Jump to content
BulForum.com

втората световна война


Recommended Posts

интересно ми е да гледам филми за втората световна война и мисля че съм изгледал повечето филми та ако някои се сеща за някои филм да пише а ако е с линк към него още по добре и по възможност да са приведени.Днес търсех филми за др.Менгеле но не намерих нищо та някои ако е намерил нещо да пише :)) поздрави

Link to comment
Share on other sites

Както и The Pacific правен от същият екип.

В интерес на истината, очаквах повече от Пасифик, но хич не ме докосна така, както Братя по оръжие..

Link to comment
Share on other sites

и аз очаквах повече от пасифик но и той става казваите и за научно популярни филми като втората световна в цвят и лова на нацисти и тн

Link to comment
Share on other sites

Най-добре си намери и гледай "Най-дългият ден", версията от 60 и някоя. Но много се съмнявам, че ще намериш субтитри, защото се говори на руски, немски, френски и английски. А филмът...Ми първите 15 минути от "Спасяването на редник Райън" са разтелгени в един филм от почти 4 часа. Цялото действие се развива само и единствено по време на десанта на бреговата ивица в Нормандия. И е доста кърваво и черварско.ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Най-добре си намери и гледай "Най-дългият ден", версията от 60 и някоя. Но много се съмнявам, че ще намериш субтитри, защото се говори на руски, немски, френски и английски. А филмът...Ми първите 15 минути от "Спасяването на редник Райън" са разтелгени в един филм от почти 4 часа. Цялото действие се развива само и единствено по време на десанта на бреговата ивица в Нормандия. И е доста кърваво и черварско.ph34r.gif

Аз имам субтитри за този филм...

Link to comment
Share on other sites

За Менгеле мога да ти дам филм, но ти ще си го превеждаш от руски.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

мн добър филм е "Най-дългият ден" кажете нещо друго явно за менгеле няма да се намери нищо на български

Link to comment
Share on other sites

Човече, казах ти - имам филм за Менгеле, но е на руски. Аз за руски филми не ползвам субове, ако ти се търси кой да ти го преведе, ще го кача.

Link to comment
Share on other sites

Човече, казах ти - имам филм за Менгеле, но е на руски. Аз за руски филми не ползвам субове, ако ти се търси кой да ти го преведе, ще го кача.

гледал съм руски филми но не разбирам всичко и се дразня защото губя смисъла но мерси за предложението кажи как се казва филма ако намеря някакъв превод ще пиша да го качиш

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Случайно попаднах на този сайт.Има доста филми за втората световна,както и други научно популярни филми.

http://kolibka.com/

 

Кой не знае колибката, кой не е свалял от нея biggrin1.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Има един идиот в Замунда, води поредицата "Еврейска тематика ХХХ". Там има много филми. Най-ми е чудни, че гадните турци не са чувстват виновни за геноцида над арменците. Само така французи, натийкато им го в гъза. Най мразя крайно-националсоциалиститете. Комунизна тъй и тъй ...,

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...