Jump to content
BulForum.com

FIFA 11


paagrio

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Имам проблем още в самото начало където е интрото и логото на ЕА спортс ми дава донт сенд и край.Убедих се,че не е от видео картата 2 смених пробвах с GT240,a сега съм с Geforce 9800GT 512mb.Моля кажете как да го оправя това! Това ми изписва и край Процесор: AMD Athlon 64 x2 4200+ 2200MHZ,дъно Asrock AliveNF6P-VSTA,RAM-2GB

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем още в самото начало където е интрото и логото на ЕА спортс ми дава донт сенд и край.Убедих се,че не е от видео картата 2 смених пробвах с GT240,a сега съм с Geforce 9800GT 512mb.Моля кажете как да го оправя това! Това ми изписва и край Процесор: AMD Athlon 64 x2 4200+ 2200MHZ,дъно Asrock AliveNF6P-VSTA,RAM-2GB

 

С коя версия си на играта?(Reloaded,Skidrow)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

от 2 дни се пробвам да играя с pad, общо взето ми допада, има повече възможности и май ще му свикна. гледам обаче в youtube разни клипчета, в които се използва right (analog) stick(RS), обаче при мен тя не е активна т.е. нищо не прави като се опитам да я ползвам. с някакъв noname геймпад съм, та ... възможно ли е да е от него и какъв ми трябва, за да я използвам и нея при игра :)

 

благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

мисля да си взема един gamepad, за да цъкам играта. спрял съм се на два модела на logitech - dual action и chillstream. първият е аналогичен с този на playstation, докато втория - с контролера на xbox.

кой е по-удобен/по-удачен за фифата?

Link to comment
Share on other sites

И аз се замислям за геймпад, щото с клавиатура играта е ужасно осакатена. Финтове просто не могат да се правят :(

Link to comment
Share on other sites

И аз се замислям за геймпад, щото с клавиатура играта е ужасно осакатена. Финтове просто не могат да се правят :(

мхм, особено за тази фифа си заслужава. аз имам някакъв noname gamepad, обаче right stick-a нещо не му бачка, а пък точно с него стават почти всички пинизчийски финтове :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Точноста на изстрелите, пасовете и движението с клавиатурата е ненадминато от който и да било геймпад. Вжи финтовете, особено по-сложните, са единствено възможни с гемпад. Имайки х-бокс контролер, който реално е ползван при разработката, мога да кажа, че освен ако не играеш заради кефа от финтовете или не правиш финтовете от раз, то клавиатурата е препоръчителният гейм контролер за тази игра.

Link to comment
Share on other sites

Да, почти всяка вечер... групичка от 10-20 човека дето си цъкаме редовно. Българи имам предвид. Между 10 и 12 часа.

1037985 ми е номера там.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тази фифа е направена най вече да се играе с кеф на конзоли,и да то си е така,последна фифа за пц беше 2010,2010 за пц и 2010 за XBOX360 напълно различни игри,та играя 2011 на Xbox360.А фифа 2011 за пц е 2010 за XBOX360 / PS3,просто са променени екипи играчи и такива му работи.

Link to comment
Share on other sites

Тази фифа е направена най вече да се играе с кеф на конзоли,и да то си е така,последна фифа за пц беше 2010,2010 за пц и 2010 за XBOX360 напълно различни игри,та играя 2011 на Xbox360.А фифа 2011 за пц е 2010 за XBOX360 / PS3,просто са променени екипи играчи и такива му работи.

 

'ко речииии?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

някой цъка ли играта с видео карта 8600? да каже как се държи, защото мисля да сглобя за брат ми един компютър, та да знам горе-долу коя е "най-нископрофилната" карта, с която може да се играе играта :)

Link to comment
Share on other sites

Един приятел я играеше на 1024х768 с тая карта. Нямаше лаг. За по-големи резолюции обаче нищо не мога да кажа. Замисли се дали 9600 няма да си струва няколкото лева отгоре.

Имай предвид, че вградените чипове на дъната за скороизлизащите амд процесори ще са по-бързи от 8600.

Link to comment
Share on other sites

Един приятел я играеше на 1024х768 с тая карта. Нямаше лаг. За по-големи резолюции обаче нищо не мога да кажа. Замисли се дали 9600 няма да си струва няколкото лева отгоре.

Имай предвид, че вградените чипове на дъната за скороизлизащите амд процесори ще са по-бързи от 8600.

аз ще ги взимам на старо частите, а тази 9600 трудно се намира, а дори и някой да я продава, няма да й иска 50-60 лв. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...