Jump to content
BulForum.com

Време за щуротии


Recommended Posts

Днес събрах от телефонни автомати рекламки на кино "Веста" и вървейки по главната раздавах избирателно на хора (обикновено на такива, които са заети с нещо, или чиито ръце са заети). Накрая започнах да подавам и когато изненадания посегне да си я дърпам. Хората спираха и правеха 1-2 крачки към мен да си го вземат :devil .

Иначе съм навит за повечето щуротии. Веднъж на един рожден ден занесах заедно с другия подарък, един камък, който тежеше поне 6-7 кила. Получателят почна да разопакова, надявайки се да е нещо велико... После се разцепихме от смях.

Като малък хвърлях торбички с вода от осмия етаж, когато минаваха хора.

Иначе щуротиите ги върша за малко разнообразие в лятната скука :) .

Link to comment
Share on other sites

Shade , dokato ti gi razdava6e , az se my4ih da stoq kolkoto e vyzmojno po-dale4e ot teb :music No ti zabravq6 edna ot drugite si izcepki:

vyvedenie v obstanovkata-zala, praznik na Mg, ti6ina sled stihotvorenie, proizneseno s razvylnuvan glas ot 5-klasni4ka

v tozi idili4en moment ne drug , a bate vi shade se provikva s cqlo gyrlo kato magare: "BRAVO! PREKRASNO! 4UDESNO!" i plqska s gramadnite si lapi kolkoto mu stiga silata. Estestveno, az se sni6ih v kresloto si, my4eiki se da se skriq ot pogledite na vyzmutenite zriteli :huh:

Link to comment
Share on other sites

Е, ся, проявих уважение и изчаках плахите аплодисменти от страна на другите зрители. А и не плясках така само на момиченцето. Това може да се сметне за вдъхване на кураж. Не знаеш колко е изнервящо да седиш и да не можеш да видиш публиката, докато се дъниш.

Link to comment
Share on other sites

Zna4e predi nqkolko dena edna priqtelka imashe rd. i nie i vzehme galoshi , boqdisahme gi s sprei (lilav) , signalna jiletka (kato na slujitelite ot Komunal) , i edna 4isto nova metla :D kato i neq e boqdisahme v lilavo a na jiletkata si otbelqzahme raceta vse edno nqkoi e hvanal za gurdite .. tq razbira se mnogo se iznenada ama mai i dopadna shtom varvq s vsi4ki rabodi oble4ena kam 2 4asa navun (obirashe pogledite est.)... sled tova vsi4ki se napihme na tepeto i neiniq priqtel gi oble4e rabotite .. loshoto e 4e stana 1 4asa i stana tamno a nqkoi bqha tolkova piqni 4e ne mojeha da stanat i trqbvashe da hodq da kopuvam kiselo mlqko do mosta .. a ne e priqtno v tozi mrak da se izka4vash do Aliosha za 2ri pat piqn i v tumnoto(posle mlqkoto koeto im kupih go povarnaha :wacko: .....A imashe i edin slu4ai kogato edin priqtel hvarlqshe qica ot terasata i uceli deteto na edin sased i posle toi doide i po4na da tropa na vratata ama nie se pravihme 4e nikoi nqma ...(koi e lud da otvori na razgneven bashta), torbi4ki sashto sam hvarlql ama se opakaha hora i sled tova rqdko se izkushavam da si napravq kefa ;)

Link to comment
Share on other sites

Е, аз мятах яйца:) мноо беше яко. Хаха и домати.

Домати? :lol: Един комшия ни замерваше от 7-ия с цели галви лук. Ohh the pain!

Link to comment
Share on other sites

А кой е ял куче,когато е свършило мезето,а?

Ама най-голямата щуротия беше на завършването ми-дипломи,простотии,циврят съученички,аз още пиян :lol: и ме карат да кажа някое мое стихче(отпред имаше поп,не знам за кво беше,това е ключовия момент),а срещу трибунката се беше цялата ми компания,повечето-сатаняги :evil .

И на мене ми прещрака мозъчната клетка и почнах едно на Бодлер-"Молитва",

което започва така:"Хвала и слава тебе,о,Сатана...." :evil

Естествено,имаше скандали след тва.... :sick

Link to comment
Share on other sites

незнам кое е най-щурото нещо,защото напоследак забарквам много големи каши :( който естествено немога да оправя.Иначе когато сам на кеф мога да направя много тапотии и хич да неми пука, :P е има и такива от който после ме е срам де. :D Миналата седмица обиколихме квартала с една приателка през ноща с пижамите и чоплихме семки. ;) Ама мисля че това не е щуро :blink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ми незнам доколко това е глупост но тичах по стълбите в блока (няма асансьор :D ) и реших да прескоча 6-7 стълби и при приземяването си счупих много яко кракът после 3 месеца гипс :sick

 

Винаги внимавайте какво правите защото белите стават много бързо

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...