Jump to content
BulForum.com

Лирично отклонение


Recommended Posts

Ше те целувам във съня си тъи ,както слънцето при залез целува страстно своя мрак...

ще те запаля със дъха си .....да ме желаеш пак и пак

хиляда пъти да ме пожелаваш и аз хиляда пъти да ти се отдам

и пак като за първи път да ме желаеш ....и аз отново да ти се отдам

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 888
  • Created
  • Last Reply

Ей това последното ми хареса много,адски откровено.Мисля да изляза малко,защото напече слънце и може да ми дойде някоя друга мисъл в главата

Link to comment
Share on other sites

Боли.

Не исках.

Не знаех...

...че ще има други,

че ще бъдат много,

че ще са различни

и все пак същите,

че го заслужавам,

че не съм достатъчна,

че съм това, и нищо повече,

че не разбирам,

че ще спра да се усмихвам,

че сърцето ми ще спира

и ще тръгва пак,

а в паузите ще плаче тихо

и ще боли.

 

био...не е за изневяра. поне аз не го смятам за изневяра.

Link to comment
Share on other sites

много тъжно бре, снежко. не схванах дали става дума за изневяра един вид ... ама .. дайте някой да напише нещо весело !!! Само не любовно :fuck

Link to comment
Share on other sites

На вятъра безумните нозе

изтрополяха нейде в полумрака,

с плача на изоставено дете

две чайки тихо заридаха.

Прибирайки се, бухалът прошепна

на своята сестра Луната "Любима!"...

но сурова и далечна, тя не отвърна нищо на словата.

Какъв бездушен свят, нали?

 

Не знам дали това става :huh:

Link to comment
Share on other sites

ти влезе в мен , не ме попита

със взлом сърцето ми разби

не ме ли съжали ? Не се ли сети ,че аз неискам може би ?

Сега кажи ми как да те накажа ? Парченцата къде да занеса ?

На кои магьосник аз да ги покажа ....да събере сърцето ми , да го напълни с чудеса , които ти отнесе и открадна за да ги замениш за стъкалца....

 

на bio :)

Link to comment
Share on other sites

И ако някога залезе светлината

аз ще знам - имало надежда на Земята!!

В самота загинал - сам,

изгнива тялото ми нейде в мрака,

плитко под листата есенни,

наторявам бавно слабата трева.

 

А напролет - слънцето кога помилва

набъбналата плът на ланските листа -

аз бавно ще разцъфна в зелената трева.

Link to comment
Share on other sites

В един момент реших да те прегърна,

но някъде далече беше ти.

Във залеза реших аз теб да зърна.

Уви, болезнени са моите мечти.

 

И в светлината пак ще се пробудиш,

но няма да си ти до мен.

с премрежен поглед ще се чудиш,

защо отмина този ден ?

 

на Shalome _|_

Link to comment
Share on other sites

Тя е малка и крехка.

Но бидейки твърде жилава

се изплъзва между пръстите му.

Бяга.

Вятърна и слънчева,

римува се с цветята,

прегръща ги и ги оставя светещи

и чакащи.

След нея той...тромав,

тъпче нейните лъчи,

задъхва се,

прокарва пътя си с убийства

и се опитва да я хване.

А тя е малка, крехка

и неуловима.

Link to comment
Share on other sites

Обичам тъмнината.Скрива недъзите,пороците,притъпява усещанията.И ги засилва.Аз съм нощен звяр - през деня дремя и съм жесток,ако бъда обезпокоен.Нощта - това е моят свят - свят на писъци,прегризани гърла,в които бълбука сладко-солена кръв с метален вкус,безшумни стъпки и блеснали,жестоки очи.

Обичам тъмнината.В тъмнина съм прекарал живота си и в тъмнина ще умра.Не обичам Слънцето - то ме заслепява,кара ме да се страхувам и да се крия.А аз не обичам да се крия.Нито пък да се страхувам.Никога не нападам в гръб,а скачам направо и забивам зъби.

 

Обичам кръвта.Няма по-сладко нещо от нея.Тя ми дава нужната сила,за да продължа да убивам.Не убивам за удоволствие - убивам за КРЪВ.

 

Да,аз съм жесток,коварен,кръвожаден убиец.Но аз съм това,което ме е направила Природата.Аз съм себе си.Няма да се променя....защото ми харесва.

 

На Shalome и bio гхахаххахахахахахахха :evil

Link to comment
Share on other sites

Шаломе и Био,заедно ли живеете???

Link to comment
Share on other sites

Шаломе и Био,заедно ли живеете???

не но на една малка част от мен (_|_) и се иска да наеме квартира (пещера-хралупа) в нея. не бре от една църква сме и споделяме всичко !!!

Link to comment
Share on other sites

не но на една малка част от мен (_|_) и се иска да наеме квартира (пещера-хралупа) в нея. не бре от една църква сме и споделяме всичко !!!

хахахахаххахахахаха :woot

Внимавай квартирата да не се окаже хотел направо че тогава не те виждам :)

как ще приказваш :evil :evil

Link to comment
Share on other sites

Хотели,мотели,квартири,все скъпи работи.Иска ми се да напиша нещо....имам много мисли,обаче не знам,за сега няма да го пиша,пък и то е толкова объркано,на мен ми е трудно да си проследя идеите,а на вас може да е невъзможно.Виж ако ме обхване някакво благоразположение на духа-ще го напиша.Даже и сега не знам що го пиша тва,сигурно щото няма на кого да го кажа и затова тук

Link to comment
Share on other sites

Какво е изкуството.

 

Изкуството да говориш сам на себе си - това е лудост.

Изкуството да говориш на другите - това е таланта.

Изкуството да се изповядаш сам на себе си - това е слабост.

Изкуството да се изповядаш пред хората - това е сила.

Изкуството да плачеш сам - това е лицемерие.

Изкуството да плачеш пред другите - това е откровеност.

 

Част от "Анализи на душата"

 

Това няма да види бял свят цялото.Просто не ме кефи като писание.А иначе тая част я пляснах тука заради "откровенията" на velvet_underground.

Link to comment
Share on other sites

Здравей!

Ти май позакъсня :) Няма страшно. Не се извинявай.

Приятно ми е да те чакам. Знам, че колкото и да чакам, ти ще дойдеш. И тогава всичко ще е прекрасно.

Затова ще чакам. Колкото трябва.

Как си? Как мина денят ти досега? Надявам се, че всичко е наред.

Ах, как се радвам да те видя! И колко много искам да те прегърна! И да те целуна!

Ох, пак се разтреперих. Нормално, когато мисля за теб се вълнувам. Още повече когато съм до теб, когато топля малките ти сладки ръчички с големите си лапи, когато забравям да отместя поглед от очите ти. На път съм и да запелтеча...

Боже, нормално ли е да не мога да се контролирам? Ето, виж как ръката ми сама те гали по косата! Честно, не го правя аз!

Хм, всъщност аз го правя. Съвсем умишлено. Харесва ми да те докосвам...

Извинявай...

Ако те притеснявам, ще спра. Само ми кажи.

Ще ми е адски трудно да се въздържам. И е почти сигурно, че една от хилядите целувки, които само чакат да те обсипят, ще се изплъзне иззад желязната завеса и ще тупне върху устните ти.

Не, не й отвръщай, ако не искаш. Не искам да ме целуваш насила. Погледни ме строго. Скарай ми се даже.

Не искам да се превръщам в задължение.

Така че не се притеснявай да ми кажеш. Ако искаш няма да те целувам. Няма да те гушкам и няма да те докосвам...

Много говоря...

И пак не мога да кажа това, което мисля. Това, което чувствам. Не знам, сигурно се страхувам, че като ти го кажа, ще погледнеш настрани и ще замълчиш. И ще си тръгнеш. Ама съвсем ще си тръгнеш...

А повярвай ми, искам да останеш! И да си щастлива.

Няма нещо, което да желая по-силно!

 

Трябва да тръгваш? Добре. Беше ми много приятно!

Лек ден!

И до скоро!

Link to comment
Share on other sites

Сега,като един гаден,гаден мятам ръкавица на всичко женско във форума.

Гахаххахахахахахха :evil

 

Жени

Продължение на есето на GRIMJAUR(by KniazMishkin),въз основа на наблюдения направени върху Silentia,BeautyinBlack и Вероника.

 

 

Не че искам да кажа нещо лошо,ама тоя пич Господ наистина е направил голям гаф като е извадил реброто на Адам и го е лишил от неговата андрогинност.По същество неговият замисъл е бил да създаде нещо мило и нежно,опора на човека по неговия път...Но явно Сатаната пак нещо се бил намесил и наместо това се пръкнала твар страшна,непозната(не космата,понеже не всички жени са космати.Вярно-познавах една В.Космата,която имаше по-голяма брада от моята,а пък туловишето и беше колкото да направиш 2-3 попа,ама е изключение) и не рогата,но за сметка на това зла и безпощадна,знаеща само да вика,крещи,да тропа с крака и да размахва юмруци.И в него няма нищо добро - ако ще и 2 часа да клечи в градския кенеф,пак нищо добро от него няма да излезе.И не това е най- лошото...тези твари са зли и сприхави като тазманийски дяволи и ако поседиш поне малко в тяхна компания,рискуваш да бъдеш пребит,осакатен,деформиран.Когато милото създание е до теб,поканено на рожденния ти ден,ти очакваш да се държи мило и кротко...Но не би!!!През половината от времето то седи и се криви насреща по начин,който би причинил на маймуните в зоопарка неизлечим комплекс за малоценност и общо взето не комуникира.

Но това е до мига,в който се докопва до ГРЕБЛОТО...защото някой е решил да подари на рожденника гребло и съществото го е докопало и ....ами оттук нататък то започва да налага седящия му отляво, с бърз артистичен бекхенд се опитва да извади окото на седящия отляво,мълниеносно се пресяга да изпълни кратко барабанно соло по главите на седящите отсреща и през цялото това време съумява да дере,шамаросва и скимти едновременно....и след четвърт час,когато полицията е вдигната на крак,когато екипът на психодиспансера е вече извикан,а колите на пожарната набират скорост...то си сяда мирно и тихо,и в очите му се чете такава невинност,че даже и ангелчетатав катедралата "Свети Петър" изглеждат злобни и развратни.

 

---------------------------------------------------------------

 

И за да завърша,ще разкажа още малко от злодеянията на тоя звяр.

По принцип,както се разправя не само при братя Грим,ами и в умотворенията народни:"идва принцът,вижда спящата принцеса,целува я нежно,тя се събужда и всички заживяват щастливо...".ДА,АМА НЕ!!!Хич даже не е така!!!

В живота версията е :

"Събуди се принцесата.Видя,че принцът още спи до нея,невинно сгушил се в тялото й...Огледа се..И му отцепи един мощен шамар да стане и да направи кафе..."

 

Откъс.Ако има желаещи ще го плясна цялото :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...