) i mu vika : ta doidoh da te pitam kolko e chasa. :lol: :woot Otyrvahme se bez poveche problemi.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...