Jump to content
BulForum.com

Formula 1 2010


GeNaTa*

Recommended Posts

untitle234d.png

 

Жанр: Racing

Мултиплейър: ДА

ESRB: Everyone

Разработчик: Codemasters Birmingham

Издател: Codemasters

Сайт: http://formula1-game.com/

Engine: Модифициран EGO™ engine

Платформи: PC | PS3 | XBOX360

Излиза: Септември 2010

 

Mинимални системни изисквания:

OS: Windows XP / Vista / 7

Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4600+

RAM: 1 GB

Video card: GeForce 7800 / ATI Radeon X1800

VRAM: 256 MB

HDD: 12.5 GB

 

Trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=IUdKTRMv-Ag&feature=player_embedded

 

Изтегли

Link to comment
Share on other sites

Одеве я пробвах. Като за 1-во влизане и 5-10 минути игра ми се стори добра. :) После ще я разгледам по-добре.

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да набарам видео настройките, че нещо изключително бавно и мъчително ми върви, а уж покривам изискванията, даже и артисва...

Link to comment
Share on other sites

От къде мога да набарам видео настройките, че нещо изключително бавно и мъчително ми върви, а уж покривам изискванията, даже и артисва...

Като отидеш в падока там търсиш MY F1 с бутона надясно, това са ти опциите там има всичко.

Link to comment
Share on other sites

Мажа им дИбели филийки на Бахрейн в момента - с Лотус. 1.57 нещо си , ми е най-добрата.

 

(клавиетура + асисти)

 

________________________

 

(защо не мога да напрявя скрийншот на екрана?)

Link to comment
Share on other sites

Абе каква е тая работа, при мен излиза само черен екран?!

 

______________________________

 

Еми понеже не мога да се оправя със скрийна >

22092010a.th.jpg

(ABS + Full traction control)

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Като отидеш в падока там търсиш MY F1 с бутона надясно, това са ти опциите там има всичко.

 

 

Живи и здрави да сте всички с този акаунт и всички покрай вас :D ! Направих грешка... излезнах с alt & tab от играта, след което тя не ми се отваря в цял прозорец - винаги остава горе Х-а и долу менюто... (скайп, старт-а...

Link to comment
Share on other sites

Живи и здрави да сте всички с този акаунт и всички покрай вас :D ! Направих грешка... излезнах с alt & tab от играта, след което тя не ми се отваря в цял прозорец - винаги остава горе Х-а и долу менюто... (скайп, старт-а...

Влез в прозореца на играта и натисни alt+enter :)

Link to comment
Share on other sites

Влез в прозореца на играта и натисни alt+enter :)

 

 

И отново - Господ здраве да ви дава ! :D... Пак проблем ... намалих настройките почти на минимум (800х600..) и все пак ми накъсва ... не бих казал, че РС-то ми е слабо, някакви допълнителни драйвъри ли ми трябват?

Link to comment
Share on other sites

Това с минимум 20% от състезанието е малко крива работа. Искам или не трябва да въртя по 12-16 обиколки. :(

Link to comment
Share on other sites

Напротив, точно така си личи Формула 1 от всяко друго състезание. Не печели най-бързия в 1 обиколка, а този можещ да направи максимум обиколки на минимална разлика от най-бързата - като пести гумите, пази двигателя и колата.

Link to comment
Share on other sites

15 обиколки по 2 минути - определено не ми се играе 30 минути, а ако вали става още по-дълго. Всеки с предпочитанията си, но на мен не ми се кара по над 30-40 минути. :)

Link to comment
Share on other sites

15 обиколки по 2 минути - определено не ми се играе 30 минути, а ако вали става още по-дълго. Всеки с предпочитанията си, но на мен не ми се кара по над 30-40 минути. :)

За всеки влак си има пътници...Аз съм карал ЧАСОВЕ на една и съща писта преди да си събера трите лилави сектора и да кача обиколката в интернет...ама това беше преди 3 и повече години, а и тази игра не ми върви, така че....сполай ви :)

Link to comment
Share on other sites

За всеки влак си има пътници...

Точно затова трябва да има избор. За професионалисти като теб и за любители като мен. :)

Link to comment
Share on other sites

Е чак профи едва ли е човека... все пак не знам да са го заходили с контракт от някоя марка (особено любимите му ферари :) ), но наистина е хубаво да има и опция с 3 обиколки, че не всеки има време бол да играе играта. На първо четене ми се видя адски лесна ако всичко и е включено дори на клавиатура. Трябва да се пробва на воланче и освободена от разни подпомагащи истории.

Link to comment
Share on other sites

Е чак профи едва ли е човека... все пак не знам да са го заходили с контракт от някоя марка (особено любимите му ферари :) ), но наистина е хубаво да има и опция с 3 обиколки, че не всеки има време бол да играе играта. На първо четене ми се видя адски лесна ако всичко и е включено дори на клавиатура. Трябва да се пробва на воланче и освободена от разни подпомагащи истории.

 

Преди - ДА, сега НЕ(поне година не съм карал сериозно). Имам предвид виртуално. Сезон 2004 го карам от края на 2004-та до 2007/8-ма. 2 години съм карал само за рекорди във www.findthelimit.com(ник Stefan). с Ф2000 до Ф2004 болида. И един сезон имам в една лига...после просто нямах време да се занимавам с кибер лиги, а и ми писна честно казано.

Все пак това не е НФС или ГРИД. В горния сайт може да видиш такива машини, че не е истина. Кимстер е моя идол. С негов сетъп(няма да го забравя никога) съм карал около 1 година, за да се доближа до времето му на Хокенхайм. Машина бясна. И не само той. Попаднах случайно на един пич дето имаше 20000 по негови думи обиколки на А1-Ринг. Млати ни какато борче млати циганин. Душманската. Многооо случки е имало.

СКОРО! Но трябва и волан да има laughing.gif

 

Волан да ти е проблема. Имам такъв с FFB.

Link to comment
Share on other sites

Ау, в Мелбърн ме скършиха. На Legend играя (вече на Мелбър) 1вия сектор направо нямам думи. Някой експериментирал ли е яко с настройките? Да даде идея.

Мисля да пробвам много твърдо предно, мека задна ос, много ниска максимална (спъната е пистата и липсват дълги прави), много високо налягане на спирачките и предимство към задните (винаги така карам и спирам късно в кривите)?

Link to comment
Share on other sites

Преди - ДА, сега НЕ(поне година не съм карал сериозно). Имам предвид виртуално. Сезон 2004 го карам от края на 2004-та до 2007/8-ма. 2 години съм карал само за рекорди във www.findthelimit.com(ник Stefan). с Ф2000 до Ф2004 болида. И един сезон имам в една лига...после просто нямах време да се занимавам с кибер лиги, а и ми писна честно казано.

Все пак това не е НФС или ГРИД. В горния сайт може да видиш такива машини, че не е истина. Кимстер е моя идол. С негов сетъп(няма да го забравя никога) съм карал около 1 година, за да се доближа до времето му на Хокенхайм. Машина бясна. И не само той. Попаднах случайно на един пич дето имаше 20000 по негови думи обиколки на А1-Ринг. Млати ни какато борче млати циганин. Душманската. Многооо случки е имало.

Уви да... всяко нещо, в което искаш да си добър изисква адски много време. Дано игричката да ти пасне, че и без това по формула 1 правят доста рядко такива.

Link to comment
Share on other sites

Ау, в Мелбърн ме скършиха. На Legend играя (вече на Мелбър) 1вия сектор направо нямам думи. Някой експериментирал ли е яко с настройките? Да даде идея.

Мисля да пробвам много твърдо предно, мека задна ос, много ниска максимална (спъната е пистата и липсват дълги прави), много високо налягане на спирачките и предимство към задните (винаги така карам и спирам късно в кривите)?

 

Пробвай с повечко "спирачки" към предната ос. Увеличи леко кембъра(не знам БГ превода) може би сходимост се нарича и на двете оси. С окачването и аз мисля, че си в правилната посока. Аз понеже не съм виждал играта...хората казват, че нямало много поле за изява в настройките както на Челинджа....но нямам идея

 

Уви да... всяко нещо, в което искаш да си добър изисква адски много време. Дано игричката да ти пасне, че и без това по формула 1 правят доста рядко такива.

Живот и здраве около Коледа може да поцъкам :) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Снощи излязох с alt + f4 и сега крашва постоянно играта. Нещо ми се е прецакал сейва майче.

Тук са сейвовете >

C:\Users\(вашия потребител)\Documents\My Games\FormulaOne\savegame

 

Moже ли някой да ги пробва моите сейвове и да ми каже дали крашват? Да знам дали просто да си търся друг сейв за Мелбърн, че не ми се върти пак Захир.

http://www.mediafire.com/?gch3dr349d370

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...