Jump to content
BulForum.com

The Day After Tomorrow


The Day After Tomorrow  

186 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Незнам кой и какво мисли за филма,но аз знам че на мен ми хареса.Винаги са ми харесвали подобни филми какъвто е и "Ядрото".Просто филми на подобна тема ме кефят. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

В този филм няма нищо ново , нищо впечатляващо всичко което видях в него съм го виждал и преди , всичко в него вуни на старост , не може да претендира ...

Link to comment
Share on other sites

Бива. Готини ефекти. Момента с отнесения от отломки журналист беше добър. Вкарва интересни мисли, макар че доста "раздуто" и преувеличено го показаха. Да имате едно на ум и да си купите една къщичка някъде из ЧАД или ЦАР :):)

Link to comment
Share on other sites

Osven mnogo qki efekti i amerikanski patriotizym, ot koito ve4e mi se gadi, v toq film nqma ni6to! Eto i nqkolko temi za razmisyl:

1 abe tiq wylci kak prejivqha navodnenieto/cunamito deto pomete vsi4ko jivo?

2 tiq idioti v bibliotekata 6to gorqha knigi, a ne stolovete i masite tam?

3 be tezi OGROMNI UNI6TOJITELNI buri/vihri kak taka utihnaha izvednaj ta da moje ocelelite da se evakuirat? :confused

Tva sa samo 4ast ot nedomislicite v poredniqt tup amerikanski blockbuster

Link to comment
Share on other sites

Филмът на мен ми хареса, дори доста. За разлика от всичките наистина тъпи филми, които пускат напоследък, в този има смисъл. А и като реализация е добър...

Link to comment
Share on other sites

Аз този филм не съм го оценявала откъм ефекти и актьорска игра. То се знае, че не може да се очаквамного, но на мен ми хареса заради друго. Ужасно много си личеше антиглобалисткото присъствие-нещо, което не е характерно за американските филми. За това и ми хареса.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...