Jump to content
BulForum.com

Multiplayer Game Servers


furiozo

Recommended Posts

  • Replies 252
  • Created
  • Last Reply

Казвам ви ако Savage е наистина толкова добра колкото се очакваше ще засенчи всичките игри които имаме сървъри!

Link to comment
Share on other sites

Niakoi 6te mje li da mi pomodne s Battle.net na Diablo II exp . Na4i djoinvam se kam vladisls' BNET i vlizam i kakvo triaa sled tova da se prai - triaa li da znam imeto na igrata za da se joina v smisal 6toto nikade ia niaa napisana i kak da se joina :confused

A i za Battle.net ama ne toia na wareza a toia "istinskia" :lol: na4i imam originalen cd key davam connect i mi vadi edno saob6enie "Battle.net was unable to properly identify your application version" i ne moga da vleza.V supporta pi6e 4e tva go dava kato ia6 virus niakav ama az niakolko pati s fprot go minah i e 4ist compa.Niakoi da znae ot kakvo moje da e?

Link to comment
Share on other sites

Niakoi 6te mje li da mi pomodne s Battle.net na Diablo II exp . Na4i djoinvam se kam vladisls' BNET i vlizam i kakvo triaa sled tova da se prai - triaa li da znam imeto na igrata za da se joina v smisal 6toto nikade ia niaa napisana i kak da se joina  :confused

A i za Battle.net ama ne toia na wareza a toia "istinskia" :lol: na4i imam originalen cd key davam connect i mi vadi edno saob6enie "Battle.net was unable to properly identify your application version" i ne moga da vleza.V supporta pi6e 4e tva go dava kato ia6 virus niakav ama az niakolko pati s fprot go minah i e 4ist compa.Niakoi  da znae ot kakvo moje da e?

I na men mi dava su6toto suob6tenie :sick (vupreki, 4e niamam originalen CD-key). Ne znam ot kakvo e, no silno me sumniava da e ot virus, za6toto imam Norton Antivirus 2003 i Norton Internet Security. Vupreki tova, ako iska6, moje6 da si gi drapne6 za po-sigurno. Izpolzvay tezi link-ove:

Norton Antivirus 2003

Norton Internet Security

Link to comment
Share on other sites

Dobra a niakoii da moje da mi kaje kakvo drugo e neobhodimo osven v 1.09d za da se djatja na diabloto v Battle.net(tozi na wareza) bezproblemno, 6toto kato si go napavia sarvara i vleza igrata mi zabiva po niakoe vreme(primerno kato se opitam da napravia town portal) :confused .Edin 4ovek ot drugia forum kazva 4e ima sa6tia problem.Niakoi da moje da pomogne???

Link to comment
Share on other sites

абе има една програма за едитване на реалм-ите на баттле.нет-а сваляш пускаш и си адд-ваш сервер-а дет е на уарезза :) при мене нямаше никакви проблеми ;)

Link to comment
Share on other sites

tva sys zabivaneto e shtoto v momenta servera ima MOD Eastern Sun i ako igracha ne e s nego go puska ama po nqkoe vreme mu zabiva

ako nqkoi iska da igrae da kaje na kvo go iska

na vladisls servera ima edin realm s LOD i edin s ES, tam syshto trqbva da mojete da igraete

Link to comment
Share on other sites

nachi ima si dedicete server no se vijda pres internet obache napraveto go da e samo CTF i slayer ot vreme na vreme shtoto drugite sa tupi nai iako e CTF togava shouuto e nai goliamo i slayer i bes kartata domination zashtoto e super lagava tazi karta niama smisul ot neia

Link to comment
Share on other sites

Момчета (и момичета) много да ви се примоля, да направите server на BattleField 1942: Desert Combat mod. Поне по мое мнение това е най-добрия mod за BF който има, а и не трябва нито един официален expansion. Ако няма да стане поне кажете.

Link to comment
Share on other sites

Момчета (и момичета) много да ви се примоля, да направите server на BattleField 1942: Desert Combat mod. Поне по мое мнение това е най-добрия mod за BF който има, а и не трябва нито един официален expansion. Ако няма да стане поне кажете.

ne mislq 4e ima smis1l ot tak1v server.nikoi ne igrae ba BF

kakto nqma smis1l i ot serverite :

MOHAA-SH

Counter-Strike 1.6

ET Clans (predi i tam se igrae6e ma sq nikoi ne vliza)

Quake 3

Link to comment
Share on other sites

CS 1.6 ima smisul. Kogato golemite zali minat na 1.6 shte trqbva pak da se puska. A sega igraem ot 1-10 choveka MAX sum hvashtal. Za drugite sum suglasen :D

Link to comment
Share on other sites

Mislq, 4e nqma da e zle, ako se pusne nqkuv surver i na Team Fortreess. Igrata mnogo me kefi i mislq,4e tova se otnasq ne samo za men. Ako ima drugi privurjenici na tazi ideq, molq obadete se, ta da vidqt, 4e sme mnogo i da pusnat edin surver xorata :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

Не бе, аз за Desert Combat молех, щото според мен е доста по-интересен от оригинала + expansion-ите. Ама то май само аз си го харесвам. Както стане, така, в крайна сметка.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...