Jump to content
BulForum.com

CM vs TCM


GeorgiK

Which one?  

81 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз съм вътре, но ще си преинсталирам windows-а и ме е страх да не се прецака нещо после.

ti si vatre ama za da vlezna trqbva da ti znam ip-to

a i sega ne mi se igrae i 6a gledam film taka 4e koito iska da igraem da se razbirame ne6to za dove4era ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply
ti si vatre ama za da vlezna trqbva da ti znam ip-to

a i sega ne mi se igrae i 6a gledam film taka 4e koito iska da igraem da se razbirame ne6to za dove4era ;)

 

Имах предвид,че съм навит. Иначе и аз съм зает поне до 9.

Аре бе няма ли хора ? Да се съберем повече да е като в реалния живот. Да чакаме по 1 астрономческа седмица между два мача. :)

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид,че съм навит. Иначе и аз съм зает поне до 9.

Аре бе няма ли хора ? Да се съберем повече да е като в реалния живот. Да чакаме по 1 астрономческа седмица между два мача.  :)

 

Навит :) Само кажете за кой мениджър по-точно става въпрос - за мен е без значение ;) :D :)

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид,че съм навит.

така кажи :lol:

 

Навит :) Само кажете за кой мениджър по-точно става въпрос - за мен е без значение ;) :D  :)

за Championship Manager 03/04/версия на играта 4.1.5/

 

трябва да видим кой ще е сървър и не съм сигурен но май имаше ограничение за максимален брой играчи

Link to comment
Share on other sites

така кажи  :lol:

за Championship Manager 03/04/версия на играта 4.1.5/

 

трябва да видим кой ще е сървър и не съм сигурен но май имаше ограничение за максимален брой играчи

 

за версия 4.1.5 трябва да сложа някакъв пач ли ? Сега ще потърся да видим...И казвайте кога почваме ;) :)

 

EDIT: Намерих един пач Ето тук ,но е за версия 4.1.4 - няма да свърши работа нали :( :confused Slain,можеш ли да ми дадеш линк с пач за 4.1.5

Link to comment
Share on other sites

за версия 4.1.5 трябва да сложа някакъв пач ли ? Сега ще потърся да видим...И казвайте кога почваме ;) :)

 

EDIT: Намерих един пач Ето тук ,но е за версия 4.1.4 - няма да свърши работа нали :(  :confused

тук ги има пачовете

трябва да сложиш първо 4.1.4 после се слага 4.1.5,слага се и крака и е готово :)

Link to comment
Share on other sites

Така значи сега свалих ъпдате за 4.1.4 инсалирах го,след това сложих и ъпдате за версия 4.1.5 и след това свалих крака,които представлява някакъв rar фаил,в който има един BIN файл и като го заредя с Daemon tools вътре има някакъв файл с размер 0кб - в gamecopyworld пише,че трябва да се зареди този BIN и после да си пусна играта направо,но като я пусна и долу вляво пише,че версията е 4.1.4 :( "Къде сбърках" :confused :( :cry :huh: :unsure: :blink:

Link to comment
Share on other sites

можеше и тук да попиташ :)

 

инъче тва е да вземеш 50% от правата на играча за определен период от време.След като свърши тоя период и двата клуба които притежават по 50% от правата на играча правят оферта и който направи по-добра оферта го взима.А ако офертите са еднакви остава в клуба който е играл в момента ;)

Link to comment
Share on other sites

LOKOMOTIVcho

незнам къде точно си сбъркал

инъче крака наистина е 0кб :) той служи да заблуди играта имаш диска :)

 

П.П.

а тука стана някво сливане :)

Link to comment
Share on other sites

Ето крак за 4.1.5

Казвайте само кога ще се омажем :) ? Само, че Slain ще трябва да ми обясниш кво трябва да направя(като се изключи ъпдейта)

ми кво искаш да правиш ? :) хаха

аз сега играя ама нещо играта варви много бавно

и трябва добър сървър(мощнен компютър и добър ъплоад)

Link to comment
Share on other sites

хей младежи, ако искате може в неделя да се играе стига да има кой да направи сървър!! Ако има навитаци да си дават IP адреса и да почваме!!

А за СМБългария, тоя сайт не става за нищо, много съм ги навивал да играем онлайн но всички твърдят, че връзката им е на мегабайти и е много бавна!!

Ако искате истински сайт влезте в cmfaq.com той е към SIgames и е много добър, има почти всичко което ви трябва. На тези които им върви бавно там има Speedup програмка която е много ефективна, пробвайте я!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ето крак за 4.1.5

Казвайте само кога ще се омажем :) ? Само, че Slain ще трябва да ми обясниш кво трябва да направя(като се изключи ъпдейта)

 

С този крак версията вече стана 4.1.5 ;) Благодаря :D

Link to comment
Share on other sites

какво точно прави тази програмка Speedup  :confused

Ми се едно гледаш филм и натиснеш бутона за бързо превъртане :)

Лошото е че от мачовете нищо не се разбира щтото всички играчи стават ка то Спиди Гонзалес.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с Дурон 950 и ставам за server. Мизерници. Обявявам довечера в 23ч пускам игра. Който е навит да пише дотогава и в уречения час да ме търси по ICQ.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с Дурон 950 и ставам за server. Мизерници. Обявявам довечера в 23ч пускам игра. Който е навит да пише дотогава и в уречения час да ме търси по ICQ.

 

А по-рано не може ли ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...