Jump to content
BulForum.com

Do you believe in UFO's?


Don___

Do you believe in UFO's?  

141 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Vijte hubavo tazi snimka i po to4no gore v dqsno...Priqtel e snima s super qk digitalen fotoaparat Kodac, a az sled tva zabelqzah stranniq 'obekt'.Kakvo mislite 4e e?Izob6to ne mi se vqrva 4e e samolet ili garga...Svalete snimkata i daite zoom...Snimana e v Smirnenski a tva det sa vijda mai4e sa Hirurgiite, ama ne sam mnogo siguren.

P.S. Vqrvate li v UFO po princip???

P.S.S. za prav pat slagam snimka i ako ne stane eto link, ka4il sam e v ftp-to

ftp://warez.ru/Pictures/Don.003.jpg

10x za vnimanieto :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

P.S.S.S. Don___, бая голяма снимка.... не можеше ли малко от синевата да я "окастриш"?!

Смятам, че тази тема ще е по-добре да е poll - не си ли съгласен! ;)

Link to comment
Share on other sites

Това е някакво насекомо слепи ли сте.Преди вярвах ама откакто спрях да гледам досиетата Х спрях и да вярвам.глупости са това. :)

Link to comment
Share on other sites

Преди вярвах ама откакто спрях  да гледам досиетата Х спрях и да вярвам.глупости са това. :)

Не разбрах X-Files ли са глупости или UFOs? Ако става въпрос за Досиетата Х то самия сериал е плод на въображението на сценаристите. Каквато и истинска история (ако въобще има такава) да е в основата на всеки епизод, то тя е "допълнена" с цел драматизъм, или с други думи да стане по-интересно. Честно казано не виждам как гледането на X-Files би ме накарало да повярвам, че има UFO.(X-Files не е документален сериал-филм) ;)

Ако искате да повярвате гледайте документални филми, правени по данни събрани и документирани от проекта на американските ВВС "Синя Книга".(За съжаление те са си разсекретили само това, което на тях им изнася). Жалко, че няма такъв сериал за това, което руснаците са събрали през Студената война за UFO's.

 

Дали вярвам в UFOs? Ако под UFO's се има в предвид извънземни, да вярвам. Защо ли? Просто Вселената е прекалено голяма, за да сме сами в нея, дори не се знае колко е голяма, но на този етап е сигурно, че е много голяма...

Сигурно има и някои, които не вярва, то си е как да кажа... нормално. Примерно има хора, които спорят ходили ли са американците на Луната или не са...даже прилагат, факти, хипотези та дори теории за конспирации... та за UFO-тата ли няма да се спори.

Link to comment
Share on other sites

пич тва си е чисто насекомо ако питаш мене ;)

Image2.jpg

хубава камерка имаш :rolleyes:

иначе много бих се радвал да има извънземни и да можем да ги видим, само че единственото което е достъпно за мене са разни сериики главно по дискавърито последнo имаше една доста правдоподобна история обекта е засечен от няколко радара и от тези в самолетите и извършва движения които не се подчиняват на законите на физиката поне такива квито ние ги знаем само дето това става на 1000 км от нас така че докато не ми се явят лично ще отговоря с "не" :P

а май трябваше с "да" щото "вярвам" ама не съм сигурен че има :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Вселената е огромна,да... Вероятността да съвпадение и получаване на същите условия за живот, каквито са на земята е по-малка от нищожна. Но само в съзвездието Белатрикс има три билиона звезди. Мислите ли, че не е възможно никъде другаде във Вселената, съставена от безброй такива съзвездия, подредени в галактики, да има подходящи условия за живот?

Link to comment
Share on other sites

пич тва си е чисто насекомо ако питаш мене  ;)

И по-точно оса, ако пък питаш мене.

Относно UFO, да, убеден съм в съществуването. Но това тука, батка, си е много земно създание

Link to comment
Share on other sites

И на мен на насекомо ми прилича.

Иначе да, няма начин да сме сами във Вселената и най вероятно Америка и бившата СССР знаят доста по темата, но още на никой не са му потрябвали последствията от публичното разкриване на този факт.

Link to comment
Share on other sites

100% има НЛО. Не е възможно само едни кирливи хора да сме сами в цялата галактика. :)

 

А за снимката , това повече ми прилича на Б2 ама.... anyway

Link to comment
Share on other sites

CyberHill, знаеш ли какво означава НЛО? Неиндифициран Летящ Обект. Това не е задължително да са извънземни...

Link to comment
Share on other sites

Spored men tva vav nikakav slu4ai ne e p4ela ili osa!Krilata na p4elata(a i na ostata) sa po4ti prozra4ni i ne biha se otbelqzali na snimkata, a v slu4aq sa i dosta nesarazmerni sas samoto nasekomo...Samolet bi trqbvalo da se vidi, govorih s priqtelq(deto e pravil snimkata) no nikav samolet ne e imalo.

Neznam, pomislete pak ;)

Link to comment
Share on other sites

Krilata na p4elata(a i na ostata) sa po4ti prozra4ni i ne biha se otbelqzali na snimkata, a v slu4aq sa i dosta nesarazmerni sas samoto nasekomo

 

Грешка.И на двата вида насекоми(сем.Ципокрили) крилата са тъмнокафяви.На мухите са прозрачни,но това е много дълго и съразмерно за муха.По-вероятно е, да е скакалец,но няма характерните светни петна по тялото.Крилата са съразмерни с тялото(снимката е под ъгъл и това ги изкривява.) но пък не са с характерната форма на сем.Ципокрили.На практика не мога да кажа какво е това-със сигурност не е нито насекомо,нито самолет.

А за самолета-при такова качество на снимката щеше да се забележи следата от изгорели газове от двигателя,ако беше реактивен(предвид формата би трябвало да е такъв.), а ако беше дозвуков щяха да се виждат бели следи след него.Пък и не познавам български самолет(от бойния или гражданския флот с такава форма и окраска).

Толкова от мене.

Link to comment
Share on other sites

RazorGL, пояснявам това за досиетата х си беше в кръга на шегата.Наясно съм че това е измислица.По темата не мисля че е възможно имайки в предвид огромния брои галактики и да не съществува живот някаде.Но да ни посещава изванземен разум,моля ви се.Има много необясними неща но обяснението не винаги е това което ни се иска.Летящите чинии са измислица.

Link to comment
Share on other sites

A nqkoi moje li dakaje kad ima materiali po temata za izvanzemni!

Гледай редовно Discovery chanel.Ако ти се търси можеш да провериш в сайта им.Та по темата.Аз мисля че извънземни има но едва ли посещават земята.Никаде не пише че зъдалжително трябва да са свръх интелигентни.Може да съществуват под формата на бактерии,червеи или нещо не известно на хората.Също никъде не пише че условията на тяхната планета трябва да са като на Земята.Все пак може и да има и извънземни със свръх интелект.

The truth is out there. :allien :allien :allien

 

 

Колкото до тва на снимката може да е всичко:Замърсен обектив,прелитащо насекомо,дефект на снимката,Photoshop..... ;) В интерес на истината и аз не съм много сигурен.

Link to comment
Share on other sites

По принцип вярвам. Какво ни дава основание да мислим, че сме единствени?! Това, че не сме ги открили не значи, че не съществуват.

Бай! :о)

 

edit: Апарата да не е като този: http://www.steves-digicams.com/2003_reviews/dx4530.html

 

 

? :о))

Link to comment
Share on other sites

На практика не мога да кажа какво е това-със сигурност не е нито насекомо,нито самолет.

 

Казал съм. ;)

Link to comment
Share on other sites

Вселената е огромна,да... Вероятността да съвпадение и получаване на същите условия за живот, каквито са на земята е по-малка от нищожна. Но само в съзвездието Белатрикс има три билиона звезди. Мислите ли, че не е възможно никъде другаде във Вселената, съставена от безброй такива съзвездия, подредени в галактики, да има подходящи условия за живот?

 

Защо трябва да са същите условия не разбрах?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...