Jump to content
BulForum.com

Алекс от КУКУ бенд ГОЛА!!(??)


Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Имам чувството, че тия снимки са специално подбирани, за да се компрометира Алекс. Все в едни такива неестествени пози е снимана. Според мен е много по-добре, но снимките са изопачили работата.

Link to comment
Share on other sites

Имам чувството, че тия снимки са специално подбирани, за да се компрометира Алекс. Все в едни такива неестествени пози е снимана. Според мен е много по-добре, но снимките са изопачили работата.

I na men mi mina tazi misul za podbranite snimki

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали е да се развали репотацията й.Ама тия зърна неините са като вимета на крава.Задника и не е от най-хубавите и въпреки това ще е шибам.

Определено очаквах нещо по-добро, но уви не е така.Все пак найстина късмет искарахме че не са снимали Десито, че те се едно обрив е получила.Щях да се семя тука цял ден. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Абе не е лошо момичето ;) .Пък и аз съм Тома Неверни-може да не е Алекс на снимките,а някоя която само прилича на нея.В единствената поза,където и се вижда лицето е направила такава гримаса ,че трудно я разпознавам :wacko: Пък и тя да е наистина-кво толкова.Има къде- къде по големи излагации с други известни и "красиви" личности.

Link to comment
Share on other sites

Е все пак тя е певица,а не позиорка

Ха-Ха-Ха :lol: ми тя на нищо не прилича (дебела,зърна като на бременна) пумаците са по-красиви.Иначе в лицето е супер ама тялото да не става дума

Link to comment
Share on other sites

Тя е не може да флашифицират сянката която чадъра хвърля или пък в първата снимка ръцете правят сянка на корема!!

Link to comment
Share on other sites

Според мен си е нормална - красива е,в тялото не е нещо страхотно,но не бих казал,че е лоша.Това с очакванията ви ме разби,все едно за пред вас се е събличала.Но щом някои имат самочувствието да се правят на големи ебачи да погледат малко от снимките на "съвършенните" модели със съвършенно гладката кожа стоейки в перфектните пози,благодарение на някои про фотограф.Пък като гледам тя не се притеснява от вида си,защото май е надживяла ерата на подигравките за разлика от други.Колкото до гърдите и,не виждам с какво тя е виновна за това.Пък и виновна е грубо казано,защото на някои им харесват,а на някои не,но в никакъв случаи не трябва да се казва,че не става.Вземете пример със някоя звезда с по-малки гърди (в момента се сещам само за Джейми Пресли),това не и пречи нито на кариерата нито на страхотното излъчване например.Всичко е относително и докато сега вие тук си спорите за размера,целулита и т.н.,когато сте до нея например,и усетите чара и,ще сте на друго мнение.Айде плюйте ме.

 

 

П.С.Продавам телефонния и номер сериозно).Цена по договаряне :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

Айде плюйте ме.

Напротив, и аз мисля, че гърдите й са уникални :) А това е сто-пъти по добре от 2 кила силикон :sick

За останалото няма да говоря, щото много "манакенеки" поставени до нея, без могъщата сила на Photoshop-а и други инструменти, ще изглеждат доста по-зле. Ама дечицата нали се радват на "яки" картинки :P

Link to comment
Share on other sites

Да бе и аз се чудя кво толкова я плюете.Да не би цял живот само перфектни манекенки да сте чукали??Поне е естествена жената

Link to comment
Share on other sites

Ми да ви кажа аз например не говоря за манекенки!Ако излезнеш навън ще видиш цто пъти по-яки мадами от нея и тя е яка ама ми се види селска

Link to comment
Share on other sites

Black_Hacker moje i da sa neini snimki, no da znaesh che wsichko moje da se naprawi. Horata kwi raboti prawat ti za nqkwa sqnka mi goworish !!

Така е ,но едва ли ще наемат всички SUPERVIZORS от "Матрицата"

Link to comment
Share on other sites

Ми да ви кажа аз например не говоря за манекенки!Ако излезнеш навън ще видиш цто пъти по-яки мадами от нея и тя е яка ама ми се види селска

Хахаха, егати смехотворното изказване. Тия мадами навън като ги гледаш, да не ги гледаш голи. Айде мислете малко де. Ти като гелдаше Алекс в шоуто, обелчена, да не си си представял, че ще изглежда по начина на снимките, а?

Link to comment
Share on other sites

Важното е,че момичето може да пее и то супер.А цици могат да се видят навсякъде(а бе, че е зле,зле е).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...