Jump to content
BulForum.com

CM vs TCM


GeorgiK

Which one?  

81 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Това какво мисля аз е истинското мерило батка, така че можеш да си спокоен, щото според мен от СМ нагоре няма.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Знаеш ли защо продажбите са повече ?

Защото СМ е игра с история, всеки я знае!

Никой не е опитвал от ТСМ-а...И аз, ако не бях играл ТСМ, щеше да гласувам за СМ! Напълно нормално!

Мога да ти гарантирам, че ако СМ не направят 3D мач, до една, максимум 2 години ТСМ ще има повече продажби!

Ако решите поне една година да се отдадете на ТСМ, няма да сбъркате - това е най-добрия футболен мениджър в момента!

А още нещо да ви попитам : Кой прави най-добрите игри?

Отговорът всеки го знае, а той се казва Electronic Arts.... :punk

Link to comment
Share on other sites

:D Абе аз знам, че са Lucas Arts и Sierra ама то тва е друго. :D

 

Аз лично предпочитам без визуализация. Oще повече пък и 3D.

Link to comment
Share on other sites

:D Абе аз знам, че са Lucas Arts и Sierra ама то тва е друго. :D

 

Аз лично предпочитам без визуализация. Oще повече пък и 3D.

Това е проблема , че сте свикнали да гледате само числа , а да си познаваш отбора си трябва да го гледаш как играе и тнт , което е немислимо в CM :), но всеки с предпочитанията си !

Link to comment
Share on other sites

Абе толкова е немислимо, че си го познавам идеално и винаги знам кого в коя минута трябва да сменя и в кой момент от сезона има нужда от почивка или от засилени тренировки...

Link to comment
Share on other sites

Абе толкова е немислимо, че си го познавам идеално и винаги знам кого в коя минута трябва да сменя и в кой момент от сезона има нужда от почивка или от засилени тренировки...

Ти сигурно познаваш всичките около 3000 отбора (ако не се лъжа) идеално, така ли ? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Не, само моя и след кратко проучване и следващия си противник.

Във всеки един мениджър трябва да познаваш отлично отбора си иначе ти не си менидижър.

В TCM познавам отлично отбора си така както мога да опозная и моя опонент

Link to comment
Share on other sites

Във всеки един мениджър трябва да познаваш отлично отбора си иначе ти не си менидижър.

В TCM познавам отлично отбора си така както мога да опозная и моя опонент

 

Не съм твърдял обратното - просто отговорих на въпрос. Иначе от познаване в едната до познаване в другата игра разлика има...

Link to comment
Share on other sites

Не съм твърдял обратното - просто отговорих на въпрос. Иначе от познаване в едната до познаване в другата игра разлика има...

Та много ясно че има разлика иначе каква би била ползата едните да копират другите.Ти играл ли си TCM?

Link to comment
Share on other sites

Едно ще кажа - TCM е за разтоварване и хора, които искат да поиграят малко и все пак да не са смешни. А СМ(и особено до 3 версия, 4 е доста лесничка) е хардкор - ако си истински фен на спортните мениджъри, не ти трябва мазна графика, а ти трябва статистика.

 

П.С. Spister - нали ЕА са дооста по-голямо име от Eidos. Защо въпреки това TCM има в пъти по-малко продажби? :)

Edit : и повече гласове в анкетата :) При положение, че знам, че поне Rexus гласува погрешка за TCM :)

Link to comment
Share on other sites

Едно ще кажа - TCM е за разтоварване и хора, които искат да поиграят малко и все пак да не са смешни.

Ся ще се обиждаме ли?

Та CM не е ли също за разтоварване(според мен всички игри са за това)?

И осте несто АЗ НЕ САМ ПРОТИВ CM просто повече ми харесва TCM,но с радост цъках на CM4 докато си взех TCM

Link to comment
Share on other sites

Не исках да те обидя, просто исках да кажа, че TCM е софт, а СМ е хардкор, тоест за маниаци.

 

Едит : Ще го илюстрирам по друг начин - един начинаещ поема отбор от ранга на Тревизо(seria C). Обърква се от многото статистики. После го напорват 3-4 мача подред пада и ще му писне нали? Докато TCM е някак си, по-user-friendly. Шарени менюта, малко атрибути, а и като цяло е малко по-лесен от СМ3(4 както казах не я броя в сметката, просто е може би и по-лесна от ТСМ).

Link to comment
Share on other sites

Не исках да те обидя, просто исках да кажа, че TCM е софт, а СМ е хардкор, тоест за маниаци.

 

Едит : Ще го илюстрирам по друг начин - един начинаещ поема отбор от ранга на Тревизо(seria C). Обърква се от многото статистики. После го напорват 3-4 мача подред пада и ще му писне нали? Докато TCM е някак си, по-user-friendly. Шарени менюта, малко атрибути, а и като цяло е малко по-лесен от СМ3(4 както казах не я броя в сметката, просто е може би и по-лесна от ТСМ).

Прав си ако играеш на аматьор е по лесна,но пробвай на по висока трудност де?!

И един вапрос има ли разлика между CM4 i CM03/04?(pitam za da znam dali da drapna 03/04)

Link to comment
Share on other sites

Прав си ако играеш на аматьор е по лесна,но пробвай на по висока трудност де?!

И един вапрос има ли разлика между CM4 i CM03/04?(pitam za da znam dali da drapna 03/04)

Тука май ще се обадя аз. :) Значи 03/04 е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО лесна.Даже по-лесна и от СМ 4.Аз имах игра с Шахтьор Донецк, която още в първия сезон победих Реал Мадрид на финал за ШЛ 7:0!!Играта е много лесна не я играйте.Играйте 01/02.

ПС:единствен трансфер беше Мартин Камбуров :punk

Link to comment
Share on other sites

Прав си ако играеш на аматьор е по лесна,но пробвай на по висока трудност де?!

И един вапрос има ли разлика между CM4 i CM03/04?(pitam za da znam dali da drapna 03/04)

 

 

Не мога да разбера що за мениджър е този с трудности кво е тва лесно нормално и трудно или пък да си избираш с колко пари да почнеш сезона според мен си е бахти простотията :wacko: :woot

 

П.С. Има разлика разлика м/у двете игри според мен СМ 03/04 е по хубава от СМ 4 и даже мога да кажа че СМ 03/04 е по трудна от СМ 4

Link to comment
Share on other sites

Тука май ще се обадя аз. :) Значи 03/04 е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО лесна.Даже по-лесна и от СМ 4.Аз имах игра с Шахтьор Донецк, която още в първия сезон победих Реал Мадрид на финал за ШЛ 7:0!!Играта е много лесна не я играйте.Играйте 01/02.

ПС:единствен трансфер беше Мартин Камбуров :punk

Значи CM03/04 е тъпа така ли го разбирам?

П.С. На TCM взех ШЛ чак след три сеона с Tivoli

Link to comment
Share on other sites

Не мога да разбера що за мениджър е този с трудности кво е тва лесно нормално и трудно или пък да си избираш с колко пари да почнеш сезона според мен си е бахти простотията  :wacko:  :woot

 

П.С. Има разлика разлика м/у двете игри според мен СМ 03/04 е по хубава от СМ 4 и даже мога да кажа че СМ 03/04 е по трудна от СМ 4

Много просто почваш от аматьор и караш нагоре.

П.С. Иначе има хора които като паднат 3-4 мача с по 0:3 и вече спират да я играят Е тва е смисъла :punk

Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл да спорите коя е по-трудна и коя не , целта на тия игри е да си правим кефа , ако търсите трудност и качествени опоненти има игри които се играят в интернет както онлайн менажери като Hattrick, Itsagoal и много други , другия вариант плащате си и играете срещу друг отбор по интернет коя от двете игри предлага такава опция и на коя от двете ви е по кеф да разберете резултата :)!

 

P.S. НАй добрия досега е USM няма какво да спорите за тези двата , ако някой ми намери по РЕАЛЕН менажер от него да свирка :) да си попълна колекцията :)!

Link to comment
Share on other sites

P.S. НАй добрия досега е USM  няма какво да спорите за тези двата , ако някой ми намери по РЕАЛЕН менажер от него да свирка :) да си попълна колекцията :)!

 

Абе на няколко пъти те гледам .. все нещо не ми се връзва. USM далеч не е лош мениджър, дори съм го играл с удоволствие повече отколкото TCM, но .. не е чак толкова реален. Поне това е мое мнение

 

П.С. Spister - Тиволи откъде са? И само за 3 сезона да ги направиш европейски гранд? Лол, я го опитай това на СМ :)

Link to comment
Share on other sites

П.С. Spister - Тиволи откъде са? И само за 3 сезона да ги направиш европейски гранд? Лол, я го опитай това на СМ :)

От Italy и точно на CM4 ги направих,но може и да са били повече сезони(общо бяха 9 и може да се баркам кога е станало) :punk

Link to comment
Share on other sites

Да, тъкмо и аз сега ги видях в Seria C. Браво добър успех е, но както казах СМ4 е елементарен :) Пробвай СМ3, макар че едва ли ще ти хареса текстовия начин на представяне на инфото :)

Link to comment
Share on other sites

Да, тъкмо и аз сега ги видях в Seria C. Браво добър успех е, но както казах СМ4 е елементарен :) Пробвай СМ3, макар че едва ли ще ти хареса текстовия начин на представяне на инфото :)

Не мерси ся свалям CM 03/04.Дано да си заслужава!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...