Jump to content
BulForum.com

CM vs TCM


GeorgiK

Which one?  

81 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Значи който иска може да се включи,а ако сме повече от 4 човека ще е хубаво да почнем от начало (стига Imagoда иска ) И предлагам да сме с отбори от 1 лига (която кажете) Айде очакваме повечко хора...

 

EDIT : Който иска да се включи нека да пише едно ЛС

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Аз съм навитак да се включа с отбор от рода на Тотнъм, Астън Вила. Ако решите че ме искате кажете ми час и ако мога ще влеза. А иначе затвориха ли вече трансферния прозорец щото ако да то цял един сезон ще сърбам супа?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм навитак да се включа с отбор от рода на Тотнъм, Астън Вила. Ако решите че ме искате кажете ми час и ако мога ще влеза. А иначе затвориха ли вече трансферния прозорец щото ако да то цял един сезон ще сърбам супа?

 

Трансферния прозорец не е затворен още...А за час когато кажете стига всички да сме се събрали

Link to comment
Share on other sites

Значи последно се разбрахме така : В 20:00 пускаме играта.Играе се в Англия с отбори като Newcastle,Aston Villa,Middlesbrough,Everton и т.н (Предлагам без отбори като Арсенал,Манчестър Юнайтед и Челси за да има тръпка ;) )...Останалите лиги,които съм включил са Италия,Германия и Испания (Само 1ва дивизия) Размерът на базата с данни е на макс. Името на сървъра е "LOKOMOTIVcho" IP : 212.104.116.41

За контакт ICQ : 292-981-596

Link to comment
Share on other sites

така аз съм навит да играем :)

 

виж сега ако ще играем всички в едно първенство тогава няма нужда да се включени другите.Ако работят още първенства играта супер много ще се забави,щото ще обработва резултатите от 4 първенства :).

По-добре пусни само премиършип или премиършип+чемпиншип

другите парвенства са ненужни :)

датабазата е добре да е на макс :)

 

за отбор аз си избирам между евертън и манчестър сити :P

нюкясъл и ливърпул също трябва да отпаднат понеже са от силните ;)

 

и кажи на каква тарифа си ?

 

и има още един човек който иска да играе

незнам дали няма да сме много но тва ще се разбере като почнем

 

междодругото съм готов за игра и чакам сървъра :P

Link to comment
Share on other sites

Значи 1во Нека да си ги има сичките лиги не върви чак толкова бавно

2ро Не мисля,че има разлика между Newcastle и Aston Villa например,затова нека да играем без основните 3 фаворита - Манчестър,Арсенал и Челси

3то Аз съм на Гигабит,но не мисля,че това ще е проблем да играем тъй като вчера с Imago яко се омазахме :P :woot ;)

 

и 4то Започваме играта :woot

Link to comment
Share on other sites

3то Аз съм на Гигабит,но не мисля,че това ще е проблем да играем тъй като вчера с Imago яко се омазахме  :P  :woot  ;)

Че то гигабит имат по-добра локална скорост, така че даже е по добре

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

http://warez.ru:8080/FTP/GameZ/Total.Club.....2005-VNGCLONE/

 

Уж трябва да работи с демон тулс без крак. Ако ще го пишете - действайте както е дадено в нфо-то. Или чакайте да се сложи кракче допълнително.

 

ЕДИТ: Ще сваля и RELOADED релиза... на който му се чака да чака.

Link to comment
Share on other sites

Запознай се с нфо-то...

Благодаря :) :D

 

Niakoi svalil li e veche TCM-a?

Kakvi sa vpechatleniata vi ot igrata?

Първите ми впечатления са отлични,играта е супер,но ме подразни фактът,че няма български отбори :(

Link to comment
Share on other sites

Има crack, ако е запишеш на диск няма да имаш проблеми. Не че не може да сложиш крака и на другата версия

Е значи няма нужда да свалям и това.Иначе като цяло играта много ме кефи - само дето няма български отбори и още не съм свикнал на gameplay-a в смисъл на управлението,но като свикна усещам,че няма ставане от PC-то с тая FIFA и ТCM :woot :woot :woot :lol: :P :D :punk

Link to comment
Share on other sites

Между другото свалих и двата релейза. Първи диск няма никаква разлика. Абсолютно еднакъв размер. Разликата е само във втори диск, където в кракнатата версия има crack. Никва друга разлика

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...