Jump to content
BulForum.com

Презервативи


Recommended Posts

Искам да ви питам какви презервативи ползвате(като марка).Абе не е ли все едно дали си взимаш Дюрекс или Уан Тач от 25 ст.В смисъл мисля си ,че вероятността да се скъсат е еднакакво голяма/малка-не мисля,че по-евтините кондоми са по-некачествени,защото ако беше така нямаше да ги пускат на пазара въобще..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Аз заставам твърдо зад Уан Тач-а.Супер нормални презервативи са си и са доста по-евтини-къде са 25 стотинки и къде са 1 кинт и нещо за Дюрекс или нещо подобно.ПЪк и Уан Тач много яки ароматизирани имат/веднъж се отплеснах да си навирам носа в една опаковка/.Та да не се надуваме,щото подозирам че някой ще каже да живее Дюрекс,другите са супер боклуци

Link to comment
Share on other sites

Аз ползвам предимно точно OneTouch. Много са здрави. Плзвах преди едно по-скъпи, забравих им името, разни набраздени, с точици и т.н. но много се късаха. Ползвал съм и LifeStyle и Durex, ни не намирам разлика с One Touch, освен в цената...

Link to comment
Share on other sites

:D masculan - 1,35 kutiikata s 3 broq.t'va e moito predlojenie.a predi dva dena vlizam v edna apteka do panaira i si poru4vam edna kutiika, i poznaite k'vo mi kazva onaq: na promociq bili po 90 stotinki , kupih si celi 3 kutii kaputi.super dalavera.moje i o6te da sa na promociq, proverete i mi dokladvaite. :rolleyes: :love
Link to comment
Share on other sites

Сега се чудя каква е тая мания за скъпите презервативи.Спомних си като раздавах навремето в училище презервативи от БЧК и имаше няколко ДЮрекс и ЛайфСтайс и сички се избиха за тях.Ми напълних си раницата с Уан Тач и подобни на тах и си тръгнах доволен.

Link to comment
Share on other sites

Много ясно,Вълвет!!!Regards! ;)

Не е нужно да има снобарщина дори и в кондомоупотребата!

Link to comment
Share on other sites

:D masculan - 1,35 kutiikata s 3 broq.t'va e moito predlojenie.

A, точно за тия говорех, че много се късат. Не знам точно колко съм скъсал, но предпочитам да са малко по-дебели за сметка на удоволствието, но да знам, че работата е сигурна.

Link to comment
Share on other sites

То това за повече feeling :P

lol feеling :) :) :)

 

аз ползвам Sportex до ся не съм късал такъв... пък и има различни модели :) да си експериментираш ако искаш.

Link to comment
Share on other sites

A, точно за тия говорех, че много се късат.

 

E kak taka shte se kasat, vse pak ne sa napraveni za analen sex :D Az gi narejdam taka:

1. Durex

2. Life Style

3. Kamasutra

Link to comment
Share on other sites

Durex si ostavat lideri na pazara a su6to taka i UNITED COLORS OF BENETON i te ne sa loshi.ina4e po princip si4ki se kusat nezavisimo ot cenata.men tiq me kefat i tqh si kopuvam za vas nz.... nali znaete For 1 000 000 reasons...

Link to comment
Share on other sites

DUREX the international name for quality condoms!

 

Тая рекламка на Дюрекс ми се е зашечатала в съзнанието от 6 клас, когато след всяка песен по MTV я пускаха. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...