Jump to content
BulForum.com

FIFA 11


paagrio

Recommended Posts

Спокойно... демото беше адски неоптимизирано. В пълната версия нещата изглеждат далеч по-поносими. В демото за ПС3 пък всичко си беше ок... за 12 мача 2-3 пъти да са се блъснали. Иначе пък защитата и средната линия са ги пипнали много и нещата сега са много по-реални и се иска повече скил а не просто да помпиш.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Демото на 11 показа пределно ясно, че играта ще е много повече от 10-ката и беше. В 12 не виждам почти нищо ново, спрямо 11. Май... качествените фифи излизат през година-две...

Link to comment
Share on other sites

Еми то така е от край време. Иначе ще е прекалено голямо разхищение на труд, идеи и голяма хамалогия всяка година да правят генерални промени и подобрения във играта.

Link to comment
Share on other sites

Глупости (сравнявам ПС версиите)... пробвай да играеш мултиплеър срещу човек и тогава прави такива заключения. Топката се отнема много по-трудно, а атаките не могат да стават с 5 паса... освен ако не играеш срещу бот. Това е първата фифа, в която играча се иска да мисли и да прави предвиждане на реакциите на съперника по наистина значим начин. Ударите от и извън наказателното поле са променени.. както като точност и сила, така и като вариации на места, в които могат да попаднат. Промените просто не са една и две, но биха могли да бъдат видяни и усетени само от човек който е натрупал сериозен стаж на 11-та.

Имайки предвид, че това е една от игрите, които играх най-много в последните 6 месеца... за мен (а и тези с които играх) разликите на места са направо фрапантни. Все едно играта е друга. И докато 11та е далеч по-близо до римейк на 10та с някоя и друга новост.. то тази е направо бомба спрямо 11та. Разлика в пасовете, изстрелите... както като сила и точност, но и места където отиват. А бягането е толкова променено, че за редовно играещите на 11та версия... то 12та им се вижда, че играчите не тичат ами ходят.

За да кажете, че играта е сходна на 11та значи, че или не сте играли повече от 5 мача на 11та, или не сте играли изобщо на играта скоро и спомените ви са неправилни или 12та изобщо не сте я пускали.

Тези които помпят копчето като побъркани... ще са просто отчайващо слаби когато се изправят срещу човек. Направихме тест с един приятел който е привърженик на тази школа. Чиста трагедия за него.

Единственият минус който забелязвам е липсата на Лан... много мразя да ми лагва, а така или иначе играя предимно 2в2 с приятели. И като се пръкне някой живеещ в хималаите и направо ми идва да му тракна ип-то, че да го залея с флууд който да го откаже от играта и да спестя нервите на други потребители.

Link to comment
Share on other sites

Аз единайската я играя редовно от както са я пуснали(както правя със всяка Фифа, докао излезне новата), а дванайскака вече я инсталирах, но ще я почна утре, заради някакъв Release date check, на който му трябвало време. Иначе тва със генералните промени, че стават през игра го казах, защото са ми такива наблюденията и заключенията горе-долу.

Link to comment
Share on other sites

На първо игране.

Вратарите не са като дървета на вратата.

Защитниците се хвърлят пред топката да попречат на удърите към вратата.

По-трудно се те отнема топката.Не е като на предишните да държиш D и да му я взимаш.

За сега ще се играе докато омръзне :)

Link to comment
Share on other sites

Абе кво става с тая игра- като я пусна ми пише, че трябва да натисна на едно място Accept, за да мине някакъв Release date check преди да мога да започна да играя. Като стане това, ми изписва, че играта не е оригиналната и не мога да я играя. Освен Accept на това съобщение има и Exit, обаче ако го натисна него направо излизам и все едно съм изключил играта. И в крайна сметка не знам какво да трябва да направя, за да тръгне играта ?

Link to comment
Share on other sites

Искам да питам дали някой играе в мултиплеър с програмата gameranger? Нуждая се от помощ - с един приятел в началото нямахме никакви проблеми при връзката за игра, но в последствия нещата се промениха - или ако почнем да играем на единия му лагва, или както се случва в повечето случаи - не можем да стартираме мача. На какво се дължи този бъг?? Както в началото всичко беше ОК и ей така от нищото се започна с тези проблеми. Спряхме си firewalla и всякакви антивирусни, но ефекта е същия.

Link to comment
Share on other sites

Ако на единия му лагва, то проблема е във връзката помежду ви. Иначе се надявам да изчаквате да се синкне преди да пуснете мача, понеже рискувате той изобщо да не почне.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

някой играе ли я още тая фифа :)

цъкам в gameranger от време на време. в последно време обаче се появи един много гаден бъг - при къс пас по земя, вместо да я спре/овладее, моят играч пропуска топката през краката си. това не става постоянно, но общо взето е на всеки 5-6 пас и не е щото съм натиснал някой бутон на джойстика, ами ей така ... от само себе си. преди пък имах друг бъг - вместо сечен/прав удар, се получаваше прехвърлящ, но в последно време не се е получавал.

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм забелязвал нито единият нито другият бъг (и тези с които съм играл/играя също)... да не си слагал някакви патчове?

Link to comment
Share on other sites

Никога не съм забелязвал нито единият нито другият бъг (и тези с които съм играл/играя също)... да не си слагал някакви патчове?

 

Мда, преди известно време сложих едни патчове за осъвременяване на съставите, но не съм много сигурен, че е от тях.... по принцип ползвам logitech f710 за да цъкам, но вчера пробвах с rumblepad 2. и в двата случая става въпрос за безжични джойстици, а и ги пробвах с едни и същи нови батерии. при f710 този бъг си съществува, докато при rumblepad-a го няма...

 

Turn off this option! HTC Desire S Turn off this option! 2

 

 

Link to comment
Share on other sites

Може и от пада да е, аз когато съм играл с пад е било с х-бокс 360 контролер.

За пачове за трансфери ползвам този. Хвърли му едно око ако искаш... чисто визуално играта става друга.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Реших пак да си сваля фифа-та и да я поцъкам в Gameranger-a,ако някой все още цъка можем да направим 1-2 игри,но предупреждавам,че не съм много добре :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

тоя gameranger почва да ме дразни с неговите бъгове и се чудя дали да си взема оригиналната версия ... дали има смисъл т.е. дали цъкат още хора на нея онлайн, през сървъра на EA?

Link to comment
Share on other sites

Едно време я имах оригинална. Боже колко неприятно изненадан останах, когато останових, че сървиса на ЕА е в пъти по-зле от един прост геймрейнджър. Не можеш дори да си избереш да играеш двойки с точно определен играч. С един приятел я купихме с надеждата да играем 2ки срещу хора в офи сървъри... след няма и седмица спряхме да влизаме в офи сървърите и продължихме само с геймрейнджъра. Да не горовим, че беше и по-лагаво.

Ако ще вземаш фифа, вземи последната, която ти позволяват финансите - там може да са изчистили някой от сотиците неща които направо отблъскват. Единственото хубаво нещо са статистиките.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...