Jump to content
BulForum.com

CM vs TCM


GeorgiK

Which one?  

81 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply
E kakvo stana s igrata??

Ako Slain nemoje da se konektva toi da bude survura samo da se razberem za nqkva data i chas i da pochvame :)

мне аз не ставам за сървър :)

сам като играя си пускам на database-small че да мога да играя добре :)

инъче ми е супер бавно

съберете се и играйте без мен ;)

Link to comment
Share on other sites

мне аз не ставам за сървър :)

сам като играя си пускам на database-small че да мога да играя добре :)

инъче ми е супер бавно

съберете се и играйте без мен ;)

 

То и аз съм така даже като си пусна WINAMP 5 с играта и почва да ми лагва от време на време.

Link to comment
Share on other sites

@Slain, Imago, момчета ако играете СМ 4 или СМ 03/04 е нормално да ви прави такива мизерии. Игрите са с изключително тежък енджин и на мен дори не ми дава да почвам нов сейв. За мен най - добрата и за сингъл и за мулти е 01/02, НО с ъпдейти :wir . По - късно ще ъплоудна най - новия ъпдейт и ако искате можем да играем.

ПС: Интервюто, което veseo взе от SI Games относно FM 2005 !!!

Link to comment
Share on other sites

Коя е по-нова Championship Manager 4 или Championship Manager 03/04

03/04, но не тия препоръчвам много е лесна. Всъщност за мен и 4, и 03/04 са разочарование. Все пак това е лично мнение и не го налагам на никого. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм се пробвал да играя на 01/02, но понеже съм започнал с 4 нещата не се получават. Че е по-трудна това е вярно. Но например аз имам към 300 часа на 4 и 03/04 и простия факт, че при тях в менюто на играча показателите на са на различни места, а в 01/02 по азбучен ред ми се вижда адски объркващ. :(

Освен това в по-старите версий няма някой много полезни опций-помощник треньора да ръковои тренировки и приятелски мачове например. И интерфейсът е по-бъркан. Освен това 01/02 е съвсем нереалистичен що се отнася до контузий и трансфери.

Link to comment
Share on other sites

Незнам колко си играл СМ 0304 и с кой отбор играеш, но на 0102 победите са много нереални - от 5 до 10 гола разлика!! А като играеш срещу хора на 0304 е коренно различно! Вземете да пробвате аз съм много навит!

Link to comment
Share on other sites

А като играеш срещу хора на 0304 е коренно различно! Вземете да пробвате аз съм много навит!

виж тук ФМ България Форум

има си форум за дискусии по играта и т.н. както и организационен ;)

 

инъче всяка нова версия ми харесва повече от предишната.Нормано е играта да става по тежка защото се добавят все повече играчи,отбори,първеснтва и това увеличава датабазата :)

Link to comment
Share on other sites

Имам предвид, говорите за Championship Manager, пък в същото време за Football Manager, та в коя игра ще има БГ първенството

айде честито българското първенство ще го има в FM2005 ;)

първенстава стават от 42-->51 ;)

 

FM 2005 League List

Link to comment
Share on other sites

Е тва сега коя игра е Football Manager 2005 или Championship Manager 2005

 

Идеята е следната. СМ е разработка от Si и публикувана от Eidos. Мисля, че още от първата версия е така. СМ 03/04 е последната в това отношение. След нея Si и Eidos официално се разделиха. Eidos Взе името СМ и правата върху него а Si базата дани, кода и всичко останало което беше най-великия футболен мениджър. Новата игра на Si се казва ФутболМениджър и ще излезе тази есен. Напрактика това е добрия стар СМ. С доста и все хубави нововъведения. Eidos пък смятата да издадата СМ 5, но не съм сигурен кога.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...