Jump to content
BulForum.com

The Day After Tomorrow


The Day After Tomorrow  

186 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Лично на мен филма ми хареса, но останах малко разочарован, защото очаквах всички да измрем  :(  :wacko:  :blink:

Да,липсваше хепи енд-а...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Като филм не е лош,има достса ефекти,но не е кой знае какво.А бе става загледане. :punk

Link to comment
Share on other sites

Absoliutna amerikansa patrioti4na i komersialna boza za povdigane duha na patriti4niq amerikanski sreden grajdanin s silno reducirano koli4estvo gaven mozyk

Аз не виждам нищо патриотично в този филм.Дори този път американците не си помръднаха пръста да спасят света!?!Всички филми за катаклизми,природни бедствия и т.н., които съм гледал имат подобен сюжет - някой не кой знае колко успял учен (с издънки в миналото) в някоя обсерватория,лаборатория или друга " ...тория" открива нещо ужасяващо,никой не му вярва.Започват да го правят едва когато всичко се срутва,наводнява,изгаря или е заразено и умират 100000000000 души.Той съответно е взел мерки и любимите му хора са спасени(не винаги).Според мен става за едно гледане!

Link to comment
Share on other sites

Lud lUd lUD lud film pak shte go gledam na kino makar che sam go gledal veche 5-6 pati na pc

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Определено много зрелищен филм (нещо типично за режисьора). Ама все пак имаше някои неточности, които за щастие не успяха да ми развалят цялостното впечатление за филма.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Haresaha mi samo dva momenta- kogato se obrazuvaha tornadotata i kogato "vylni4kata" zalq grada :) Ina4e siujetyt be6e po-plosyk i ot gyrdite na 2 godi6no momi4ence, a igrata na aktiorite ne zaslujava6e i zlatna malinka.

а да и на мен ми харесаха тия моменти ама аз още не сам го догледала защото заспах ама ся вече не ми се занимава,иначе рекламата ме зариби ужасно :P :D

Link to comment
Share on other sites

V na4aloto kato pro4etoh topica si vikam "e tva e ne6to po koeto moga da se izkaja" nai malkoto 6toto sm go gledala... :D no za dobro ili lo6o vie si4ko ste mu razni6tili dosega.Kakto i da e de,samo dve dumi ot men:siujeta be6e tolkova zle-vyzmojno nai exploatiranata tema-kraq na sveta v sledstvie na prirodno bedstvie,moje bi zaradi tova e trudno da se izmisli ne6to originalno,no tva syvsem ne e opravdanie :angry: ta kogato siujetyt ne struva trudno moje se navaksa s aktiorska igra i spec efekti....e na vsi4ki mislq 4e ni e qsno 4e i tezi dve ne6ta ne bqha na nivo vyv filma...ta taka,mai stanaha malko pove4e ot dve dumi :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

prepe4eniq: Какви са тези изказвания дето ги пускаш?! Как може един филм... от 2004 година да бъде класика?!?!?!?! Не че е лош - става да си загубиш времето, но явно това е някакъв странен шаблон, който използваш. Какво значи класика.... имаш ли идея изобщо?

А тези филми какво са тогава за теб: Casablanca (1942); Citizen Kane (1941); One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975); 12 Angry Men (1957); Lawrence of Arabia (1962); Psycho (1960); To Kill a Mockingbird (1962); Apocalypse Now (1979); Taxi Driver (1976); Singin' in the Rain (1952); Bridge on the River Kwai, The (1957); Great Dictator, The (1940); Forrest Gump (1994); Graduate, The (1967); Deer Hunter, The (1978); Glory (1989); Ben-Hur (1959); Platoon (1986); Gone with the Wind (1939); Spartacus (1960); All the President's Men (1976); Rain Man (1988); King Kong (1933); 39 Steps, The (1935); Rio Bravo (1959); Planet of the Apes (1968); Heat (1995); Good Will Hunting (1997); Godfather, The (1972); Shawshank Redemption, The (1994); Usual Suspects, The (1995); Maltese Falcon, The (1941); Se7en (1995); Scent of a Woman (1992)..... това какво са ... джанки???????

Ми аз в този дух мога да продължа минимум до 250, че и повече. Те това са филми, които са класика или култ - което определение искаш него си избери.

Какво толкова класическо му намери на този филм, Статуята на Свободата ли, Библиотеката в Манхатън.... кое? Да, те са значително "стари" сгради и културни обекти - има-няма на 120 години са; снегът ли е класиката - а той определено си е старичък... но пък във филма "класически" сняг не валя, все новичък си беше, пресен.

Сигурно е било нещо друго, което аз явно не съм го открил и видял, но това ще да е от закърнялият ми от филми мозък, при това архаичен.

Още веднъж споменавам - не плюя филма, изгледах го, имаше весели моменти, но на някой може и да му стане любим, но да му лепваш определението "КЛАСИКА", е тук вече ще ме прощаваш, ама не улучи.....

Остани си със здраве!

Link to comment
Share on other sites

Много съжалявам, че си загубих времето да го гледам тоя филм.Хубаво, че не дадох 3 лева да го гледам на кино, че щеше да ме е яд още повече.

Просто поредната холивудска издънка...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
а знаете ли къде го има на едно cd? :)

Голяма е вероятността, да не можеш да го намериш на 1 CD - аз фрии-тата, аз ги претърсих набързичко, но без резултат. За сега мога да ти предлога само това - на 2 CD-та

Link to comment
Share on other sites

Те американците си умират да си разрушават градовте , напоследък. Филма не е лош от към ефекти , ама можеха да измислят някакъв по-добър сюжет. :inqn

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...