Jump to content
BulForum.com

Помощ от някой photoshop master :)


Recommended Posts

Има ли някой на който му се отдава фотошоп-а и има малко свободно време да ми направи 1 картинка.

Пробвах се сам но ми отнема абсурдно много време и резултата е крайно незадоволителен. 

 

Искам ето това да се наложи под долната картинка и да станат като едно цяло : 

 

 

.....................................

 

Тоест двата кръстосани револвера да се виждат изпод другата картинка и втората да е завъртяна правилно понеже в момента е леко "килната" на една страна.

Благодаря предварително 

Link to comment
Share on other sites

точно

ама пищовите не може ли да са мащабирани

в смисъл да са по големи и по надолу те да станат основата долу

 

или трябва по голяма картинка?

Link to comment
Share on other sites

За какво ще го ползваш това нещо?
По принцип може всичко, но трябват по-добри материали. Тези тук не можеш да ги ползваш за абсолютно нищо по-сериозно.

Link to comment
Share on other sites

tattoo , не ми трябва за нещо по-сериозно изискващо много пиксели

 

тия също ми харесват ако е по-добра картината 

 

................

Link to comment
Share on other sites

Така си става малко миш-маш история. Той Румен добре ги е завъртял малко преди да наложи пишовите, но пък така поради вертикатал на бръснача и бокса, цялата композиция тежи надясно....и с тия рози тук-там, хи не виждам къде ще идат пистолетите ако са долу и едновременно с това пак да са вплетени във всичкото.

 

Едит: Докато съм писал горното е имало нови постове. Говорех, че първият вариант е миш-маш, а вторият пък, с тия сочещи надолу пистолети изобщо не ми се връзва.

Link to comment
Share on other sites

Под по-долу имах предвид зад самата картинка , не под нея :) Извинявам се за неточноста при обяснението.

Само че пистолетите трябва да са по-големи , все пак са доста по големи като реален размер от бокса и бръснача. 

Link to comment
Share on other sites

Без да съм специалист, но претендирайки за естет, това което Ангел е направил е супер.Много повече ми харесва и допада от другите револвери..С тези цялата концепсия на татуса е много по изчистена и достоверна...Ще изглежда много по-красиво от другата комбинация...

Link to comment
Share on other sites

Ангел се е справил добре, въпреки, че новия тип пищаци не ми аресва на фона на другото. Но това си е лично мое мнение.

 

Барутни пищаци и бокс :D дори и револверите не ми допадат. Виж, един дезърт ийгал :P

Link to comment
Share on other sites

Ааа ти пък..отиваш на много съвременно оръжие..Не че не ме радва...или пък Глок 19, ама все пак трябва да запазим идеята на татуса..А за мен идеята е точно такава, особено комбинацията с розите..Абсолютно са си на мястото...

Link to comment
Share on other sites

Злобиле, трябва ти подложка между пистолетите и другите работи.

 

Zlobil-Tatus.jpg

евала

мерси много

това за подложката не го схванах , за процеса на налагане ли говорим?

 

ще се изфукам с ново попълнение , бая време не съм сядал под иглата и ме е затресла абстиненцията.

а и винаги съм искал олд скуул татус

Link to comment
Share on other sites

Подложката е нещо, което да сложим между пищовите и останалото. Някъв щит, някво нещо, което да направи ръб между елементите, защото в момента в средата не се разбира кво става точно.. Утре ще ти го направя.

Link to comment
Share on other sites

Избери си подложка. Идеята е тия пистолети да застанат зад нещо, за да има композиция. В момента няма. Просто наслагани елементи и в средата не се разбира изобщо какво има. Това са подложки, които правят цялостния дизайн много по-прегледен и разбираем. В случая са щитове. Може да е абсолютно всичко. Дори и съвкупност от рози в определена форма. Важното е да е еднотипно, за да не блуждае окото като го гледа.

stock-vector-coat-of-arms-vector-illustr

Ако искаш да се виждат пистолетите, значи трябва да се сложат отдолу под останалите елементи, като тук. (ако го нямаше тоя банер, щяха да се виждат пушките

18851774-illustratie-elanden-hedas-eiken
Ако държиш да се вижда останалото, а пистолетите просто да присъстват, трябва да ги сложиш отзад, зад подложката, като тук:

stock-vector-the-vector-image-of-the-fra

Съществува и вариант за по-цялостна композиция, но пистолетите трябва да сочат на страни, като тук:

stock-vector-vector-illustration-gangste

Тук дори има и подложка от рози, както предложих преди малко.

 

Тука има разни интересни пистолети, но са платени.

 

http://www.colourbox.com/vector/gun-and-roses-emblem-with-wings-vector-4458600?ver=a&utm_expid=22365066-12.LQUruejPQVuO46hzBZUNtA.1&utm_referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.bg%2F

Link to comment
Share on other sites

Така е , може би си прав за изгледа но нещо в цялата концепция  не мога да си представя щит или нещо друго отзад.

A и след като се сложи въпросната подложка няма ли да стане претрупано ? 

Нещо не мога да си го представя чесно казано.

 

Примерно с ето тази как би изглеждало : 

 

 

 

 

.......................................

 

на заден план да е черепа ? или става претрупано ..... 

тоя сайт е уникален между другото цяла сутрин го зяпам

Link to comment
Share on other sites

Претрупването не се получава от прекалено много елементи, а от сблъсъка на елементи и липса на разграничаване, както е в средата на това, което съм ти направил. Може да има 200 неща, но ако са наредени както трябва няма да изглежда изобщо претрупано, а ще си е много добре степенувано и разположено. Може да има и само 3, но ако са просто насложени едно върху друго без композиция, ще изглежда претрупано.

Link to comment
Share on other sites

Сега ще го пробвам, но черепите имат много детайл по себе си. Подложката трябва да е разграничител, а не още един елемент, който да тегли вниманието от останалите елементи. Хората като ти видят татуса и ще им отнеме известно време докато разберат за какво става въпрос. :)
Кажи да ти увият тия рози около дулото на пистолетите и ще стане по-завършено.

Link to comment
Share on other sites

черепите ги дадох само като пример , дали нещо такова може да стане , не държа на вътрешните детайли в тях.

нещо такова също е екстра 

 

......................................

 

ПС : А за хората все тая ... важното е на мен да ми харесват татусите , все пак аз си ги нося   :)

Пък и повечето са хаотични като стилове та все тая..... 

 

Дай да пробваме с ей тоя череп ако ти се занимава?

Link to comment
Share on other sites

РЕДАКТИРАН

Воксе , ще го наложиш ли това от долу както трябва ?
Сега си го визуализирах и май си прав , ще е по-добре.
Принтирах си го и го наложих на мястото но между дръжките на пистолетите стои много празно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...