Jump to content
BulForum.com

Към дамите: Парите или любовта?


Бихте ли се омъжили за някой грозен и отвратителен, но пък богат  

129 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Отдавна ми е минал периода да се занимавам с тинейджъри.Това го казах от опит :P

Link to comment
Share on other sites

Na edno mnenie s XJR.A vinaga ima i nqkolko procenta izklu4eniq.Az napr imam edna sau4eni4ka,koqto ako edno mom4e nqma pari tq za ni6to na sveta nqma da trugne s nego.Taka 4e i vremeto v koeto iveem donqkade e vinovno za povedenieto na horata.

Link to comment
Share on other sites

Az napr imam edna sau4eni4ka,koqto ako edno mom4e nqma pari tq za ni6to na sveta nqma da trugne s nego.

E kvo e tva hodene s taq. Mnogo se iznervqm kato gledam po TV-to kak razni manekenki se vlachat s nqkvi mutri (za men MANEKENKA=KURVA. Tova si e lichno mnenie molq ne se obijdaite). Az po-hubavo da si vikna kurva pone da znam za kvo i plashtam.

Ako stava duma za istinsk lubov - partnoikata/partniora trqva da se otnasq s teb ednakvo nezavisimo dali imash v djoba 1 ili 100 lv. Tuk maikata na bivshiq priqtel na HEKTIK e napulno prava.

Link to comment
Share on other sites

@ an2

Истински са ми забавни жени, които си мислят, че манипулират мъжете както и когато пожелаят. Не отричам, че има и такива, но опитайте се да манипулирате не някой тийнейджър-комплексар, който, разбираш ли, за пръв път си е намерил приятелка за секс и ако я изпусне смята да си направи харакири на покрива на апартамента на баба си в 218-ти блок.

 

Темата е доста обширна и трябва да призная, че ми е любима за разговор в смесена компания. Трябва да разберете, че в природата на жената е да търси сигурност. Още от каменната ера мъжете са бръмчали из джунглите да трепят мамути, а жените са кибичили в пещерата и са се грижили за дома. Техния инстинкт да подсигурят дома е със силата на майчинския, като при някой индивиди даже го засенчва многократно. Нормално е по-младите момичета да търсят любов... с времето обаче порастват и тя не им е достатъчна. Постепенно започват да търсят любов+пари, а като видят, че няма намиране, след една определена възраст се примиряват само с парите. При някой индивиди явлението се наблюдава още преди 20-тата им годишнина.

 

Моля да отбележите, че коментарът ми засяга 90-95% от женското царство. Ако сте в останалите проценти, приемете извиненията ми.

e t'va e 4ovekut, ;) vsi4ko bezupre4no pravilno i to4no. ot mene 6 :) :tongue

Link to comment
Share on other sites

аахаахахах @ан-ти разцепи кочината с тфа изказване

незнам на кфи "мъже" си попадала,ама я се замисли малко

 

дали някоя жена ще е толкова хитра че да контролира някой който е успял да направи много кинти?не говоря за само за конкретната тема

бъкано е по дискотеките с разни патерици,дето си милят че кат' отворят краката пред някой заможен чичко с А8-цата и 10-ма човека охрана и ще му завъртят(хаха) главата и ще го "манипулират"?мадамите се кефят че чичко им обръща внимание,че им купува тфа онова,че и дава да покара мерцедесчето,ама когато някоя нова му привлече вниманието познай къде изхвърча въпросната мадама

за да станеш богатичък се иска бая акъл и находчивост,малко са тия дето са ударили 6-ца от тотото че да станат богаташи

Link to comment
Share on other sites

Супер нереална анкета. Много ясно че на думи всички жени търсят вечната любов. Само че реалноста е съвсвм друга. Иначе отде толкова много бракове по сметка.

Link to comment
Share on other sites

Аве да ви кажа от моят опит и наблюдения безпристрастен съм да го напиша от самото начало.Няма жена, която да не се опъне с някой богат дебеляк, грозен шопар.Няма жени, който да откажат на подарък хубави предмети, парфюми, кола.Ако кажете не е вярно, значи лъжете.Много са примерите, който могат да се напишат кой се е оженил за пари.Ами вземете например фолкпевиците, някой от тях са женени за пари...Да не кажа всичките.Ако продължавате да твърдите, че не е вярно лъжете себе си.Не вярва на собствените си очи, защото всеки, който веднъж е ходил на дискотека е виждал млади момичета с дърти пръчове.Накой ще каже те са курви.Аз пък ще кажа Е ВСИЧКИ ЖЕНИ ЛИ СА КУРВИ?Ето виждате ли, че границата между това дали жените ще се оженят за богат пич, и това че някой го правят, ама те са курви границата е размита.А до това дали же се оженят за пари ами то се вижда всеки ден.Само докато отидете до главната, най-малко ще видите 3 двойки, който жената е бонбон, а мъжът мяса на ходещо прасе.Какво има да се коментира нещо, което е ОЧЕВАДНО?!

Link to comment
Share on other sites

А бих добавил следното.Това е една мисъл на моя преподавател по финансии в университета, която с времето аз разбрах, че това е една аксиома, която гласи следното" С парите идват и жените" :woot

Link to comment
Share on other sites

@ still_alive

Донякъде съм съгласен с теб, но не можеш да поставяш всички под общ знаменател. Това, че всички жени обичат подаръците, си е 100% вярно, изключения няма. Но има жени, които не биха се унижавали да си лягат с "шопари", само защото карат автомобил за 6-цифрена сума и им пазаруват парцали от Витошка. Иначе почти всички "известни" дами в България лягат за пари. Вземи например една Наталия Гуркова, онзи ден чета, че щяла да се мести в Монако да живее. Откъде пари за Монако, от манекенстване и реклами на бельо ли? Мисълта ми е, че тази прослойка българки, спадащи към графата "манекенки/певици" са меркантилни повече от Ана-Никол Смит на 8-ми март и по въпроса въобще не може да се спори.

Link to comment
Share on other sites

ми не сам компетентен щото не сам от женкси пол ма то в една песен се казва много правилно :

Girls don't like boys , girls like cars and money!!!

дано не е така де дано истинската лубов живее в натовареното ни ежедневие :))))

Link to comment
Share on other sites

@ GeorgiK

Нещо не мога да те разбера, визирах като прослойка манекенките и певиците, така че да, чували сме за други прослойки. А с гореспоменатите не общувам, странно защо, но не ни се намират общи теми за разговор. Мисълта ми е, че има и една минимална група жени, които не търсят материалното и предизвикват недоумение у колежките си с поведението си.

Link to comment
Share on other sites

GeorgiK слез от клона братле, щото да не те боли акто паднеш от него някой ден :) Не ти го пожелавам ама се случва с почти всеки, така че ........

Link to comment
Share on other sites

Aaa na moia klon si e mnogo udobno. Niamam nujda. Shtastliv sym i mi haresva sveta koito sam sym si izgradil. Ako niakoi den neshto se sruti to shte si e za tozi "niakoi den". Zashto da si gubia shtastieto sega? Samo zashtoto niakoi den moje da stane drugo? Mne blagodaria. Taka si mi e dobre a smiatam che ako vseki napravi kato men shte e dobre na vsichki. Ne znam zashto tolkova dyrjite na gadostta. Da tia syshtestvuva no moje da byde izolirana...ne samo da se govori za neia postoianno.

 

@XJR - a tova pyk koeto az kazvam e che se opitvash da oharakterizirash pochti vsichki jeni s tezi dve prosloiki. Az pyk kazvam che te sa si tezi dve prosloiki. A drugite...te sa si drugi...nezavisimo kolko malyk procent sa spored teb.

Link to comment
Share on other sites

По този въпрос мога да кажа само едно и то е , че днешните "гърли" гледат само едно и това е сметката на някой батко които е с 10-15 години по-голям от тях и кара или с класа или поръчкова 7-мица,но не се заблуждавайте , че прецакания е той , защото на опашка чакат следващите пройки за по една седмица.Ако не сте съгласни с моето мнение пообиколете баровете и вище за какво става дума.

Link to comment
Share on other sites

@ GeorgiK

Всичко започна от Наталия Гуркова, която щяла да се мести в Монако. Това, което казвах, е че споменатите прослойки не се задоволяват само с черпене по баровете и 2 чифта дрехи. Те искат да са в хай-лайфа на Европа, не само на една България. Докато на другите, неизвестни, но ламтеещи за пари им стига някое БМВ на старо, нов телефон на всеки 5-6 месеца, джобни пари и други дребни покупки.

 

Не знам защо реши, че този процент е такъв само според мен. Като гледам дотук всички са съгласни, освен теб. Това, че ти евентуално си случил на момиче от тази среда, си е за теб. Реалността е съвсем различна.

Link to comment
Share on other sites

Освен него и мен. Въобще докато сам не се опаря от някоя "ламтяща за пари", мнението ми няма да се промени. И дори да се опаря, това за мен няма да означава, че всички жени са нищожжества, които се интересуват само от портфейла ти. Винаги ще има такива, които предпочитам чистата любов и нежността, и аз ще се стремя да ги търся.

Гледам, че има 24 гласували. При положение, че се сещам за максимум 8 момичета от форума, доста момчета май са извадили на яве "дамското" в себе си :P

Link to comment
Share on other sites

Opredeleno goliam procent ot zhenite se interesuvat edinstveno ot finansovoto sastoqnie na muzha, no ako imash mnogo pari tfa ne znachi che momicheto s koeto izlizash te obicha samo zaradi parite ti, naprotiv kato imash mnogo pari idva i lubovta, kato che li po lesno te obikva i ako v edin moment falirash mozhe i da ostane s teb. Inache moite nabludeniq sa takiva, che zheni koito postavqt parite pred lubovta sa ot 20 godini na gore, po malkite momicheta, dokato ima koi da im kupi hrana i dreshki ne im puka dali ti shte gi podsigurish ti ili roditelite im, no kogato stanat samostoqtelni mnogo burzo se promenqt ...

Link to comment
Share on other sites

Za jenite nqma lubov vsichko e pari nezavisimo kkavo tvardqt.Gledat samo kelipira da odarat i posle vikat "ama az go obicham" Da im e sladko.

Link to comment
Share on other sites

В такъв случай жените от богато смейство никога не биха могли да имат гаджета, интимни приятели...да се омъжват пък им е 100% забранено...

Просто смисълът за тях се губи...

Link to comment
Share on other sites

В такъв случай жените от богато смейство никога не биха могли да имат гаджета, интимни приятели...да се омъжват пък им е 100% забранено...

Просто смисълът за тях се губи...

 

Vinagi se namira nqkoi po-bogat. Nai prost primer sa svetovno izvestnite manekenki, pevici ili holivudski zvezdi. Bogati sa, no zashto da ne sa oshte po bogati. Zhenite iskat vinagi oshte i oshte i oshte. Drug e vuprosa che procenta na takiva zamozhni zheni e sravnitelno nisuk ;)

Link to comment
Share on other sites

Това основно се обосновава с "факта" че на заможните и богати хора масово им се раждат синове...

Дивотията продължава...

Link to comment
Share on other sites

По мое мнение богатите жени обикновенно са с богати мъже,просто защото се движат в такава среда,а не защото искат да са по-богати.За мен всичко опира до манталитета,до това как искаш да живееш живота си-дали с много пари и нов мерцедес и цял живот някой с дебел врат да те чука като животно или с по-малко пари,но с човек,който цениш истински и си щастлив с него

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...