Jump to content
BulForum.com

CM vs TCM


GeorgiK

Which one?  

81 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Аз лично предпочитам да играя Championship Manager 03 04 играта е много хубаво направена имам предвид реалистично но и гамеплея е много добър ;) :punk Спокойно мога да кажа че Championship Manager е много по хубав от TCM :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз лично предпочитам да играя Championship Manager 03 04 играта е много хубаво направена имам предвид реалистично но и гамеплея е много добър  ;)  :punk Спокойно мога да кажа че Championship Manager е много по хубав от TCM  :punk  :punk  :punk

Играл ли си ТCM за да ги сравняваш????

Тъпо е да се мъчиш сял сезон и накрая "да не си видиш купата"

Link to comment
Share on other sites

i wse pak ako se pookrasi nqma da e nikak zle ;)  ;)

 

Украсяването не е толкова трудно, нито задължително за симулатор на мениджър.

Link to comment
Share on other sites

Moito mnenie e 4e USM e best real manager koito dosega e izdavan !

 

Ot vuprosa za TCM i CM opredeleno TCM pe4eli po4itateli s tova 4e ma4ut se gleda i tova be6e purviqt manager koito me nakefi da gledam celiq ma4 ,no ima kakvom da se jelae !

CM nabluskan s prekaleno mnogo statiskika i 4iitove i tnt , ne mi dopada , tova da ne vijda6 dali tvoi igra4 pravi tova koeto si mu zadal spored men gubi 50% ot trupkata da sum menager !

Moe mnenie - glasuvam za TCM 2004 !

Link to comment
Share on other sites

specialno Za CM e zaduljitelno mi 4e tq naprawo si pla4e za poukrasqwane ina4e izglejda kato suha skumriq

 

Това е мениджър. Не 3д екшън. Всяка игра си има цели и приоритети. Няма смисъл на един екшън, тип Сериозния Сам, да мрънкаш че няма страхотни загадки, както и на един симулатор не се иска графика. Все пак е симулатор мамка му!

Link to comment
Share on other sites

Това е мениджър. Не 3д екшън. Всяка игра си има цели и приоритети. Няма смисъл на един екшън, тип Сериозния Сам, да мрънкаш че няма страхотни загадки, както и на един симулатор не се иска графика. Все пак е симулатор мамка му!

i kato e simulator zna4i 4e sumati wreme 6a trnira6 edin tim 6a se prai6 n 6ef i nqma da mojej da widi6 plodowete ot swoqta rabota ta daje i ednata kerliwa kupa det moi da q spe4eli6 ne moi da se widi.

az ne sym masohist i ne smqtam da igraq igra ot koqto lipswa pone 50% ot zaribqwkata

Link to comment
Share on other sites

i kato e simulator zna4i 4e sumati wreme 6a trnira6 edin tim 6a se prai6 n 6ef i nqma da mojej da widi6 plodowete ot swoqta rabota ta daje i ednata kerliwa kupa det moi da q spe4eli6 ne moi da se widi.

az ne sym masohist i ne smqtam da igraq igra ot koqto lipswa pone 50% ot zaribqwkata

НЕДЕИ така зарибявката и на CM е много голяма и лесно се зарибяваш,но....

Link to comment
Share on other sites

@Spister - гласуването е "Which one", тоест коя е по-добра от двете.

@Mechka - добре, изрази мнението си, няма смисъл да го повтаряш хиляда пъти. Всяко следващо твое мнение ще го трия, ако е безмислено.

Link to comment
Share on other sites

Moito mnenie e 4e USM e best real manager koito dosega e izdavan !

 

Ot vuprosa za TCM i CM opredeleno TCM pe4eli po4itateli s tova 4e ma4ut se gleda i tova be6e purviqt manager koito me nakefi da gledam celiq ma4 ,no ima kakvom da se jelae !

CM nabluskan s prekaleno mnogo statiskika i 4iitove i tnt , ne mi dopada , tova da ne vijda6 dali tvoi igra4 pravi tova koeto si mu zadal spored men gubi 50% ot trupkata da sum menager !

Moe mnenie - glasuvam za TCM 2004 !

 

То и на CM можеш да гледаш мача и да виждаш кой как играе въпроса е само че не е с графиката на фифа 2004 но затова хората са измислили и оценки на играчите и по този начин се разбира кой как играе ;) А мен не ми харесва в TCM това че можеш за 2 часа да изграеш един сезон незнам какъв е смисала от това нещо :confused а има и друго че като ти е добър отбора правиш сезони без дори да правиш равни или загубени мачове :( докато на другия мениджър дори и да имаш отбор само от звезди се ще направиш някое друго равенство а даже и загуби ! И не е толкова лесно да станеш Шампион ! Лично мое мнение е че СМ е много по добър от ТСМ ! :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Някои знае ли саита на CM5 da го скиам

 

Играта ще се казва Footbal Manager поради проблеми с името заради Eidos. Линкът е тук

 

Ох.. грешка тва горе си е на CM5 а не на FM .. горното няма нищо общо с CM от 1 до 4 ..

Link to comment
Share on other sites

Незнам за вас но като ги гледам в саитовете какви са НЕМА НАЧИН ША ЧАКАМ И ДВЕТЕ,но дано този път да нема лавини от пачове за CM

Link to comment
Share on other sites

Cm seriqta ve4e nqma da se pravi ot sigames, proekta im beshe otnet ot eidos i daden za razrabotka na druga firma. Football Manager e razrabotka na sigames, t.e. te si pravqt neshto sobstveno v nasoka futbolen manager. V CM5 2d kartinata shte e podobrena malko, sushto taka shte bude olekoten nenujno tejkiq engine, koito se polzva sega. Shemite i taktikite shte budat dorazraboteni i igrata shte predlaga nqkoi dosta qki novosti. Ako EA imat merak da nastigat voda4ite ot kum prodajbi na futbolni manageri, trqbva da se ponapunat oshte. Moje puk i da uspeqt koi znae, vremeto shte pokaje. Mejdu drugoto navremeto sierra imaha edin futbolen manager, koito sushto predlagashe neveroqtni vazmojnosti.

Link to comment
Share on other sites

Абе нормално. СМ-а е пълен със статистики а защо ли е така? Ами за да е по-реалистичен. Там просто се отчита всичко и всичко е важно. Това е представата ми за реалистичност а не красива графика която да ми показва некадърно изиграни мачове. 2D-то хич и не го ползвам. Карам си като стар fan на коментар само. Въображението ми по повод коментара е много по-интересно от предоставените неща в ТСМ. Колкото и да съм се пробвал то е много кухо и реално е само мазна графика, мазен интерфейс и нищо като реалистичност и менаджиране.

Link to comment
Share on other sites

TCM надмина CM още през 2001 година...

Игрите вече нямат нищо общо...

Последният удар на TCM беше Football Fusion. :punk

CM омръзва адски лесно (заради 2Д мачовете), не ми харесват менютата и трябва постоянно да следиш за пачове.

Докато при ТСМ е друго - менюто си е красиво и ненатоварващо, въртиш си твойта музика докато се наслаждаваш на играта... :music Сложено е всичко необходимо...А, и между другото това да организираш живота си също е много мощно :punk

 

Във СМ ми харесва единствено търсещата машина и множеството опции. :wir

Link to comment
Share on other sites

simbata teq pa4ove se puskat, ne zashtoto igrata ima problemi za opravqne, a za da se updateni informaciqta, t.e. transferi, kontuzii, nakazaniq, turnirni shemi...TCM pravqt li go tova? Pravqt go drug pat. A i poglednato kato prodajbi TCM nikoga ne sa zadminali CM, a kaji mi ako ne prodajbite koe e meriloto za po-dobra igra?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...