Jump to content
BulForum.com

FIFA 11


paagrio

Recommended Posts

Fifa11_keyart_uk-492x600.jpg

 

Издател: EA Games

Разработчик: EA Canada

Жанр: Sport

Платформа: Microsoft Windows, Mobile Phone, Nintendo DS, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable, Wii, Xbox 360

Демо: 15.06

Дата на излизане: NA - 28.09. EU - 01.10. AUS - 30.09

Официален сайт: www.fifa.easports.com

 

 

 

Демото преди малко излезе. Налазвайте: http://static.cdn.ea..._pc_demo_EU.zip

 

 

 

Като инсталирате играта я пускате през %gamedir%\Game\fifasetup\fifaconfig.exe за да си настроите графиката и контролите!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Дам, и по торентите я пуснаха вече.

Може би малко се поизтъркаха всека година да пускат нова Фифа... :(

Link to comment
Share on other sites

Тази вече е съвсем по-различна, не се изказвай неподготвен.

 

Първите ми впечатления са че играчите правят някакви нереално големи крачки и нереално бързи обръщания наобратно/смяна на посоката и т.н. Бутонът за удара е станал по-силен, а за центрирането по-слаб. Тъчовете вече са като пряк свободните от миналата фифа - без маркери на играчите а само един power bar. Графиката е ужасно тежка, сигурно ще я оптимизират до фифа 13.

Link to comment
Share on other sites

emi to vsiaka godina e savsem po razlichna biggrin.gif i tva grafikata ujasno tejka zvuchi super nerealno shte ia drapna posle da proveria ama fifata po princip si e s smotana grafika i ot klipovete i screenshotovete nishto koi znae kolko poveche ne vidiah xmas.gif igra koiato iska za preporachitelni karti kato 7800 i x1800 edva li shte e koi znae kolko tejka

Link to comment
Share on other sites

Тази вече е съвсем по-различна, не се изказвай неподготвен.

Да си видял някъде да съм изказал мнение за Фифа 11? Не съм. ;)

Link to comment
Share on other sites

Играх демотата и на Фифа 11 и на ПЕС 11 днес , значи в последните години предпочитам ПЕС-а , защото от ЕА много стабилно се изложиха с последните няколко фифи ( :D ). Обаче тая 11ка изглежда доста добре , дори малко по-добре от демото на новия ПЕС , който от това , което видях ще бъде доста по-добър от 10. Остава да излязат пълните версии и да се прави сравнение. Относно графиката на фифата - вече не е оная гадна картина , която напомня фифа 2001/2 , а всъщност е от 2008/9 , движенията на играчите ми се виждат подобрени и поне от демото видях по-голямо разнообразие на головете (Нещо , в което ПЕС-а беше безспорен фаворит) и това ме зарадва , защото примерно на фифа 10 , ако в един мач вкарам 4 гола - 3 от тях са еднакви...

Link to comment
Share on other sites

Играх демотата и на Фифа 11 и на ПЕС 11 днес , значи в последните години предпочитам ПЕС-а , защото от ЕА много стабилно се изложиха с последните няколко фифи ( :D ). Обаче тая 11ка изглежда доста добре , дори малко по-добре от демото на новия ПЕС , който от това , което видях ще бъде доста по-добър от 10. Остава да излязат пълните версии и да се прави сравнение. Относно графиката на фифата - вече не е оная гадна картина , която напомня фифа 2001/2 , а всъщност е от 2008/9 , движенията на играчите ми се виждат подобрени и поне от демото видях по-голямо разнообразие на головете (Нещо , в което ПЕС-а беше безспорен фаворит) и това ме зарадва , защото примерно на фифа 10 , ако в един мач вкарам 4 гола - 3 от тях са еднакви...

 

аз вкарах гол с ашли кол от дъгата на центъра :D при един рикушет избомбих топката а вратаря беше излязъл и айде честито :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хм. Моите впечатления от последните фифи са:

'99 - СУПЕР

2000, 2001 - БЛЯК

2002 - На второ място в личната ми класация на фифи

2003 - провал, 2004 - посредствена, 2005, 2006, 2007 - не съм ги играл

2008 - нищо ново, нищо интересно.

09 - УАУ! Но1 в личната ми ФИФА класация

10 - по стара ЕА традиция - след силна фифа излиза тотален провал. Беше изтрита - все още играя 09, опитвайки се да вкарам Nottingham Forest в елита.

 

От това, което дочувам май ще съм от първите свалили я като излезне цяла :D

Link to comment
Share on other sites

FIFA DEMO EXTENDER:

 

http://forum.ea.com/.../list/6499.page

 

 

относно графиката, отваряте %GAMEDIR%\Game\fifasetup\fifasetup_default.ini и RENDERINGQUALITY го нагласяте на 3 защото ако стои на нула ограничава fps на 30.

п.с. файла е рийд-онли първо махнете отметката иначе няма да иска да го сейвне

Link to comment
Share on other sites

на принципа проба/грешка с няколко рестарта трябва да успееш. не виждам смисъл да поствам моите тъй като всеки си е свикнал с негови, аз играя с едни и същи от 2005

Link to comment
Share on other sites

За контролите си има по-прост начин , влизате в папката , в която е инсталирана и оттам GAME->Fifasetup->fifaconfig.exe

@shtaiga , откъде изкара Фабрегас бе? :confused

Link to comment
Share on other sites

predi da pusnat demoto imashe v FB Fifata da se registrirash s akaunta ti v EA i poluchavash Arsenal sled koeto ako si kupish zlatni igrachi poluchavash i emirates stadium posle kato izlezna demoto vleznax v ea vleznax si v akaunta i si izteglih demoto i taka :)

 

 

a za kontrolite ne mislia che e prost nachina otvratitelno e taka dano v cialata versia si e kakto predi da si gi nastroivash dosta sa kopirali ot PES ama shto i kontrolite triabvashe i dano ima i 3D trevata nai posle a ne samo na povtorenia

Link to comment
Share on other sites

Изключително добра игра! Много добра изработка, бях доста скептичен, след FIFA10, но скептицизма ми се изпари. Само силно, ама много силно се надявам в пълната версия да не е премахнат контрола с wasd+mouse, както е в демото.

 

Само един въпрос - само аз ли не мога да намеря функция за финтове? Тоест, такъв бутон, или комбинация бутон+стрелки?

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на вкус. При мен клавиатура+мишка е комбинацията, която ми спаси интереса към фифите. Все пак съм свикнал да използвам плъха за прицелване. Да не говорим, че така извеждащи пасове, центрирания в дадена зона стават супер лесни. А не да се чудя как да пратя топката там, където след малко ще е нападателя. И куп други примери. Освен това, за мен wasd контрол е истината от преди масово да го въведат в 3d shooter-ите (говорим още ерата на Shadow Warrior, Quake1 и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Това портната версия ли е? Какви са тези джойстици, мойстици? Някой установил ли е кое копче какво прави - седя в менюто за контроли като теле в железница.

Link to comment
Share on other sites

Боре, за коя версия говориш? Ако е бетата - действаш по метода проба грешка - виждаш кой бутон какво прави, записваш си и после от менюто - на дадената функция слагаш желания от теб. Аз така процедирах.

 

А ако пълната версия няма клавиатура и мишка - ще стачкувам!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...