Jump to content
BulForum.com

позвъняванията от Сергей


KyPo

Recommended Posts

Днес наобяд ми звъни домашният телефон и ми се включва нашият "уважаван" министър Сергей Станишев на запис .... И си викам ха това вече не минава ли вякакви граници за кампаниите които правят

Но уви точно преди 5 минути пак ми звънна телефона и познайте Серго пак нахалства .....

Е вече не е ли прекалено нагло че да ти звънят по телефона и да ти надуват главата с тези кампании

Link to comment
Share on other sites

Тия яко се опитват пак да се закачат във властта и да влезнат като управлчващи, щото иначе се очертава като спечели опозицията да ги забие в 9-та глуха и да останат с пръст в уста. Затва такиа мащабни :lol: кампании са предприели и ги сипят и тея анти реклами по телевизията.

Link to comment
Share on other sites

Тия яко се опитват пак да се закачат във властта и да влезнат като управлчващи, щото иначе се очертава като спечели опозицията да ги забие в 9-та глуха и да останат с пръст в уста. Затва такиа мащабни :lol: кампании са предприели и ги сипят и тея анти реклами по телевизията.

А някой дали се сеща с тези кампании колко надълбоко ни бъркат в джоба, не само с телефонните разговори, но и със самите плакати и предизборни кампании............ иначе по темата и на мен ми звъняха Калфин и Станишев.

ЕДИТ: Калфин вече 2 пъти :tongue

Link to comment
Share on other sites

....и на мен ми звъняха Калфин и Станишев.

ЕДИТ: Калфин вече 2 пъти :tongue

Кат' гледам, вий направо сте си станали дружки....викни ги у вас да изпийте по едно кафе барем...не вярвам да ти откажат. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това сериозно ли е?!! :confused

абсолютно сериозно. и на мен ми "звъня" бат серго. :sick

Link to comment
Share on other sites

При положение, че не разчитат здравомислещи хора да гласуват за тях, каква ли не пропаганда за изкуфели старци ще измислят...

Link to comment
Share on other sites

хаха вчера кам 17:30 ч.звъни телефона,дигам и почва Станишката да ми изнася литургии :pirate "Това,което ще чуете е на запис,не забравяйте,че утре е ден на избори...."Калфин също е званял преди това в нас :allien :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Никой не ми звъни на мен. Нито депутати, нито мошеници. Странна работа. Явно номера ми е прекалено отдавна и не е изтекъл в подобни списъци.

Link to comment
Share on other sites

Агенция “Фокус” представя класация на най-търсените предмети в Антиквариата. В класацията към 13.00 часа се подреждат по желание на ценителите следните предмети:

 

Тефтерчето на Дядото от Бузлуджанския конгрес – 25,9;

 

Генералски мундир на полицейски началник – 24,1;

 

Наргиле и ибрик на каймакамина на Диар бекир – 11,3;

 

Каска от Вермахта – 10;

 

Синьо мънисто на стар магьосник от Драгалевци – 6,8;

 

Царски медал за 800 дни на отечествени заслуги – 6,5;

 

Миньорска лампа от рудник Бобов дол от началото на века – 6,1;

 

Бръснача на Яне Сандански – 5;

 

Капа на македонски комита – 1,5;

Link to comment
Share on other sites

Апък аз мисля, че този СПАМ от страна на разни бокл..., пардон - (политици), не трябва да остане не наказан!

Link to comment
Share on other sites

Абе радвайте се,че не са се сетили да атакуват скайпа и да стане като онези изкачащите по няколко пъти на ден щуротий искащи пълномощно и да дават някакви линкове към някакви сайтове :censored2:

Link to comment
Share on other sites

Колко % трябват на една партия, за да имат човек в евро парламента?

 

Мисля че 6% - тъй като имаме 17 места, 100/17~5.88~6% :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...