Jump to content
BulForum.com

Започна БИРФЕСТА


Liverpool`Fan`1

Recommended Posts

Охааа ще се пие бира и то за Евро 2004.Предполагам че всички бираджии като мен го очакват с нетърпение.Ся давам малко инфо.От един приятел разбрах че щяло да има голяма видео стена на която ще се дават мачовете и отделно на всяка шатра(тфа като палатка дето е) по един телевизор.Определно чак с нетърпение 13 Юни мача Франциа-Англия.Вие какво смята те по въпроса дали ще стане готино или пък очаквате някакъв провал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Всичко си зависи от нас. Не можем да очакваме бирфеста да ни го направи хубаво, защото вече сме се убедили, че не може. За световното също мисля имаше екран, но не беше голяма атракция. Ако си тръгнем рано рано от Еврото, и сега няма да е атракция. И като почнат пак онея ми ти караоке партита... :cry

Link to comment
Share on other sites

Купувайте си само бира в опаковки, тая наливната не знаете дали не я е пил някой друг преди това. За кебапчетата и картофите - ако знаете как се приготвят ще ви се отще. Един приятел работи преди 2 години на бирфеста и ме отврати с разказите си - как се изпускат кебапчета по пода и се пекат, как се взимат остатъци от пържени картофи от вчера и се сервират прясно изпържените. Ужас... Бирата пък е разредена, гадна работа са тея бирфестове... Първият беше готин и забавен, след това стана скука, поне според мен.

Link to comment
Share on other sites

VooDooMan малейййй ти съвсем ме разочарова.Олее ся ще се пие начи само бира от хладилника.Мерси се пак за инфото ама аз пак ще ида.

Link to comment
Share on other sites

VooDooMaN, не говори така за Биромания. Нещата, които си споменал могат да ти се случат на абсолутно всякаде. За нищо на тоя свят неможем да бъдем сигурни. Нима на други кръчми не е така? Ти дори в бутилирана бира не знаеш какво има бе, ама я пиеш, нали? Изпускали кебапчета... ти ако видиш как се прави каймата... и от какво...

Link to comment
Share on other sites

e bati tupiq bir fest pone da zemat da go napraqt kat horata i da e po golqm

abe chovek az sam zabelqzal che ti na nishto ne se kefish osfen na tiq canibalci li kfi sa dea gi znam.bahti horata . za kvo jieveete za nqkva typa muzika.ne bilo qko.kato si s qka kompaniq i gledash qk mach sichko e qko kakvo po hubavo.ot kupona

Link to comment
Share on other sites

abe chovek az sam zabelqzal che ti na nishto ne se kefish osfen na tiq canibalci li kfi sa dea gi znam.bahti horata . za kvo jieveete za nqkva typa muzika.ne bilo qko.kato si s qka kompaniq i gledash qk mach sichko e qko kakvo po hubavo.ot kupona

tup e bir festa ne muzikata i da ne govorim kfi maloumni izpulniteli kanqt taka che ne mi kasfai che s qka kompaniq bilo qko

Link to comment
Share on other sites

Те добре го строят, но защо точно на центъра на Пловдив трябва да е тая цигания се чудя аз.

Link to comment
Share on other sites

Те добре го строят, но защо точно на центъра на Пловдив трябва да е тая цигания се чудя аз.

Ти къде предлагаш?

Link to comment
Share on other sites

Те добре го строят, но защо точно на центъра на Пловдив трябва да е тая цигания се чудя аз.

То преди месец няакаде ква цигания беше та тва-нищо не е :angry:

Мисля, че ще е яко-пиеш бира и гледаш мачове-SUPER :woot

Link to comment
Share on other sites

Ти къде предлагаш?

Например под надлез "Родопи" или пък на гребната база.Точно в сезона, в който има най-много туристи тоя катун не му е мястото там.

Link to comment
Share on other sites

Именно, не му е мястото там. Да си го правят където искат само не на центъра на града.

Link to comment
Share on other sites

Те добре го строят, но защо точно на центъра на Пловдив трябва да е тая цигания се чудя аз.

Мухахаха, ми тя циганията си е навсякъде, бирфеста най-малко е виновен за това.

Link to comment
Share on other sites

Например под надлез "Родопи" или пък на гребната база.Точно в сезона, в който има най-много туристи тоя катун не му е мястото там.

къде е тоя надлез?

Link to comment
Share on other sites

охохо ще има пак навалица от метали предчувствам... :wub: :love :devil :punk :punk

Що се отнася до бирата...незнам колко е разредена ама на мен една биричка ми е напълно достатъчна з ада ми се заплетат краката. ;)

 

Ако някой разбере за евентуални гости на бир феста...да пише! :music

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...