Jump to content
BulForum.com

Dovolni li ste ot interneta si


BLADE

Mislq che Neta mi e :  

299 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 506
  • Created
  • Last Reply

Neznam , pak se otplesnahme s glupostite.... :(

Dano EK napraviat neshto po vuprosa - v koeto az lichno se sumniavam.

Az stoia v EK samo ama samo zaradi Warez-a . Gigabit oshte ne sa stignali do nas , shte go misla tva.

Traaa da ima promiana , dano go osmisliat!

Link to comment
Share on other sites

Vyv sofiq neta bil s limit xaxa abee... nqma limit be smeshen znachi 1mbit garantiran za bg i ot 20 do 60 za izvyn stranata :))) a nie samo moje da mechtaem

i koito mi e iztril ali g AIIii shte go obesq na kabela za televizora svaqlm go veche pak sumati vreme i mi e na 33 % i sq nqma takava direktoriq dano byrzo vsichkod a e ok :allien

 

EKK

Още цени

Айде провери цените в Софето, няма да те наричам смешен ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе хора!!!!Как може да си примирите с изречението : "За толкова пари толкова"?!?!?!?!?!!?Ами ако искате за 40 лв 1к а?????-за толкова пари толкова.

Как може другите доставчици ,било то с висящи жици и незнам какво си да имат 700 к в сек. за 30 лв а ние 20к за 35 лв ?????Я се стегнете малко.Не че засега съм тръгнал да си сменям доставчика ,ама с това си мислене ,ще си седим цял живот с тая скорост.Ако не го поискате, няма да ви се ДАДЕЕЕЕЕ.РАЗБЕРЕТЕ ГО!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

EKK

Още цени

Айде провери цените в Софето, няма да те наричам смешен  ;)

Така, прав си че има и такива фирми, които предлагат ограничение на трафика, но аз лично се уверих как са скоростите и цените там.Нарочно няма да споменавам имена на доставчици, за да не правя реклама.За 15 лв. получавам 5-6 Mbit/sec local, 20-30 kb/sec bg peering, international 4-10 kb/sec.Искам също да добавя, че international-а е мнооого зле.

Link to comment
Share on other sites

Така, прав си че има и такива фирми, които предлагат ограничение на трафика, но аз лично се уверих как са скоростите и цените там.Нарочно няма да споменавам имена на доставчици, за да не правя реклама.За 15 лв. получавам 5-6 Mbit/sec local, 20-30 kb/sec bg peering, international 4-10 kb/sec.Искам също да добавя, че international-а е мнооого зле.

а тук за 15 лв нищо няма да получиш

Link to comment
Share on other sites

Дали съм доволен ? Получих някаква аномалия и на Д+ тегля с 200 от warez-а!!! (поне това е изписано долу в дясно на Флаш гет)

Link to comment
Share on other sites

Iskam samo da otbeleja sledniq fact...koito kakto iska da go tulkuva.

V canada net s 10 gb limit 180 k downloading speed - 25 canadski dollara(per month, 1 CDolar - 1.1-1.2-1.3 bg lv nqkude).

Neta e garantiran!Skorosta ne pada, nito puk nqkoga ste spre bez da te preudpredqt 1 mesez predvaritelno.

Ne mojem da sravnqvame bg s canada , zatova i molq da ne mislite che pravq i nqkakvo sravenenie.Just for ur info :)

@GAMMARAY - Iskaite za da vi se dade....Az dosega tova sum go kazval pone 1000 pati vseki put nqkoi gordo mi zaqvqva kato ne me kefi da ida pri drugite :)

Link to comment
Share on other sites

Дали съм доволен ? Получих някаква аномалия и на Д+ тегля с 200 от warez-а!!! (поне това е изписано долу в дясно на Флаш гет)

abe twa postoqno li ti teglishe s tolkos ili samo za secunda :) stoto ako e za secunda twa ne ozna4awa 4e teglish 200k

Link to comment
Share on other sites

До момента имам 33038.81 MB входящ трафик - три пъти над лимита на тази канадска оферта... Това с негарантирана скорост и проблемите, дето всички ги имахме тоя месец - а ако беше гарантирана, кой знае колко щеше да е... Като го изчерпиш лимита какво става?! Щото грубо казано - аз го изчерпвам още за първите 10 дена от месеца, както се вижда. Спират ми го и на практика имам само 10 дена нет в месеца, или не ми го спират, но ми го таксуват с голямата брадва и на края на месеца плащам не 25 канадски долара, ами четири пъти повече?! Като ще ме информираш - информирай ме напълно, не само за това което ти се иска...

Link to comment
Share on other sites

Vyv sofiq neta bil s limit xaxa abee... nqma limit be smeshen znachi 1mbit garantiran za bg i ot 20 do 60 za izvyn stranata :))) a nie samo moje da mechtaem

i koito mi e iztril ali g AIIii shte go obesq na kabela za televizora svaqlm go veche pak sumati vreme i mi e na 33 % i sq nqma takava direktoriq dano byrzo vsichkod a e ok :allien

 

EKK

Още цени

Айде провери цените в Софето, няма да те наричам смешен ;)

Хайде хайде, не говори така, че ти ставаш смешен. Кажи ми кой ползва нет през кабелната в София при наличието на толкова Лан мрежи?

 

ПП един прост пример:

Лан оператор в София:

6 мбит/с бг пиър (негарантиран)

128 кбит/с интернационален трафик (негарантиран)

100мбит/с локална скорост

цена 20 лв на месец, без такса за включване..

 

ППП Погледни и на homelan цените и сам ще се убедиш, въпреки, че там са доста високи..А и забравих да спомена, че не се таксува трафик, или по-просто казано трафика е ънлимитед.

 

Така, че си помисли малко преди да говориш и да даваш глупави примери..

 

ПППП

 

А за 35 лв

8 мбит/с бг

300 кбит/с интерн.

100мбит/с локална скорост

отново без такса включване и без лимит по трафик..

Link to comment
Share on other sites

Vyv sofiq neta bil s limit xaxa abee... nqma limit be smeshen znachi 1mbit garantiran za bg i ot 20 do 60 za izvyn stranata :))) a nie samo moje da mechtaem

i koito mi e iztril ali g AIIii shte go obesq na kabela za televizora svaqlm go veche pak sumati vreme i mi e na 33 % i sq nqma takava direktoriq dano byrzo vsichkod a e ok :allien

 

EKK

Още цени

Айде провери цените в Софето, няма да те наричам смешен ;)

 

vij tyk

pak shte s govorim

Link to comment
Share on other sites

"За кво ми бил тоя локален трафик да не би да сме имали 3-4Тб хардове"........Еми добре де аз имам за момента 40Гб аре пуснете локалния трафик на 1Мб пък не му мислете.Какъв е проблема да не би да сте притеснени че ще си препълним хардовете.

К'во ви интересува в Шопия кви са цените на доставчиците....аз съм клиент на евроком .Както и сички вие с малки изключения.

Link to comment
Share on other sites

@ov3rm4n ami vij sega kato ne te ustroiva 10 gb limit ste si pusnesh 30 gb - i takava oferta ima za malko pove4e pari.

Mislq che tozi fact koito spomenah e iz4erpan otkum info.Nedovlostvash che ne sum ti kazal kakvo ste pravish kato ti svurshi limita li?

Pone net ste imash vinagi kogato poiskash(v ramkite na limita) :)

Link to comment
Share on other sites

До момента имам 33038.81 MB входящ трафик - три пъти над лимита на тази канадска оферта... Това с негарантирана скорост и проблемите, дето всички ги имахме тоя месец - а ако беше гарантирана, кой знае колко щеше да е... Като го изчерпиш лимита какво става?! Щото грубо казано - аз го изчерпвам още за първите 10 дена от месеца, както се вижда.

Айде аз да не казвам по колко правя на месец че ......

Link to comment
Share on other sites

Е за теб със сигурност няма тарифа в Канада... :D

Thief - ми то и тука като в Канада, значи. Има не само други тарифи, има и други доставчици. Избираш си услуга по мярка и това е.

И аз това го казвам без да се заяждам - само за ваша информация.

Link to comment
Share on other sites

Офф само пълним сървъра със шлака....на мен ми трябва външен нет, защото работя с чужбина и тази външна скорост на всякъде другаде е на двойна цена и 1Гб/с да ми дадът към сървъра ми е вси тая. Всеки си има свои нужди, това е!.....хау :)

Link to comment
Share on other sites

Така си но по принцип майче евроком са единствените които не предлагат локален трафик кам сървъра си на своите клиенти или сам в голяма заблуда ? Говорим за Пловдив. ;)

Link to comment
Share on other sites

до сега не съм се оплаквал,но днес my net sucks направо такова нещо не съм виждал никакъв international, lokal-a е супер зле, добре че не съм ползвал пииринга щото ся щяхда съм много....

Link to comment
Share on other sites

slushai veno qj pironi ;)) iskam si ali G AII koi mi go iztri bee az edin pyt shte resha da si svalq neshto po-golqmo a teq vednaga shte go iztriqt slushaite iskam si filma na staroto mu mqsto syshtiq film da e eiiiiiii..... shte me qdosate i shte otida da si go svalq ot syseda za 5 minuti i shte si go zapisha za oshte 10 na disk .... iskam da gledam ali g i filmi ot 40-desette da si prolichi moqta kultura nali taka ??? Kazvam im az iztriite nqkoi drug ot 40-te i slojete novi filmi te mi zeha mi iztriha ALI G maliii sram....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...