Jump to content
BulForum.com

CM vs TCM


GeorgiK

Which one?  

81 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз много дълго време играх на CM.По едно време ми стана много скучна.Сега играя TCM.Тя е далеч по-интересна.Предлага много работи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

А ако се направи игра със статистиките на СМ и графиката на ТСМ ?

Мисля, че ТСМ са по-близко... :music

Link to comment
Share on other sites

Не мерси ся свалям CM 03/04.Дано да си заслужава!!!

 

Сваляй, не си заслужава ;)

 

@simbata - CM има по-важната съставка - геймплей. Така че тя е по-близо :)

Link to comment
Share on other sites

След 3 страници постове, се убеждавам в едно - всеки си има вкусове :)

Който както го кефи.На мен лично по-ми харесва ТСМ-а, казал съм защо, но все пак тази година може да си полющя СМ.Просто явно и двете игри си имат плюсове и минуси - неможе да се каже коя е по-добра!

Също немаже да се каже, че СМ-а е по-добра защото е по купувана.

Ето актуална класация на най-купуваните игри :

 

1. Age of Mythology от Microsoft

2. City of Heroes от NCsoft

3. Harry Potter and the Prisoner of Azkaban от EA

4. Rise of Nations от Microsoft

5. Joint Operations: Typhoon Rising от NovaLogic

6. Тhе Sims Deluxe от EA

7. Call of Duty от Activision

8. The Sims Superstar от EA

9. The Sims Mega Deluxe от EA

10. Battlefield Vietnam от EA

 

Половината са адски тъпи :sick

Link to comment
Share on other sites

Аз още в миналата тема(където беше офтопик) бях поискал сайтове с комюнитита за ТСМ. Ето няколко за СМ:

 

www.thedugout.net

www.cmgamer.com

www.cmfaq.com

www.cmbulgaria.com(в България май няма на ТСМ ;))

 

и други :) Ако настоявяте и още ще ви дам

Link to comment
Share on other sites

Аз още в миналата тема(където беше офтопик) бях поискал сайтове с комюнитита за ТСМ.

и други :) Ако настоявяте и още ще ви дам

Щом искаш:

http://www.tcm.ea.com/

http://managertotal.6x.to/

http://www.goodale12.freeserve.co.uk/

За сега толкоз! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

На мен лично по-ми харесва ТСМ-а, казал съм защо, но все пак тази година може да си полющя СМ.

 

Да и аз съм за TCM

Link to comment
Share on other sites

Заченат съм с CM :)

А относно разкрасяването - една шахматна дъска ако я боядисат в жълто и червено, играта ще си е пак шах, нали? :) CM е от игрите, които залагат на геймплей, не на визия. И така си е добре.

Link to comment
Share on other sites

На мен повече ми харесва СМ. Като си спомня само колко дни и нощи съм прекарал пред ПЦ- то с тази игра.... Преди известно време се пробвах да играя и на ТСМ, но не ми хареса. Видя ми се прекалено постна откъм статистики и информация. Освен това изборът на играчи, първенства и отбори е по- малък, а и този 3Д изглед на мачовете изобщо не ми допадна.

За мен удоволствието от един такъв футболен мениджър е да взема някое малко и бедно отборче от най- долните дивизии и да го направя истински гранд. Последното ми такова постижение беше с Барнет, взех го от конференциите и след 7 години вече беше на 5 място в премиършип и носител на ФА къп. Тези неща обаче в ТСМ не могат да станат.

Link to comment
Share on other sites

На мен лично по-ми харесва ТСМ-а, казал съм защо, но все пак тази година може да си полющя СМ.

 

Тая година и да "лющиш" СМ, все едно не играеш СМ. Само името ще е същото - нито енджина, нито базата данни, нито дори разработчиците. Даже може и любимата ви графика да се появи за първи път в СМ .. срам и позор.

 

FM 2005 will r0ck !

Link to comment
Share on other sites

Тая година и да "лющиш" СМ, все едно не играеш СМ. Само името ще е същото - нито енджина, нито базата данни, нито дори разработчиците. Даже може и любимата ви графика да се появи за първи път в СМ .. срам и позор.

 

FM 2005 will r0ck !

весео CM 5 не е за подценяване ;)

ще има доста неща запазени от старите игри както и доста нови работи.

гледах скрииншотите и изглежда добре обаче TCM е супер шарения за мен и тоя мач дето се гледа с енджина на фифата е супер смешен предпочитам си кръгчетата :Р

 

а колкото до базата данни на ФМ мога да кажа че от доста време на сам СиГеймс използват трика като търсят рисърчъри за дадени държави и отбори и не им плащат нищо.Tака не харчат никакви пари за базата данни което е от голямо значение за такава игра ;)

 

и Ейдос са подготвили нещо за тези които играят онлайн мениджъри

Cm Online

играта не е готова още но от снимките са вижда че няма да е лоша ;)

Link to comment
Share on other sites

Malii zaboliama glavata dokato go procheta tva sichkoto.Az sam za CM.TCM

parvo e mnogo e sharen vtoro kav e toia kadeto moje da opravliavash igrachi.

Kato iskash da igraesh pusni si fifata i igrai.Tia igrata se kazva Manager a ne

FIFA.A i slain koga shte izleze CM5.

Link to comment
Share on other sites

Аз определено съм луд фен на мениджърите, за мен по-добрата игра е СМ - има много повече настройки на играчите отколкото ТСМ (try trouth ball, cross ball и т.н), а ТСМ има и супер много бъгове макар да изкараха два пача!!!

Fotball Manager,която ще издават SIgames ще излиза на коледа, а Championship Manager която ще издават EIDOS ще излиза март или май не си спомням точно!!

Link to comment
Share on other sites

Аз играя СМ online с разни приятели. Сега работата е в застой но ако намерим някакъв начин да се свързваме можем да направим една игра.

Link to comment
Share on other sites

Ако има навитаци за Online Game на СМ да ми пишат e-mail: emchodt@mail.bg

аз по принцип съм навит но имам проблем с компютъра в момента и нещо не мога да го оправя :)

ако аз направя сървър могат да се конектнат към не но аз не мога да се конектвам към сървър :( и тва не е от настройките на играта а нещо по уиндоуса :(

Link to comment
Share on other sites

Такъв проблем действително съществува. С един приятел играхме така около половин сезон бяхме направили и той си реинсталира Windows и оттогава нито аз нито той като прави server не можем да играем. Шибано.

Link to comment
Share on other sites

проблема не ми е от играта а от шибания Windows :pirate

като пусна Command Promp и пиша 'ping' или 'help' и ми казва Access Denied ? Бахти простия windows да не ми дава достъп при положение че съм си на моя компютър и се вода Администратор

 

малко информация за FM 2005

ако искате да бъдете в играта вижте Face in the game

да кажа за кво става въпрос ;)

значи като играете много сезони подред и сегашните играчи почват се отказват и играта генерира нови(измислени) та от тоя сайт ви се дава възможност да бъдете някой от ново генерираните играчи B)

трябва да изпратите ваша снимка и да попълните няколко неща

не всички ще бъдат одобрени но който иска може да се пробва

 

а който е над 22 години ще може да бъде към staff-a

Link to comment
Share on other sites

аз по принцип съм навит но имам проблем с компютъра в момента и нещо не мога да го оправя :)

ако аз направя сървър могат да се конектнат към не но аз не мога да се конектвам към сървър :( и тва не е от настройките на играта а нещо по уиндоуса :(

Да не би да си пуснал вградения firewall на ХР

Link to comment
Share on other sites

Да не би да си пуснал вградения firewall на ХР

мне не е там проблема :) нещо от windows-a ще е,обаче миналата седмица съм преинсталирал 3 пъти и в момента изобщо не ми се занимава да форматирам и пак да си играя с простия windows

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...