Jump to content
BulForum.com

Starcraft 2 - форумен турнир


mIRCata

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Аз искам да играя, но съм все още супер зелен - примерно за 2:2 хич не ставам, ако ще се правят такива мачове. Иначе нямам никакви проблеми някой да ме поотупа :)

Така че ме пишете и мен.

Link to comment
Share on other sites

Правила:

Още не са уточнени -нека да решим 2 от 3, 3 от 5. Всеки срещу всеки в началото, или по двойки както се падне по жребии. Как ще се избират картите, срокове за изиграване на игрите, служебни победи за неявяване, чийтване - ако има наблюдатели и те подсказват....

 

Нека уточним някакви дати - даже ако искате играчите, след като се реши кога ще се играе, може и да поканите спектартори да ви гледат Live :)

 

Ами колега дай ощя малко инициатива от тебе! Реши ти дали ще са 2 от 3 или 3 от 5 (лично според мен 2 от 3 е по-подходящо). След това като се определят двойките,мисля,че най-удачно ще е ако двамата играчи се разберат за удобен за тях час,като тези часове все пак да са в рамките на 1-2 дни.След това ще се свържат с теб и може по жребий да се определи и 1 спектатор или пък да определим 1,за всички,който познавате като честен човек (знам , че повечето от вас се познават) и няма да подсказва.

Link to comment
Share on other sites

Според мен в началния етап - 2 от 3, в по-нататъшните фази на турнира вече 3 от 5 :) - като едни видни профИсионалисти :lol:

 

Моето име е Zeppelin.Driver (вдъхновено от гоблин цепелинчето на Уаркрафт 3 :rofl: )

Link to comment
Share on other sites

по-добре всички игри 3 от 5 - да имат шанс да се запознаят със стила на игра и в 3-4-5 игри да има повече интрига. Че в 2 от 3 много бързо ще се опукат.

Link to comment
Share on other sites

Аз не мога да отделя толкова време... Ако ще е 3:5 - директно ме вадете от турнира.

 

 

Аз предлагам само финала да е 3 от 5, че иначе наистина е множко

Хуу бе. Работим по желание на клиента. Щом сте повече - правим 2 от 3. Все пак питах по-рано, ама никой не ме отрази.

Link to comment
Share on other sites

Клиентът винаги е прав ^_^

Кажи го това на тия в градските тоалетни :) - ще те оборят ;)

Да поставя един въпрос - как предлагате да се процедира при дроп по време на игра. Може и да е от нета, ама може и да е от губещ играч, който да дръпне кабела :) Има ги и такива, за които победата е всичко и не обичат да губят.

Link to comment
Share on other sites

Тия спектратори и обзървъри много не са ми ясни, но Дядо Мраз беше изявил желание да гледа сеир, така че е идеалния такъв. А и според мен, е по-познат на повечето тук и може да му се има доверие.

За дропа е кофти наистина, най-добре е да се преиграе, ако и двамата нямат претенции. Ако има един или и двамата се гледа от 4-5 човека репа и се определя дали играта е равна и ще се преиграва или има явен превес на единия от играчите. При явен превес победата е за него.

Това сега си го мисля, но може и да има някакви конкретни, вече съществуващи правила.

 

---

 

А при тия схеми за бракетите има ли и теглене на жребий, т.е. вкарват се участниците и софтуера автоматично да ги разпределя ?

 

---

 

Иначе съм добавил всички от списъка по-горе и вече ги виждам в бнет. А дали те ме виждат не ми е ясно ?

Link to comment
Share on other sites

А при тия схеми за бракетите има ли и теглене на жребий, т.е. вкарват се участниците и софтуера автоматично да ги разпределя ?

Аз правя така - вкарвам списъка, давам му да ги разбърка и после да покаже схемата - там каквото сабя покаже от разбъркването. Одеве като правих тест - се падна Психозис да чака резултата от едната двойка за да игра е с победителя, понеже са 7 участници. И от там вече се отиваше на финал :)

Link to comment
Share on other sites

Ако на liquid не му се играе или няма време и аз ще участвам.

 

Нямаш кий ли?Мисля,че можем да измислим нещо като за състезанието :)

 

guliath.guliath

Link to comment
Share on other sites

Нямаш кий ли?Мисля,че можем да измислим нещо като за състезанието :)

 

guliath.guliath

 

Нямам ключ дам. И играем двамата от неговия акаунт.

Link to comment
Share on other sites

Нямаш кий ли?Мисля,че можем да измислим нещо като за състезанието :)

 

guliath.guliath

Да разбирам ли, че ще участваш?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...