Jump to content
BulForum.com

Какво по-дяволите е това?


Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

bobo, не си ли виждал такъв "камион"?? Използва се в откритите рудници да пренася руда. Имаше един такъв на техническия панаир преди 1 или 2 години. А и междо другото със сигурност още 2 такива камиона (от по малките) карат липсващата част (тази в която се изсипва рудата, и не е монтирана на камиона на картинката).

Link to comment
Share on other sites

Wow mashinata e ogromna.No nai golemi i trudni za transportirane si ostavat rotornite bageri gledah po diskavari za tqh luda rabota.A tva kamion li e na snimkata ili bager ? v smisal kopa ili vozi ?

 

 

xb00t foruma e za kartinki picha si izka obsujdane za kartinka end of da stori ! po pravilata e.I ti ako izkashe da pokajesh nqkoq kaka s golemi cici kvo shteshe da pravish kade da e postnish ili da chakash da stanat 2 kartinki zashtoto foruma e za pictures a ne za picture ?

Link to comment
Share on other sites

bobo, не си ли виждал такъв "камион"?? Използва се в откритите рудници да пренася руда. Имаше един такъв на техническия панаир преди 1 или 2 години. А и междо другото със сигурност още 2 такива камиона (от по малките) карат липсващата част (тази в която се изсипва рудата, и не е монтирана на камиона на картинката).

Браво, ти да не си работил по някой кариери :D Иначе това найстина е КАМИОН който носи :wacko:

 

Доста си е големичък.

Link to comment
Share on other sites

Кво е тва ли? Най точен отговор би било "Голямо". Това чудо не копае, а вози.

Link to comment
Share on other sites

Тфа да вози... не ми се вярва, не виждам ни ремарке ни нищо, да копа - пак не ми се вярва не виждам онова дет копа. Може би тегли :wir а може и като валяк според мене да го ползват :lol:

Link to comment
Share on other sites

мисля че копае нещо само така мисля не го знам кво но на такова ми излгежда тва дето копае тряя да е отпред и да не се вижда на тая снимка но пак казвам тва е само предположение :)

Link to comment
Share on other sites

подобна машина съм виждал в рудниците над Панагюрище, само че беше малко по малка , марка "Кат" , и носеше 160 тона по наклон 30 градуса,

беше с четири двигателя - дизелови

Link to comment
Share on other sites

:lol: Вие да не сте луди ве :P т'ва не вози а само копае!Едва ли сте го виждали в БЪЛГАРИЯ защото не може да се побере на нашите улици.В БЪЛГАРИЯ няма да го намерите защото това "чудовище" струва много пари и ние не може да си го позволим.По Дискавъри Ченъл го дават!!!
Link to comment
Share on other sites

:lol: Вие да не сте луди ве  :P  т'ва не вози а само копае!Едва ли сте го виждали в БЪЛГАРИЯ защото не може да се побере на нашите улици.В БЪЛГАРИЯ няма да го намерите защото това "чудовище" струва много пари и ние не може да си го позволим.По Дискавъри Ченъл го дават!!!

Дрън дрън глупости това си е самосвал. И това да го каже човек който казва че гледа discovery. И още повече че и да искаш няма да го видиш по улиците - той е направен да работи в кариерите

Link to comment
Share on other sites

Дрън дрън глупости това си е самосвал. И това да го каже човек който казва че гледа discovery. И още повече че и да искаш няма да го видиш по улиците - той е направен да работи в кариерите

Ми и аз това се опитвам да кажа чети малко!!!Някой по-горе беше писал ,че го вижадл по панаири за това говоря ,че няма да го видят по улиците ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми и аз това се опитвам да кажа чети малко!!!Някой по-горе беше писал ,че го вижадл по панаири за това говоря ,че няма да го видят по улиците ;)

На пловдивския панаир имаше подобна (по размери машина)ама по-малка и не беше самосвал а багер

Link to comment
Share on other sites

Бащата бачка в панаира и ми разправяше че са го докарли на части и на място са го сглобили с някакви помощни кранове. В панаира си беше самосвал (дет носи). По дискавърито имаше такива серии за тези машини в САЩ както и за багерите. Имаше багери на които кофите им (с това дет ринат) имат вместимост колкото вместимоста на тази машина за която става въпрос, и бяха си организирали така нещата че като натовари един "самосвал" веднага идва друг за товарене и така нонстоп. Абе луда работа :wacko: . Май в панаира на две поредни технически имаше от този тип нашини, ама не съм сигурен.

Link to comment
Share on other sites

В панаира беше бял багер. Наистина си беше огромен но това на снимката е доста по голямо от него. Имах удоволствието да бъда под това на панаира точно когато включи двигателите :pirate.

Link to comment
Share on other sites

Дали мислиш това което го мисля и аз!? :confused  :woot

Да премажеш училището с тая огромна машина и ВАКАНЦИЯ....хихи :evil  :devil :)

vij kak se doseshtash.. ama sega kato se zamislq, zavarshih ve4e i neka im e gadno na malkite kakto na nas ni beshe :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...