Jump to content
BulForum.com

Евро 2004


Slain

Recommended Posts

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

уффф отпадна и другия ми любим отбор :(

играха добре ама накрая пак отпаднаха....заееееби

 

сега съм за Франция и Холандия.Един от двата отбора трябва да стане шампион !

Link to comment
Share on other sites

Шшшш ,пич как ще си за Франция,бе ей!

Link to comment
Share on other sites

4esto ENGLAND otpadat taq ve4er....

Rooney pak 6te otbelqzva :D Sorry za Portugal 4e e domakin i me e qd i za Christiano Ronaldo, no takav e jivota, ediniq pobejdava drugiq gubi :D

Прав си да ти кажа :D

Link to comment
Share on other sites

Тва е тъпотията, Англия отново се издъни на голямо първенство. Защо винаги така става с тях, особено при изпъление на дузпи. Тоя Бекъм вече не трябва да стъпва на терена. Само пречи на отбора :angry:

Link to comment
Share on other sites

К'во се косите бре хорица - този Леймкид Бедхам не е виновен ........ ,че се е родил с два леви крака... Шегата настрана - Бекам беше най-добрият играч на терена ... на триизмерен тетрис ...

П.П. Ей , замалко да забравя зловещото Мухахахахаха / малко ми е криво ,защото бях за Англия , но не може без зловещо Мухахахахахаха ... /

Link to comment
Share on other sites

Nai to4nite dumi sa: " Otkradnaha pobedata na ANGLIA"MAMKA MU> :angry1  :angry1  :angry1

Да , но аз се басирам ,че Бекам няма да ги каже / защото не е особено точен , не за друго / ...

П.П. С този пост преставам да се подигравам с хора , които получават повече пари от колкото аз сигурно ще изкарам през целия си живот на кибик в калта ...

Link to comment
Share on other sites

Англичаните си тръгнаха, идва ред на Холандия.

Не може със случаен гол в третата минута да се класираш на 1/2 финал.

Португалия цял мач ги мачка, и логично стигна до гола. Видя се, че Англичаните могат и повече, но с този теньор толкова. 25 30 мин преди края, почна да прави смени за да запази преднина от един гол.

Link to comment
Share on other sites

Видя се, че Англичаните могат и повече, но с този теньор толкова. 25 30 мин преди края, почна да прави смени за да запази преднина от един гол.

да не забравяме че им се контузи най-добрият играч до момента още в 20мин.Кой знае какво щеше да направи и в тоя мач

Link to comment
Share on other sites

i che manekena propusna duzpi4ka[vse pak mu e za 1vi put,neka mu prostim :P ]

toi Beckham ne si be6e napravil pedikur i zatova propusna i provali za poreden put Angliq

ina4e te igraxa po-dobre ot Portugal,deto super sme6no izravnixa...

Link to comment
Share on other sites

Абе имам странното чувство, че Бекъм нарочно испусна дузпата! Футболист от неговата класа- каквито и пропуски да е правил, все пак си е играч от световно равнище - не бие дузпа по този начин. Той сякаш умишлено копна топката, а като добавим и силата на удара - еми нямаше как да влезе...Представете си заглавията:"Бекъм:"Мамка ви мръсна, фенове долни, гадно ли ви е сега?" :woot

А колкото до Холандия - няма да отпаднат! Ще бият и Швеция, и Португалия. И вече срещу Франция на финала ще видим какво ще стане.

Link to comment
Share on other sites

golqm mach napraviha vchera pichovete

shto se otnasq do duspata Beckam predi da e bie bqh 99% sigoren che shte e izpusne ne mu se otdava da vkarva ot 11 metrovata tochka tva e fakt

inache macha beshe mnogo dramatichen imashe sichko mojeha i Anglia da obarnat macha vav vtoroto prodaljenie kakto i portugalia abe vcherashnia mach beshe mnogo golqm tova se kazva futbol krasota

shto se otnasq do Holandia te sa mi lubimia otbor i shte se radvam naistina da stignat finala no shte im e trudno no vqrvam v tehnia uspeh

Link to comment
Share on other sites

кво само го плюете Бекъм бе :angry:

изпуснал дузпа...голяма работа.В сегашния отбор на Англия никой не направил толкова колкото Бекъм за тоя отбор.Да не говорим че в тея мачове дето игра сега се раздаваше на максимум.Участваше в атаките,помагаше на защитата,организираше атаките.Бекъм е велик футболист а тея които го плюят могат само да му завиждат за това което има и е направил !

Link to comment
Share on other sites

Абе имам странното чувство, че Бекъм нарочно испусна дузпата!

че Бекъм е педерас, педерас е, ама нарочно я изпусна! напълно съм отчаян - всичко е пари и не може да се надяваме да гледаме хубав футбол. Португалия почти на 100& е на финал! дейба подкупното UEFA, FIFA, и други подобни говеда!!! а ако и Гърция се класират на 1-2 финал ще си е бати корупцията! това ми е мнението за Европейското!

Link to comment
Share on other sites

кво само го плюете Бекъм бе  :angry: 

изпуснал дузпа...голяма работа.

Прав си. Всички изпускат. Но никой не го прави три пъти поред. Или ако има такъв той не взима по 22 милиона на година. Само като му видях физиономията преди да бие и знех че ще изпусне.

 

Съдята свири 50 на 50 не знам защо го намесвате.

 

Треньора ги закопа. Гола на Португалците беше въпрос на време, призна си го дори и коментатора който беше заклет привърженик на англичаните. Не може от 24 удара към вратата да не се пропукат нито веднъж. Такъв мач помня на нашите национали със Румъния през 96-та, когато след ранен гол на Стоичков 90 мин бяхме като опълченци.

Грозен, еднообразен футбол от страна на Англичаните. Тъпо е да гледаш как 6 7 футболиста се чудят на къде да изчистят топката от наказателното си поле.

 

 

Slain Англия не е отбор който разчита на един футболист да реши мача.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...