Jump to content
BulForum.com

Какво по-дяволите е това?


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Колко ли е високо жълтото камьонче.

Link to comment
Share on other sites

незнам дали може да се спука гума или пък колко е точно високо но ми се иска понякога да поткарам едно точно такова "камионче" по главната.и да мина през всички дето идват с green card в пловдив. :punk

Link to comment
Share on other sites

незнам дали може да се спука гума или пък колко е точно високо но ми се иска понякога да поткарам едно точно такова "камионче" по главната.и да мина през всички дето идват с green card в пловдив. :punk

 

 

каква ли категория трябва да имаш за такова чудовище :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Хах а ти представяш ли си как ще се спука такава гума  :bgrin:

С оръдие :)

По Дискавъри даваха за подобни камиони. Там бяха Камацу и товареха по 300 тона руда в едни открита мина за мед

Link to comment
Share on other sites

Какво по-дяволите е това?

Това ще е новогодишната награда във Вод(ка) на доверие тази година. "Трактора на Слаби"...

Нинам ама прилича на космически кораб

Изинете, ако звуча заядливо, но по кое точно прилича на космически кораб? Според мен е по широките дюзи на рактените двигатели.

Иначе т'ва нещо да му сложиш едни ляти джанти, едни спойлери, малко неон, да го пребоядисаш и да ходиш да се дърпаш на митницата с него :))))

Link to comment
Share on other sites

Искам я тази машинка да си я въртя из града няма полиция,няма военни да ме спрат и танкове ще си газя даже :D

Link to comment
Share on other sites

Искам я тази машинка да си я въртя из града няма полиция,няма военни да ме спрат и танкове ще си газя даже  :D

тя мойта е същата мога да ти я дам да я въртиш :D

Link to comment
Share on other sites

Твоята не е точно същата по-малка е и гори много трябва да си имам бензиностанция за да я храна да върви,и за т`ва върти си я ти аз искам тази от снимката да ми я подариш за Рожденния ми ден :punk

Link to comment
Share on other sites

Иначе т'ва нещо да му сложиш едни ляти джанти, едни спойлери, малко неон, да го пребоядисаш и да ходиш да се дърпаш на митницата с него :))))

 

Ako go naprawi6 towa kak li 6te izglejda taq ma6inka, bahti 6outo a :punk

Link to comment
Share on other sites

Neshto set nablegnali na offtopicite mi se struva...da ste si a jutkali iz grada a ? : ) Iako :punk No ima rulez nali se seshtate tam edno emoticon-che deto razmahva edna knijka... :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...