Jump to content
BulForum.com

Към дамите: Парите или любовта?


Бихте ли се омъжили за някой грозен и отвратителен, но пък богат  

129 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

А бих добавил следното " С парите идват и жените" :woot

 

Ако при теб жените идват само, когато си с пари много кофти(за теб разбирасе не за тях) недей обаче да смяташ, че при всички е така ;) Вярно, че голяма част от браковете/връзките са по сметка, но пак това не значи, че всеки брак тип "богат беден" става вапрос за пари, а не за любов :wub: или може би само "бедните" могат да се обичат :confused това, че унас браковете по сметка са повече "богат мъж" и "бедна жена" се дължи на това, че просто няма много "богати жени" по край, които да се увъртат някъкви мизерници с надеждата да сключат брак по сметка, което м/у другото е доста често срещано на запад, където има достачно жени с доста пари и повярвайте гледката "беден мъж" преследващ "богата жена" с цел брак по сметка е доста по грозна от обратния вариант :bgrin: вкрайна сметка няма никакво занчение дали си мъж или жена, когато говорим за пари, любов и бракове по сметка ;) всичко зависи от отделния човек(бил той мъж или жена) целите и приоритетите, които си е поставил и начина по който смята да ги постигне :)

Ако сега се пусне анкета "Към мъжете: Парите или любовта?, that is the question" смятатели, че отговорите на мъжете ще бъдат по различни от тези на жените дадени тук и упреците и "обвиненията" на жените към тях ще са различни от тези, които те получават тук :confused

Смятам, че разлика няма да има и затова по-правилно е анкетата да е:

 

"Към ВСИЧКИ: Парите или любовта?, that is the question" :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Ама разбира се, че няма да има разлика! Защото съм сигурен,че на тези, които най-много плюят жените, хич не им пука за любовта и биха се хванали с някоя дъщеря на банкер, примерно, без дори да я харесват, само за да се облажат. Е, предполагам, че някои ще са прекалено горди, за да тръгнат с непривлекателно момиче, така че ще отбират - красива и богата не е толкова рядко срещано нещо. Едва ли ще ги спре фактът, че тези две... качества в някои случаи вървят ръка за ръка с още едно - тъпа.

Link to comment
Share on other sites

Аз смятам,че не трябва да се търси причина за браковете по сметка!!Щом някой си иска да има пари само и да си вярва,че ще му е хубаво добре!!!Смятам,че в България има много момичета,които обичат приятелите си просто за това,че са естествени,а не за това че имат пари!!

Link to comment
Share on other sites

Добре де, поне не много :) Ясно ми е че такъв идеален няма. И все пак не виждам противоречие между моите мисли и твоите. Вярно е че животът не е само смях и веселба, за това и писах - да плаче с мен. Не че искам на някой да му е тъжно, все пак образно говоря :)

 

Тука можем да поговорим малко за щастието, а? ;)

 

 

Не съм търсел противоречие между мислите ни. По скоро се опитах да допълня написаното от тебе :) А за щастието какво да поговорим. Да търсим отговор на въпроса - Що е то щастие и има ли почва у нас ? Да търсим точна дефиниция на нещо, което е коренно различно при всеки ? Не знам какво можем да си кажем за щастието :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Spored mene.. vsqka uvajava6ta sebe si jena ne bi si pozvolila da se omuji za grozen muj,kolkoto i da e bogat,no ima i izklu4eniq :D

Link to comment
Share on other sites

Spored mene.. vsqka uvajava6ta sebe si jena ne bi si pozvolila da se omuji za grozen muj,kolkoto i da e bogat,no ima i izklu4eniq  :D

По същата логика: никоя уважаваща себе си жена не би се лишила от красивите дрешки и дрънкулки, за да бъде с мъж, който не може да си плати кафето ...

Link to comment
Share on other sites

Spored mene.. vsqka uvajava6ta sebe si jena ne bi si pozvolila da se omuji za grozen muj,kolkoto i da e bogat,no ima i izklu4eniq  :D

 

Тоест, всички, които не ходят с манекени не се самоуважават. Даже и моята приятелка...

 

Ама то на тебе ти е простено - от набора е струва ми се... Пък кой знае под кого ще пъшкаш накрая...

Link to comment
Share on other sites

Ne iskah da prozvu4i taka..ama 6tom si tolkoz razdraznitelen za kvo vuob6te 4ete6 mneniqta..qvno tva ne ti e po nervite...A za mene grozen ozna4ava -vmirisan i gnusen..Ne govorq za ne6to ,koeto ne e perfktno..Pisna mi da se zaqjda6..Kato ti e kriv sveta,ne trqq i moq da razvalq6,nali..

P.S godinte ve4e ne sa ot zna4enie..

Link to comment
Share on other sites

Ne iskah da prozvu4i taka..ama 6tom si tolkoz razdraznitelen za kvo vuob6te 4ete6 mneniqta..qvno tva ne ti e po nervite...A za mene grozen ozna4ava -vmirisan i gnusen..Ne govorq za ne6to ,koeto ne e perfktno..Pisna mi da se zaqjda6..Kato ti e kriv sveta,ne trqq i moq da razvalq6,nali..

  P.S godinte ve4e ne sa ot zna4enie..

 

Не съм раздранителен, даже никак. А за нервите - май ти не си добре нещо... За нея грозен означавало вмирисан и гнусен.... Хахахаха.... Освен тълковнич речник да прочетеш... То за тебе може и форума да означава чат, ама аз какво да направя... Въобще не ми е крив света...прекрасен е даже.... А относно възрастта - това че си мислиш че е без значение - пак ти е от набора....

Link to comment
Share on other sites

Ne iskah da prozvu4i taka..ama 6tom si tolkoz razdraznitelen za kvo vuob6te 4ete6 mneniqta..qvno tva ne ti e po nervite...A za mene grozen ozna4ava -vmirisan i gnusen..Ne govorq za ne6to ,koeto ne e perfktno..Pisna mi da se zaqjda6..Kato ti e kriv sveta,ne trqq i moq da razvalq6,nali..

   P.S godinte ve4e ne sa ot zna4enie..

 

Хм аз що ли си мисля че мръсен и вмирисан човек му се вика непокист или пък мърляч ама незнах че тва били грозниците!!Предлагам да впишем в речника новото значение на думичката!! :laughing:Годините може да нямат значение ама с тва ти изказване доказа че нямаш никав опит и май годините ама баш си имат значение!! ;)

 

Едит:@GeorgiK дам добавих го и него преди да ме поправиш :)

Link to comment
Share on other sites

Стига бе адаш, непукист е тоя, на когото не му пука...принципно. А това да не му пука за хигиената му си е малко по-скоро мърлявост...

Link to comment
Share on other sites

Ами нищо лично против детето, ама говори глупости и чак ми пуска ЛС... Всеки момент очаквам я баща и, я ретаболилния и приятел да ми изскочат отнякъде... Е живее ли се така?!?! :confused :blink: :confused

 

Farrel, ако става симпатичен, умен, на път да забогатее - адднах те в Skype, чакам включване ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами нищо лично против детето, ама говори глупости и чак ми пуска ЛС... Всеки момент очаквам я баща и, я ретаболилния и приятел да ми изскочат отнякъде... Е живее ли се така?!?! :confused  :blink:  :confused

 

Farrel, ако става симпатичен, умен, на път да забогатее - адднах те в Skype, чакам включване  ;)

ее де ,избруталясваш ми се струва ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами нищо лично против детето, ама говори глупости и чак ми пуска ЛС... Всеки момент очаквам я баща и, я ретаболилния и приятел да ми изскочат отнякъде... Е живее ли се така?!?! :confused  :blink:  :confused

 

Farrel, ако става симпатичен, умен, на път да забогатее - адднах те в Skype, чакам включване  ;)

Пак къртиш :D

 

Иначе по-темата гласувах да, аз да си имам колкото пари поискам ша си намеря доста хубави които да компенсират жена ми :D :P

Link to comment
Share on other sites

има едно АКО - ако съм красив(а) какво ще избера

е, защо ми причинявате това ?????????

не съм красиво момиче - какво да правя !!!!

 

на едната група отговарящи ще им кажа да гледат "Маргарит и Маргарита" - много хубав филм - абстрахирайте се поне за момент от мисленето ви, че българските филми са тъпи...

кефи ме как избират 9.5 седмици щастие... просто сте млади още...

 

прескачайки младостта, която преобладава, да погледнем психологически на нещата...

 

докато не си оправил собствения живот, колкото и красиво да въведеш някого в него ще има страдания... или пък ако не се чувстваш добре - най-малкото ще почувстваш любов...

 

човек като е беден си има проблем(проблема е решим, но за съжаление яко сме загазили в обществото си) търси си пътя в живота,

същото е и ако има някакъв друг проблем

е любовта ще си бъде винаги в сянката или светлината на проблема :-)

 

как тъй ще стане на едно скромно и бедно създание да не му хареса малко по-удобен живот... или на някое грозно създание да не му хареса красотата на лицето и тялото?

 

е, когато си млад всичко изглежда по-яче :]

как да не харесвам младостта ми кажете бе? само по младо и свежо си падам и хич не се виждам кво мога да правя с наборки :]

Link to comment
Share on other sites

а аз все си мислех,че винаги ще са от значение :wacko:  :bgrin:  :lol:

на къде отива тоя свят?

Не съм съгласен с тебе!

Стига всичко да е законно (тоест да не става въпрос за малолетни, на които на задничетата им пише "Прокурор. От 5 до 15 ... години ;)") не виждам друга пречка

 

Ще ти дам пример: вчера бях на пица с една жена .. на 25 някъде е и си прекарахме супер. Въпреки че тя все пак смята за евентуална пречка възрастта - аз мисля и я убеждавам, както нея така и всички вас: важно е да ни е приятно заедно а всичко друго са просто едни формалности.

Link to comment
Share on other sites

Ще ти дам пример: вчера бях на пица с една жена .. на 25 някъде е и си прекарахме супер. Въпреки че тя все пак смята за евентуална пречка възрастта - аз мисля и я убеждавам, както нея така и всички вас: важно е да ни е приятно заедно а всичко друго са просто едни формалности.

Мдам...ако знаеш колко спомени ми навя...и аз така с едно малко сладко 20-годишно...и всичко си беше наред, и възрастта уж нямаше значение, и замалко да го повярвам, докато не ме замени за 8 години по-малка от мен. Така че възрастта ИМА значение, особено когато има и други фактори подпомагащи разрушителната сила на възрастовата разлика. Разбира се това не винаги се оказва проблем, познавам много двойки, при които жената е по-възрастна, просто споделих собствен опит и следователно виждане по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

темата за възрастта ми е 'любима" :angry:

колкото и квото да си говорим,стане ли въпрос за сериозни неща,възрастта просто си казва думата,иначе за а-у-никви грижи :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...