Jump to content
BulForum.com

CM vs TCM


GeorgiK

Which one?  

81 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply
Game Options-->Edit Preferences-->Run As Server(трябва да е избрано)

 

аз не мога тая вечер да играя

 

Отметнах го това...сега можете да се конектнете към мен ли ? :confused

Ако искате да пробваме...IP-то ми е 212.104.116.41

Link to comment
Share on other sites

Добре значи ще играем :woot

Само, че трябва да уточним някой неща-размера на базата са дани, в коя страна и коя дивизия.

 

Значи размерът на базата с данни мисля,че е това "Database size" и при мен е на "small" но ако кажете ще го променя (Незнам даже за кво е това ама карай...) А пък за това в коя дивизия - аз играя в Италия с Ювентус...

 

EDIT: Забравих още нещо - сървъра е с име "LOKOMOTIVcho"

Link to comment
Share on other sites

Значи размерът на базата с данни мисля,че е това "Database size" и при мен е на "small" но ако кажете ще го променя (Незнам даже за кво е това ама карай...)

EDIT: Забравих още нещо - сървъра е с име "LOKOMOTIVcho"

от датабазата зависи колко играчи ще има в самата играта :) колко по-малка датабаза толкова по-малко играчи :)

 

а за сървъра по принцип трябва да го изкарва щом дадете на Join Network Game

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам да е с максимум база данни. Освен това е тъпо да се набузим с най-силните отбори. Средняшки отбори като начало ми звучи най-добре.

Link to comment
Share on other sites

Аз предлагам да е с максимум база данни. Освен това е тъпо да се набузим с най-силните отбори. Средняшки отбори като начало ми звучи най-добре.

 

за да е на Max Data Base трябва и компютъра който прави сървър да е много силен ;)

Link to comment
Share on other sites

За съжаление е 256 DDR Но само не разбрах как точно се играе в мулти ???

еми влизат и другите играчи и всеки хваща по един отбор

и почвате.Може да играете в различни първенства и дивизии ама ще трябва мощен компютър :) за да се пуснат няколко първенства и да са на максимум датабаза

Link to comment
Share on other sites

еми влизат и другите играчи и всеки хваща по един отбор

и почвате.Може да играете в различни първенства и дивизии ама ще трябва мощен компютър :) за да се пуснат няколко първенства и да са на максимум датабаза

 

Ами казвайте един час и да почваме де...кво чакаме :) ;) :P :D

Link to comment
Share on other sites

Казвам-10:30-тъкмо ще е свършило предаването на ВВТ за вишата лига. Значи то като свърши влизаме. Датата викам да е на small, аз по принцип така играя и макар че има малко играчи поне ще свършваме бързо сезоните. а като си направя ъпргрейд зимата-повече :) . Освен това викам да игрем в Англия и да активираме Испания и Италия(като от тях само серия А и примиера дивизион). Аз си мислех от Англия да дамед оная опция за пълни дани и да почнем от 1 дивизия.

Айде, давайте коментари.

Link to comment
Share on other sites

Казвам-10:30-тъкмо ще е свършило предаването на ВВТ за вишата лига. Значи то като свърши влизаме. Датата викам да е на small, аз по принцип така играя и макар че има малко играчи поне ще свършваме бързо сезоните. а като си направя ъпргрейд зимата-повече :) . Освен това викам да игрем в Англия и да активираме Испания и Италия(като от тях само серия А и примиера дивизион). Аз си мислех от Англия да дамед оная опция за пълни дани и да почнем от 1 дивизия.

Айде, давайте коментари.

 

Добре аз съм съгласен ;) :woot

Link to comment
Share on other sites

Стартирах сървър с име "LOKOMOTIVcho" и IP 212.104.116.41 - който иска може да влиза...Сървъра включва лигите от Англия (Premier & 1st Division) Италия,Германия и Испания (Само 1вата дивизия ) Базата с данни е Medium.Предлагам да играем с отбори от Англия - аз съм с Man Utd...Айде чакам ви :P ;) :woot :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Аз мислех 1 дивизия(чепиъншип). По-голямо джуро е .Особено ако се съберем повечко и както има само три отбора които се класират нагоре :gangstah:

Link to comment
Share on other sites

Кво стана бре? Играхте ли? Аз леко се разколебавам като ви гледам какви са ви идеите. Особено за базата данни. Аз съм както казах с Дурон 950 и 128MB RAM и никога не пускам под максимум база данни и върви нормално поне за моите стандарти. От друга страна мисля че е безмислено да се пуснете с някой отбор от типа Man Utd, Arsenal, Bayern, Juventus, Milan, Barcelona и да мачкате наред каквото хванете. Лесно и безинтересно. Особено за съвместна игра. Но както си решите. Успех!

Link to comment
Share on other sites

Кво стана бре? Играхте ли? Аз леко се разколебавам като ви гледам какви са ви идеите. Особено за базата данни. Аз съм както казах с Дурон 950 и 128MB RAM и никога не пускам под максимум база данни и върви нормално поне за моите стандарти. От друга страна мисля че е безмислено да се пуснете с някой отбор от типа Man Utd, Arsenal, Bayern, Juventus, Milan, Barcelona и да мачкате наред каквото хванете. Лесно и безинтересно. Особено за съвместна игра. Но както си решите. Успех!

 

Ние с Imago вчера разцъкахме малко...той беше с Арсенал,а аз с Манчестър Юнайтед...играхме няколко контроли с по-слаби отбори - някои загубих някои пък спечелих...а пък за някакъвa си купа той ме би с 1:0 и гол в 80 мин. ;) :P :D Абе общо-взето стана яко...днес пак ще играем който иска може да се включи ;)

Link to comment
Share on other sites

Ме аз нали викам отбори от 1 дивизия. Ама той почнал с Манчестър и аз си викам -"така ли..." абе не беше зле. Особено при положение кви футболисти вадя от школата. Аз викам даже още ся да почваме, че после има мачове по ВВТ.

Link to comment
Share on other sites

Ме аз нали викам отбори от 1 дивизия. Ама той почнал с Манчестър и аз си викам -"така ли..." абе не беше зле. Особено при положение кви футболисти вадя от школата. Аз викам даже още ся да почваме, че после има мачове по ВВТ.

 

Ако искаш може да почнем отначало с отбори от 1ва дивизия - нямаш проблем...

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш може да почнем отначало с отбори от 1ва дивизия - нямаш проблем...

 

и аз съм навит да играем обаче Англия изобщо ме ми харесва няма значение коя дивизия е само защото изкат работни визи на играчите а и малко резверви могат да се селектират какито и малко чужденци могат да се купят :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...