Jump to content
BulForum.com

Дупки по света


Botev1912

Recommended Posts

България е само една от малкото страни, където има дупки по пътищата. Дори Германия и Англия, които са в западна Европа имат лоши пътища с много дупки и неравности. Ето малко клипове

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=428xthFPet0

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=i1mtWDCixlk

Link to comment
Share on other sites

Не е само това. Дупките там се оправят в рамките на седмици, а тук седят с месеци, докато не стане невъзможно да се мине през тях.

Link to comment
Share on other sites

sedmici ako sa v po golemite gradove v malkite i selata sediat s meseci ili dori si ostavat dojivotni :)

 

За България ли говориш или за чужбина?

 

Защото аз имах на предвид, че в чужбина седят седмици.

Link to comment
Share on other sites

Това което гледам от клиповете не е толкова фрапатно като нащи мили пътища ...

Впечатление ми направи клипа от Чикаго ... Един приятел по миналата година като се върна от чикаго всъщност той живее там повече от 10 години ... ми разказваше че в момента там пътищата били по зле от нашите :) и едвам смогвали да ги оправят ....

То е нормално че по цял свят дупки има .... но не са толкова трайни колкото нашите :)

Link to comment
Share on other sites

северо-източните щати имат ужасно студени зими и там дупки се образуват много лесно.

 

Ама тук като се образува дупка зимата, много вероятно е следващата зима пак да е там, но да е по-голяма.

 

Докато може да се минава през нея без да ти падне предния мост, всичко е наред.

Link to comment
Share on other sites

Ама тук като се образува дупка зимата, много вероятно е следващата зима пак да е там, но да е по-голяма.

 

Докато може да се минава през нея без да ти падне предния мост, всичко е наред.

 

Следващата зима или вече се е ъпгрейднала до "дупка в дупката" или ако е закърпена има нова по-голяма дупка до старата!

Да не говорим, че при всяко едно прекарване на кабели, всеки си "режи" асфалта както му е кеф и после го кърпи както и когато може.А какви хубави бабуняци стават после... ех, че кеф.

Link to comment
Share on other sites

Тези клипчета вероятно са от някой много краен квартал или ндустриална зона. Съмнявам се германците да имат дупки по централните булеварди. Знам всички дупки по цар Борис lll и по Христо Ботев, не че имам изключителна памет, те си стоят същите над 6 месеца.

Link to comment
Share on other sites

Возя се с колега из страната. Излизаме от един завой и попадаме в доста голяма дупка.

Ракцията му беше "Тая е нова, старите ги знам къде са."

Link to comment
Share on other sites

Хаха :D на третия клип вика ... мда торонто ...дупки през зимата уааау колко е голяма :D

божеее... тоя да мине зад блока ми да види кво е дупка и то не една ами много една до друга :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абе кфо ми говорите тея дупки са едно на 1000 пътища докато в България имаме дупки и неравности даже по магистралата...ама спокойно-той Бойко ся нали строи :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...