Jump to content
BulForum.com

Към дамите: Парите или любовта?


Бихте ли се омъжили за някой грозен и отвратителен, но пък богат  

129 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pari,pari i pak pari samo tva im e v glavata na dne6nite jeni i nikoi ne moje da me razobedi

Ако ви кажа, че така и не успях да черпя моята бивша приятелка...

Затова и се разделихме!!!. щото веднъж успях :punk :sick

поварвайте ми, всичко зависи от възгледите!

 

P.S.

сега и двамата работим и харчим като "свине" но сме нещастни!

<разделениИиИ! :cry > like I care! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply
Vinagi se namira nqkoi po-bogat. Nai prost primer sa svetovno izvestnite manekenki, pevici ili holivudski zvezdi. Bogati sa, no zashto da ne sa oshte po bogati. Zhenite iskat vinagi oshte i oshte i oshte. Drug e vuprosa che procenta na takiva zamozhni zheni e sravnitelno nisuk ;)

Съгласен. Свеж пример е Наоми Кембъл, която доскоро се подвизаваше с Флавио Бриаторе. Сигурно защото е голям романтик, интелигентен, чувствителен и т.н. Изобщо, ако се организира допитване до всички жени, които ходят с богати възрастни мъже, ще се окаже, че най-богатите мъже в държавата са най-големите романтици. Странно съвпадение, не мислите ли?

 

@ Zerghatul

Има една деликатна подробност, за да се опариш от такава, трябва да си от категорията "богат и грозен/стар", най-малкото богат. Не се обиждай, но като ти гледам геймърския ник ми се струва, че най-малкото си млад, което автоматично означава, че едва ли си изкарал кой знае колко пари в живота.

Link to comment
Share on other sites

Дава му предимство дотолкова, доколкото е по-трудно да се опари.

А ти специално, като ти гледам набора, едва ли имаш кой знае колко опит с женската част, че чак и говориш за меркантилността, сякаш не съществува. Както вече казах в един предишен пост, момичетата под 20 години не са толкова зависими от фактора "Франко", както казва един приятел. Мисълта ми е, че за твойте години едва ли бръмчиш с какички, по-скоро с тийнейджърки (не че има нещо лошо), които още не ги интересува много-много имаш ли пари, нямаш ли. Изчакай още малко да порастнеш, ще разбереш за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Ааа само не ми пробутвай тоя номер с "изчакай малко и ще разбереш". Възрастта няма общо с морала, ценностите и духовността.

Link to comment
Share on other sites

След като възрастта няма общо, би ли ми обяснил защо колкото повече пораства едно момиче, толкова по-меркантилно става?

 

Иначе прав си, твоята възраст няма общо с изброените неща, но пък определя до голяма степен възрастта на хората, с които общуваш, от което автоматично следва, че не си се сблъскал още със "суровата действителност", ако ми позволите да се изразя мелодраматично.

Link to comment
Share on other sites

Винаги има шанс да се окажеш прав. Може и така да е. И все пак доколкото зависи от мен правя каквото трябва да се запазя...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм XJR от предишните постове, оригиналния ник ми е зает, така че пообърках малко нещата като се регистрирах в началото.

 

@ GeorgiK

Продължавай в същия дух, всеки се опитва да се запази доколкото може.

Link to comment
Share on other sites

Горещо препоръчвам да насъберете лично повечко "статистика". Така след време ще може да оцените "Жената на живота Ви", когато я срешнете. Тъпо ще е да я загубите.

 

Момци, да не би някой да е планирал мизерно съществуване за себе си и семейството си?!? Нима няма да направите всичко, за да гарантирате стандарта, който да е по вкуса на любимите Ви хора?!? Прочетеното до тук го определям като хленчене, за дето не сте оцелили 6-ца от тотото. Борете се да бъдете такива каквито искате и да се надяваме, че ще има жена която да го оцени. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе,пичове,стегнете се!Не разбрахте ли,че говорите на различни езици.Кой за квото учил,както казва баща ми,който е тъп и ограничен и е в среда на меркантилни бoклуци,да се оправя.Стига с тези кинти,кинтите не въртят света,а любовта.Не съм ретро,не съм антифешън,не съм старомодна,нито нереална.Просто действителността е различна за всеки.За мен може вашето черно да е бяло,а зеленото ви-лилаво.Кинти,дрехи,водка Данзка,водка Финладия,Ван Гог,Дали,Джефри Ръш...те са различни,зависи кой ги гледа.Иначе полемиката е на ниво.

Поздрав с the Cure-Lullaby

Link to comment
Share on other sites

Статистиката я трупам болезнено дълго.Въпросът тук бе дали Жената ще ни оцени чрез сърцето си или ще го нарави, гледайки в портфейла на мъжа.И не мисля, че някой хленчи - прост въпрос с още по-прости отговори(2)!

Link to comment
Share on other sites

Статистиката я трупам болезнено дълго.Въпросът тук бе дали Жената ще ни оцени чрез сърцето си или ще го нарави, гледайки в портфейла на мъжа.И не мисля, че някой хленчи - прост въпрос с още по-прости отговори(2)!

 

Погледнах ти профила- определен има какво да кажеш. Лошо се е получило с теб. Надявам се да ми се размине, защото вече съм срещал на 3 пъти жени, който са ме оценили като човек. И усещането което са ми оставили:

1. вярата, че любовта такава, каквато я разбирам съществува;

2. способността да забравя другите и да продължа нататък.

 

За да избегна повече коментари- едното момиче почина трагично на 15 години; другото чете новините по националното радио на Украйна; третото работи в европейския парламент.

 

Та те съществуват- търсете ги! :)

И им докажете, че ги заслужавате.

Link to comment
Share on other sites

Погледнах ти профила- определен има какво да кажеш. Лошо се е получило с теб. Надявам се да ми се размине, защото вече съм срещал на 3 пъти жени, който са ме оценили като човек. И усещането което са ми оставили:

1. вярата, че любовта такава, каквато я разбирам съществува;

2. способността да забравя другите и да продължа нататък.

 

За да избегна повече коментари- едното момиче почина трагично на 15 години; другото чете новините по националното радио на Украйна; третото работи в европейския парламент.

 

Та те съществуват- търсете ги! :)

И им докажете, че ги заслужавате.

Защо си мислиш,че поствайки тази тема ми се е случило нещо?Не оставяй с погрешно впечатление!!! Напротив,като се замисля - жена ми казва,че съм готин,имам си и кинти, а скромността ми е неземна!

Както казва HEKTIK всичко е въпрос на гледна точка и че не кинтите,а любовта движи света.Аз съм абсолютно съгласен,макар да си имам едно наум,а именно - ако нещо не може да се купи с пари,то се купува с много пари.

Link to comment
Share on other sites

@ joro

Ти взе сам да си противоречиш. Първо любовта движела света, а после всичко се купувало. Избери единия бряг на реката и се установи там. Иначе като цяло съм съгласен с теб.

 

@ Igniter

Никой не хленчи, дискутираме си просто. Проблемът засяга и двата вида. Тези без пари с право негодуват, че жените са меркантилни. Другите обаче, никога не могат да са сигурни, дали жената е с тях заради парите им, или напротив. А между другото, не ти отива на възрастта да правиш елементарни правописни грешки и същевременно да учиш едва ли не на мъдрост. Без да се засягаш.

 

@ HEKTIK

Всички сме в среда на меркантилни боклуци, но явно от висотата на свойте 19 години ти специално виждаш света по коренно различен начин. И за полемиката отвори приказка... "Пази, Боже, сляпо да пгогледа".

Link to comment
Share on other sites

@ November , приеми го като провокация един вид.Но щом пък като цяло си съгласен...

 

 

 

Никът е JOJO.

Link to comment
Share on other sites

но явно от висотата на свойте 19 години ти специално виждаш света по коренно различен начин.

What the F*CK was that supposed to mean?!? Айде, някой на 30-35 години да го каже това, въпреки че е тъпо, по-бива. Ама ти, дето си на 20, защо си мислиш, че като си бил на земята една година повече, виждаш света по правилния начин? Защото така излиза от репликата ти - че тя си мисли някакви щуротии и вярва в глупости, тъй като е малка...

А, и без да се засягаш, не прави забележка на другите, че правят правописни грешки, като ти самият допускаш такива.

Правете любов, не вар!

Link to comment
Share on other sites

jojo: значи всичко си е наред при теб B)

November: ще се старая повече :music А ти продължавай да четеш все така внимателно. :punk Постави си за цел да разбереш какво ти е написал jojo и тогава коментирай дали си противоречи, защото на мен ми изглежда логично.

Ако ти живееш в среда от "меркатилни боклуци" то смени средата. Ще ти е по-лесно, от колкото да търсиш начин да ги промениш. И да им го кажеш в очите, че са "меркатилни боклуци", то пак няма да ги промениш.

Link to comment
Share on other sites

@ JOJO

Значи се познаваме, моят ник е VIPER. Здрасти :D

 

@ Zerghatul

Живея в среда различна от вашата. Тя не е на меркантилни боклуци, но затова пък имам възможността да ги наблюдавам отблизо.

Граматическа грешка може да съм допуснал, но правописната ще те помоля да ми я посочиш.

 

@ Igniter

Не ти следя запетаите и пълния член, просто фрапантните грешки ми правят впечатление ей така, без да искам.

Както казах по-горе, не живея в такава среда. Само не знам защо вие си мислите, че не съществува, само защото евентуално не живеете в нея.

Link to comment
Share on other sites

за да станеш богатичък се иска бая акъл и находчивост,малко са тия дето са ударили 6-ца от тотото че да станат богаташи

 

80% от богатите хора в България са крадци. така че не се изисква чак толкова акъл за да крадеш от народа. Тези който вадят парите си честно, нямат време да висят по барове и дискотеки.

 

 

Opredeleno goliam procent ot zhenite se interesuvat edinstveno ot finansovoto sastoqnie na muzha, no ako imash mnogo pari  tfa ne znachi che momicheto s koeto izlizash te obicha samo zaradi parite ti, naprotiv kato imash mnogo pari idva i lubovta, kato che li po lesno te obikva i ako v edin moment falirash mozhe i da ostane s teb. Inache moite nabludeniq sa takiva, che zheni koito postavqt parite pred lubovta sa ot 20 godini na gore, po malkite momicheta, dokato ima koi da im kupi hrana i dreshki ne im puka dali ti shte gi podsigurish ti ili roditelite im, no kogato stanat samostoqtelni mnogo burzo se promenqt ...

 

 

1. каква любов е след като началото и се поставя от парите? то излиза че жената идва при теб заради парите. води се влюбена и като фалираш, си седи на гъзът известно време и чака ти пак да се осафериш и да почнеш да трупаш кинти. Надали някой умен човек, който е изкарал парите си по честен начин, ще се остави да фалира и да остане без стотинка.

2. След 20 години викаш? мога да ти кажа че хубавите момичета.. дори и на 16.. пак търсят някой с пари. ако очакваш някое не до там желано момиче да търси парите във връзката... доста се бъркаш. малките момиченца искат някой с кинти да им плаща сметките, да ги води на море, да им купува подаръци, да има кола и т.н. , като си мислят че само като му се пускат да ги чука на задната седалка ще са вечно с него. а да не говорим че има толкова нагли и надути момичета... че търсят пари.. без да дават секс в замяна.

Link to comment
Share on other sites

правописната ще те помоля да я посочиш

Веднага - формата на възвратното притежателно местоимение "свой" за множествено число е с "и", не с "й".

Не искам да съм дребнав, не е някаква фрапантна грешка, но ти беше този, който започна да поправя.

Link to comment
Share on other sites

Все си мисля, че съм една горе-доле съвременна нормална средностатистическа жена. Та ако може да нахвърлям с няколко думи, колкото мога, какъв мъж бих искала до себе си.

Първо любовта - окей, обаче съм наясно че колкото и силно да е това чувство в началото, то с годините постепенно избледнява и се превръща в нещо друго - например свикване, привързаност, пак любов но не както в началото. Ще кажете че не съм права, но скромният ми опит до момента показва точно това. А може би не съм ГО срещнала, може въобще никога да не ГО срещна? За това не бих си пуснала гласа ЗА любовта.

По-нататък. Тъй като самотата е нещо което не пожелавам никому, най-малко на себе си :) , все пак трябва да направя някакъв избор. Все си го представям като някои който да ме уважава и да ми се възхищава :) Да ми носи сигурност, утеха в тежките моменти. Да се смее с мен и да плаче с мен, а - и да не ме разплаква. Да ме превъзхожда (много важно) и да му се възхищавам. Да е успял в живота, или поне да има такава перспективи, или най-малкото желание и увереност че това ще стане. Тук може още малко, но ме мързи...

Защото като одъртеем и като ни омекнат пишките и ни увиснат циците което пък е неспасяемо дори с мнооого пари, ще останат едни по-други ценности. Ще останат едни спомени, и ако не си си изиграл картите в живота както трябва, можем горчиво да съжаляваме.

А какво аз ще предложа на мъжа до мен ще напиша в друг пост, кой знае кога и къде :)

Не съм много изчерпателна, но толкова можах.

Link to comment
Share on other sites

@ Zerghatul

Ако се загледаш в предишните ми постове, ще забележиш, че спазвам правилото, очевидно грешката е станала в бързината. А дори да не съм знаел как се пише, не мисля, че се класифицира като правописна.

 

@ Summer

За първи път да видя/чуя жена да се изказва точно, кратко и на място.

Link to comment
Share on other sites

Summer за смеха разбрах, ама няма такъв мъж, дето поне веднъж да не те разплаче. То няма да е мъж, ако има такъв :) Живота не може да е само смях и веселби, даже напротив тежките моменти преобладават. Добре са хората, които успяват да оценят малкото хубави моменти :)

Link to comment
Share on other sites

Добре са хората, които успяват да оценят малкото хубави моменти :)

Щеше да е хубаво повече хора да мислеха така, но и не само да мислят, а и да се водят от тази мисъл. Защото е много по-лесно да се оплакваш от многото лоши моменти, отколкото да се радваш на малкото хубави.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, поне не много :) Ясно ми е че такъв идеален няма. И все пак не виждам противоречие между моите мисли и твоите. Вярно е че животът не е само смях и веселба, за това и писах - да плаче с мен. Не че искам на някой да му е тъжно, все пак образно говоря :)

 

Тука можем да поговорим малко за щастието, а? ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...