Jump to content

Photo

Търся един филм, но не знам как се казва.

• Please log in to reply
1194 replies to this topic

#661 mellissa

mellissa

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 20 April 2008 - 20:30

Преди много години даваха по БНТ или Ефир 2 един филм-много тъжен,но единственото,което си спомням за него е "картонения куфар" и, че музиката беше много хубава.Писах в няколко форуми,но досега нямам отговор.Когото и да попитам се сеща за какво става въпрос,но не помни името на филма.Прерових целия архив на БНТ,но нищо не ми говорят тези заглавия.Ако някой може да ми помогне-достатъчно ми е само оригиналното име на филма-ще бъда много благодарна

#662 LOKOMOTIVcho

LOKOMOTIVcho

ЛоКо ФеН

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1490 posts

Posted 20 April 2008 - 23:02

Търся филми, в които момче се преборва за голямата си любов въпреки всякакви трудности? :blink: :confused Казвайте няколко... благодаря предварително :)

"Оргиналният не търси да бъде оргинален" Ат. Далчев

#663 mellissa

mellissa

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 3 posts

Posted 24 April 2008 - 21:13

Търся една детска приказка-обясниха ми я така:Омагьосан принц-мечок,имало принцеса ,която била влюбена в него,обаче като разбрала,че е омагьосан тръгнала да търси вещицата.Дали и някакви обувки, с които можела да изкачва планината.Като се качила при вещицата имало нещо като лаборатория и там натискала някакви плочки и те ставали в различни цветове.На някой да му говори нещо?

#664 Sothbiss

Sothbiss

сот биос

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3169 posts

Posted 25 April 2008 - 10:51

Търся една детска приказка-обясниха ми я така:Омагьосан принц-мечок,имало принцеса ,която била влюбена в него,обаче като разбрала,че е омагьосан тръгнала да търси вещицата.Дали и някакви обувки, с които можела да изкачва планината.Като се качила при вещицата имало нещо като лаборатория и там натискала някакви плочки и те ставали в различни цветове.На някой да му говори нещо?

Мисля, че филмът, който търсиш се казва Fantaghiro, но не съм 100% убеден дали е той.

marssunset.jpg

#665 Heller12a

Heller12a

кит :)

• Members +
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1355 posts

Posted 02 May 2008 - 12:00

вчера ... под душа :D изведнъж са сетих за репликата "I was prepared" след като изпуснах сапуна :lol: та от тогава са опитвам да са сета как са казваше съвременната история за червената шапчица. нещо с "Б" май беше, ма ми бега от езика

#666 ludoto_mimi

ludoto_mimi

Дървен Философ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1029 posts

Posted 02 May 2008 - 23:19

вчера ... под душа :D изведнъж са сетих за репликата "I was prepared" след като изпуснах сапуна :lol: та от тогава са опитвам да са сета как са казваше съвременната история за червената шапчица. нещо с "Б" май беше, ма ми бега от езика

Това ли имаш предвид?
<insert witty signature here>

#667 Heller12a

Heller12a

кит :)

• Members +
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1355 posts

Posted 03 May 2008 - 15:41

Това ли имаш предвид?

абсолютно :D
тенк ю много :love

#668 goltak

goltak

Член

• Members
  • PipPip
  • 50 posts

Posted 09 May 2008 - 18:10

Значи търся един филм, гледал съм го преди много време, много беше засукан.

Започва двама приятели седят в един бар и идва една наточена мацка, и забърсва единия, той беше един с очила и пазеше някаква богаташка къща. След като мацката го беше упоила или напила непомня, целта беше да оберат къщата с нейния приятел който който всъщност беше онзи другия от бара, обаче оня беше се свестил и беше завързал мацката в мазето и искаше да я убие, та той звънна на другия /демек съучастника и гадже на мацката/ да му помага и ... после имаше още доста увъртяни неща

Та ако някой си спомня този филм да ми каже кой беше, че идея си нямам как се казваше.

Благодаря.

#669 vally_ang

vally_ang

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 13 June 2008 - 16:05

Преди много години даваха по БНТ или Ефир 2 един филм-много тъжен,но единственото,което си спомням за него е "картонения куфар" и, че музиката беше много хубава.Писах в няколко форуми,но досега нямам отговор.Когото и да попитам се сеща за какво става въпрос,но не помни името на филма.Прерових целия архив на БНТ,но нищо не ми говорят тези заглавия.Ако някой може да ми помогне-достатъчно ми е само оригиналното име на филма-ще бъда много благодарна

И аз си спомням този филм. Заглавието е "Картонения куфар" и мисля, че беше история за живота на някоя френска певица, която е родена бедна и после става известна (може би Мирей Матьо или Далида или някоя друга, не съм съвсем сигурна коя точно). Но със сигурност песните бяха на френски. Аз също търся да си ги сваля. Не съм съвсем сигурна за годината, в която го излъчваха, но е в границите 1990- 1993. Интересно ми е да го гледам сега и да видя дали ще предизвика същите емоции у мен. Едва ли съм ти помогнала много, но ти желая успех в търсенето!

#670 fashion_m

fashion_m

Майстор

• Members
  • PipPipPipPip
  • 346 posts

Posted 28 June 2008 - 21:46

Преди много време по ТВ гледах един тъжен филм.
Семейство: майка, баща и момиченце са излезнали на пикник извън града. Момиченцето си къпе куклата в реката, но след време се разболява и умира. Оказва се, че реката е била отровена от завод, който се намира по-нагоре по течението. Бащата работи в този завод. Семейството май съдеха завода но не спечелиха. Тогава бащата обезумя и започна да прави атентати в завода, направо го разруши.
Някой да се сеща кой е този филм?

#671 NEO_DDT

NEO_DDT

a man apart

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3494 posts

Posted 10 July 2008 - 14:17

По Нова телевизия преди няколко седмици бях гледал че почва някакъв сериал терминатор или нещо подобно... Някой знае ли как се казва сериала и да ли го има в нета?

Мерси и на двамата :)

Edited by NEO_DDT, 10 July 2008 - 14:25.

Ти да не си мечо пух ?
6 филии с мед преди тренировка , 3 след тренировка и 2 преди лягане ??!?!

VANA SINE VIRIBUS IRA

#672 Aquila

Aquila

Мацко

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4491 posts

Posted 10 July 2008 - 14:20

Terminator: The Sarah Connor Chronicles

#673 frodo

frodo

Депутат

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 5579 posts

Posted 10 July 2008 - 14:22

По Нова телевизия преди няколко седмици бях гледал че почва някакъв сериал терминатор или нещо подобно... Някой знае ли как се казва сериала и да ли го има в нета?

да не е за хрониките на сара конър?

то май мина един сезон :unsure:

Aquila ме изпревари :D

Edited by frodo, 10 July 2008 - 14:23.

On 16th December 1899 a group of fans, gathered in a room of the Hotel du Nord, and this formally established the sports club which had actually long been active: the Milan Football & Cricket Club.

Posted Image

#674 vulk_larsen

vulk_larsen

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 9 posts

Posted 11 July 2008 - 20:53

значи искам да питам за един филм относително стар. историята се развиваше на две подводници които се дебнеха една друга и имаше доста комични ситуации покрай това.

#675 BUGi

BUGi

Напреднал Член

• Members
  • PipPipPip
  • 241 posts

Posted 12 July 2008 - 14:15

i az iskam da pitam za edin fil ama nz kak se kazva :lol: gledah edno video i mai se razpravq za kraq na sveta eto i videoto http://www.vbox7.com/play:605f5104
In Italia Milan!
In Europa Milan!
Ovunque Milan!
per sempre Rossoner!

#676 KenwooD

KenwooD

Баязид Йълдъръм - Светкавицата

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1816 posts

Posted 17 July 2008 - 11:38

i az iskam da pitam za edin fil ama nz kak se kazva :lol: gledah edno video i mai se razpravq za kraq na sveta eto i videoto http://www.vbox7.com/play:605f5104

Deep Impact (1998)

#677 katerincheto

katerincheto

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 1 posts

Posted 22 July 2008 - 19:52

Здравейте, търся заглавието на филма "Едно гадно ченге" на английски. Фълмът е с участието на Стивън Болдуин.Благодаря предварително.

#678 KenwooD

KenwooD

Баязид Йълдъръм - Светкавицата

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1816 posts

Posted 22 July 2008 - 23:26

Здравейте, търся заглавието на филма "Едно гадно ченге" на английски. Фълмът е с участието на Стивън Болдуин.Благодаря предварително.

One Tough Cop (1998)

Но го няма в арена и замунда.Трябва да го потърсиш другаде. :)

#679 Vendettist

Vendettist

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 553 posts

Posted 23 July 2008 - 21:38

Здравейте търся един филм по точно comedy stand show. Преди известно време го намерих из тракерите но без да искам го изтирх и тайкато не помня името му реших да видя дали някой от вас го знае.

Представляваше сбирка от най различни комици като по запомнящите се бяха идианояпонец който се ебаваше с куклус клан но наи най вече един вентрелог наи накрая на шоуто.Тои играеше с дже плушени прасета и една кукла.Отделно свирише и на едно пяно... моля ви помогнете ми да намеря шоуто ако някой се сеща да каже.

Шега от вентрелога:

Hi Paco.
Hola
Paco say hello
Hola
Paco say he
he
Say lo
lo
Now say hello
HOLA :D prasete be6e rozovo :D

#680 M-Star

M-Star

Гуру

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 642 posts

Posted 27 July 2008 - 13:19

Търся две детски,които смътно си спомням,че едно време много ги въртяха по кабеларките.Слушайте сега детайлно обяснение:)

Първото филмче почва с един камион,който катастрофира и от цистерната му започва да излиза отровен газ.Цялата гора е замърсена,а едно малко животинче се натравя.За да се спаси,приятелите му трябва да прекосят цялата гора,за да наберат от специалнта билка,която ще го спаси.Хепи енд ъв корс.

Второто детско е за един розов кит,който се излюпваше от някакво яйце или нещо такова.После попадна в някаква райска лагуна,където всичко си беше ОК,докато не се появи някакъв кофти рибар с още по-кофти папагал.Опитваха се да хванат кита,ама излезе някаква буря,там някакви сложни схеми и накрая пак хепи енд.

Айде чакам сега предложения:)

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users