Jump to content
BulForum.com

Алекс от КУКУ бенд ГОЛА!!(??)


Recommended Posts

Хахаха, егати смехотворното изказване. Тия мадами навън като ги гледаш, да не ги гледаш голи. Айде мислете малко де. Ти като гелдаше Алекс в шоуто, обелчена, да не си си представял, че ще изглежда по начина на снимките, а?

Много ясно тя и облечена е същата ,че пее може и то много добре ама е малко плоска макар и не като Деси и Али Мак'бийл най вече!!!То нейните (на Али) са две гнойни пъпки

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Я си съберете малко акъла и престанете с плещенето на глупости, че темата върви на затваряне. Повечето от вас на живо не са виждали нищо повече от собствените си пишки, ама иначе все големи "разбрачи" се правите :evil

Link to comment
Share on other sites

Godfather - най-после някой да се престраши!

Не смеех да го кажа аз, че пак щяха да ме обвинят...

Link to comment
Share on other sites

RIP  :D Искам го!!!Впрочем исках го  :lol: като видех тия снимки не го искам вече :wir !!!http://db.infotel.bg:8889/ukazatel/ukazatel_1.htm търсиш Раева :blink:

Хм,при мен нещо не работи,пък и аз говорих за GSM-а.Както и да е.

 

Вижте пример:

 

carrie_before_n_after.png

Link to comment
Share on other sites

ха ха ха!

В шоуто на Слави си признаха за гафа със снимките!!!

Слави вика- ако искате да станете известни, печете се без горнище!!!

Link to comment
Share on other sites

awe hora stiga ste gledali samo momi4eta na koito imenata zavar6vat na JPG we tva ne e normalno :wir :wir :wir

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с Годфадъра. Това дали на улицата има 100 пъти по - хубави може да се спори, защото всеки си има вкус. И такива изказвания на 13-15 годишни пубери дето си купуват списания от сорта на Чук-Чук въобще да не се мислят за големите разбирачи. И когато някоя си манекенка без значение коя и стъпи на гласа и на пеенето тогава може да говорите. Ако беше берфектна нямаше да е певица,а манекенка. Но тов е тупично за българската псевдо култура когато някой е постигнал нещо от "уважение" към него да го наплюем дружно.

Link to comment
Share on other sites

Божееее тя за мен беше най-яката ве майна...ама тоя целулит.....циците и не са зле ама..бахси задника кат на 9 полк тъпана!!!!!!!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Pich i ti si prekalil sys snimkite na hubavi i izbyrsani(sys Photoshop) kaki.

Няма смисъл,след поста ти пак ръсят същите глупости.

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не го виждам тоя целулит дето го говорите толкова. Уж съм добре с очите пък не го виждам. Мене ако питате задника и е слабичък даже. Не знам на колко години е Алекс, но структурата и е като на малко момиче. Я чикиджийчетата да идат в банята пред огледалото и да се наведат напред, да клекнат и да погледнат как се нагъва собственото им тяло. Перфектното тяло да имаш всичко зависи от това в каква поза си. Като се наведеш напред е нормално да ти се нагъне корема или да се отпусне надолу. Викат му гравитация на това явление. Бе нормално момиче по без гащи виждали ли сте наживо че се изкарахте баси спецовете. Малко ме съмнява като гледам изказвания за това колко огромен бил задника на Александра :) Лапетий ко да ги прай човек ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе хора отсавете мадамата на мира! Тя хубаво си пее, а и като човек е била страхотна (имам приятел, който учи с нея или учел вече), а на това от горе си е хубава, натурална!

Link to comment
Share on other sites

Да бе знам какво нареждаде момичето?! Никога не е застанала в ефир и да каже : "Аз съм супер красавица " ?! ..или поне аз не съм е чул.Защо винаги в тоя форум се злобее ?! Като куп лешояди сте.Момичето веднъж решило да отпусне и някъв чикиджия е снимал като е подбрал най негативните снимки и ги пуснал в интернет.С кеф бих спукал от бой тоя шльоко.Както казва KILLERINCHO да се погледнем в огледалото и да видим за какво става въпрос.

 

2-ро я си публикувайте снимките на гаджетата ви за да ги обсъдим както подобава.. да видим и там за какво става въпрос.Щото Alex на мен ми допада, а вие казвате , че е грозна , дебела и какво ли още не.Щом тя не ви харесва значи сте се докоснали до нещо много по добро НЕКА ГО ВИДИМ ВСИЧКИ ... или както винаги сте плакнали окото с нечий брой на PLAYBOY ?! :angry1 :angry1

 

Аре стегнете се малко и повече РЕСПЕКТ!!!

Link to comment
Share on other sites

Като куп лешояди сте.

Мне, това е обида за тези полезни животинки.

Аз мисля, че са си най-обикновени чикиджии, в периода на пубертета :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...