Jump to content
BulForum.com

Starcraft 2 - форумен турнир


mIRCata

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

А кога все пак ще е мероприятието?

 

 

Ами кой когато се уговори. Аз мислех тая вечер да играем с Вело, ама като гледам как вървят нещата може да остане и за петък вечер, че тая вечер може и към 9 да полегна.

 

Е то тогава и мен може да ме пишете вътре...

Link to comment
Share on other sites

Steppes of war за първа карта?

 

По-добре някоя за 4, но ако се реши тази, тази да е.

 

 

А кога все пак ще е мероприятието?

 

Ами кой когато се уговори. Аз мислех тая вечер да играем с Вело, ама като гледам как вървят нещата може да остане и за петък вечер, че тая вечер може и към 9 да полегна. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам коаг ще ги играете, но е добре да побързате малко, че близард ни оставиха 10 дена за игра, преди да дръпнат шалтера на бетата.

Link to comment
Share on other sites

Светлия : мен - 2:0

Играхме LT като първа карта по взаимно съгласие :)

За риплей не знам къде да ги кача (мислех ftp-то на play.evrocom.net, но май са го махнали :/ ).

gl на RO4 :)

Link to comment
Share on other sites

Infested vs SoulReaver - 2:0

 

Марините му се бориха ожесточено, но се оказаха недостоен противник за многобройните ми зерглинги :pirate B)

 

Edit:

replay 1

replay 2

 

Колегата ми скри фантазията направо :D Успех на всички, класирали се напред. :) А с Loser Bracket идеята какво стана ?

Link to comment
Share on other sites

Е, ми поне удължиха срока с 3 седмици. Обаче вече като гледам само с REAL ID стават нещата.

Link to comment
Share on other sites

Днеска с Борето се засякохме съвсем случайно (влзна в игра, която аз бях влезнал първи), та се "намерихме". Кога точно ще изиграем турнирните мачове (тия дето го натупах днес не се броят) ще се разбираме допълнително.

 

Та предлагам, хората, които се паднат един срещу друг да си драснат по някой PM с мейлите си, че да могат да се намерят. Че май не е много готина идея да се дава истинския e-mail в публичното пространство. Лично аз избягвам да раздавам тази поща, към която си регнах акаунта (обикновено регвам с една, която ми е точно за регистрации).

Link to comment
Share on other sites

Ако убиеш medivac, докато носи thor, thor умира ли?

 

Това трябваше да е в другата тема, ама карай :(

Ако не ти се чака да го пробвате с някой, пускаш се с теран срещу 1 комп, и понеже компа е турбо загубен - си правиш опита. Товариш тора и с марините опукваш медивак-а и гледаш резултата. Според мен би трябвало, ама не ми се е случвало.

Link to comment
Share on other sites

Кантарес ако продължи да му е такъв анален секс на работата и толкова смотан интернета вкъщи - може и да отпадне служебно :[

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...