Jump to content
BulForum.com

До къде я докарахме :)


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

вие май не сте виждали женско дупе освен по филмите! к'во толкова се наточихте!? по-спокойно! момичетата са си правили шоуто, а вие ги изкарахте курви! познавяате ли ги? - НЕ, само w00x, каза че момичето не е курва, вие к'во повече може да кажете. идете,запознайте се, пък тогава говорете к'ви са! ееее, аман!

Link to comment
Share on other sites

aз мога да ви кажа ник в чата на едната ако се интересувате :) самоче в момента е на море, така че след 3 август.

Link to comment
Share on other sites

100% 4e p****** sa devstveni :P no sa mnogo qki i na nqkoq ako i se iska.Da znae koi e 4oveka DarK_SolDieR. ;) V ruskata ima mnogo grozni momi4eta v frenskata sa nai qkite :sayjin

 

--Mod. Note: Ako oshte vednuzh se nalozhi da edit-vam, zaradi necenzuren ezik, shte minesh na mod mode.

Link to comment
Share on other sites

А адреси и телефони?

 

само на едната. другата дето е с една зелена фанелка само я знам от кой квартал е.

Link to comment
Share on other sites

Баси лезбо real-time сесията :) . Толкова ли няма момчета при тях бре? :P Трябва да ги посетим.

Като се замисля на тая възраст може още да *ги е срам*, ама щом са почнали с фото-сесиите... B) .

Link to comment
Share on other sites

Ехх спомени, спомням си мисля тва е стаята по английски в средния корпус на 60'то ..невероятно даскало цели 11 години съм прекарал там :) ,ама по мое време такива работи нямаше!Та кой набор са ези момичета?

а btw , ако е същата стая ..отзад на стените имаше само плакати на Prodigy ..aма аз си ги скатах :P

Link to comment
Share on other sites

ако е същата стая ..отзад на стените имаше само плакати на Prodigy ..aма аз си ги скатах :P

 

shto si urezelil xubavite plakati we ,maloumnik :P :)

 

 

100% 4e p****** sa devstveni
pitai w00x ,toi e xodil s ednata ,neka ti kaje devstvena li e ;)
Link to comment
Share on other sites

Koito smqta 4e tiq momi4eta sa davstveni baq se e pobarkal!!Na taq vazrast sa devstveni samo nai zadrastenite a tezi nza snimkite ne mi prili4at na takiva! :P

Link to comment
Share on other sites

Tva che na snimkite mqzat na k***i nishto ne znachi. I v nashto daskalo momicheteta lesbiistvat redovno samo deto nikoi ne se e setil da gi snima.

 

Koito smqta 4e tiq momi4eta sa davstveni baq se e pobarkal!!Na taq vazrast sa devstveni samo nai zadrastenite a tezi nza snimkite ne mi prili4at na takiva!

S tva ne sym saglasen. Oshte poveche che nqkoi beshe kazal che tiq sa 90 nabor. Spored men tiq edva li biha pusnali na nqkoi kolkoto i otvoreni da izglejdat. No shte im diode vremeto samo trqva da pochakame....

Link to comment
Share on other sites

@dok napravi malka gre6ka!Ako ne si go zebelqzal 6te ti go sloja da si go pro4ete6 koi nabor sa!!

 

тия момиченца са 89 набор

 

I ne sa nikak malki spored men.Mnogo ot momi4etata to4no na tazi vazrast ve4e sa si zagublili devstvenosta.Ako iska6 moje6 da pro4ete6 malko info i da razbere6 4e srednata vazrast na koqto momi4etata zagubvat devstvenosta si e okolo 14 15 godini!!

Link to comment
Share on other sites

Ееееех, как ми се иска и аз да съм 89-ти, да си таковам и ЕГН-то  :cry

Хич и не искам....такова детство, каквото съм имал никога няма да го имат тези......то да не можеш вече да кажеж дете на 14 годишно!

Link to comment
Share on other sites

Времената се менят и то доста прогресивно.Честно казано това,което се случва сега и го правят младежи и девойки на 13-14 години-аз не съм и го сънувал бе.По цял ден с колелото,табла карти,по-рано фунийки,ала-бала.Хубави времена бяха.Всеки живее в своето време.

Link to comment
Share on other sites

woox, а защо е още девствена като си ходил с нея? засрами се! :devil

 

срам ме е. но все пак е 5 години по-малка от мен. какво можех да направя? то тва си е педофилство. пък и къде.. в някое от кафетата?

Link to comment
Share on other sites

Брях какво чудо :wir Гледам и не мога (и не искам ;) ) да повярвам ,че са 89-90 набор.Добре ,че не съм учител,че с тея мойте слаби ангели... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...