Jump to content
BulForum.com

Евро 2004


Slain

Recommended Posts

Slain Англия не е отбор който разчита на един футболист да реши мача.

така е :) просто казах че Бекъм се представи много добре(като изключим дузпите) на Европейското

 

 

Гърция-Франция 1-3 ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 592
  • Created
  • Last Reply

и тея отпаднаха.....заеби

браво на Гърците.Станаха поредното 'балканско чудо'.Само че България,Хърватска,Турция всички отпаднаха на 1/2 финал-а ;) да видим Гърците дали ще го минат :P

Link to comment
Share on other sites

Aideeeeee ,utide koniu y rekata. **** agrrrr. Skapani vizantiici . Pone da bqxa bili slu4aino da ne me e qd,ma te igraqt we ,da gi ***** .Elini mrusni :woot ,tupi jabi ,na edno purvenstvo shte vikam za tqx i te nishto nqma da naprawqt ... ae sq .. ostanaxa samo Holland i Czehcs/Dennmark

Link to comment
Share on other sites

Тва горе е първия българин дето подкрепя французите.

и аз ги подкрепях.Заради играчи като Анри,Зидан,Дакур,Виейра,Пирес,Саха,Макелеле,Трезеге

като ми харесва играта на тея играчи как да не ми харесва отбора ?

Link to comment
Share on other sites

чао и на надутите французи това е най-хубавото нещо ставало досега на това първенство

гърците с кои ще играят на полуфинал сега

Link to comment
Share on other sites

" В тези минути звездите на Франция Пирес, Анри и Зидан се бяха скрили като виетнамци под вода и дишаха с тръстика "

 

© 7дни СПОРТ.

 

Чао на петлетата!!! Кефя се все едно,че са паднали от България.

Link to comment
Share on other sites

Francuzite ne zaslujavaha dori da stignat do tazi faza-eba ti i kalitarite.Po slu4ainost vkaraha golove na Angliq,posle i sadiqta gi podprq :pirate a igrata im be pod vsqkakva kritika.

Spored men Garcite nqma koi da gi pusne po-natatak

Link to comment
Share on other sites

Кво значи няма кой да ги пусне? Както виждаш слаби отбори няма,а Гърците играят много организирано. Тва че нямат звезден тийм и главно факта че са Гърция не значи че не могат да стигнат до финал. Също така съдиите вече влезнаха в час и никой няма да ги остави да нареждат мачове както беше в първия кръг.Според мен Гърците заслужено стигнаха до тук и играеха пъти по добре от Франция ,Германия ,Италия и други величия на стария континент които си трагнаха рано рано от Португалия.

Link to comment
Share on other sites

Също така съдиите вече влезнаха в час и никой няма да ги остави да нареждат мачове както беше в първия кръг

еми да ама нас здравата си ни преебаха

 

играта с парите е много голяма.ако наш'те бяха взели и точка щяха да получат доста пари.както и играчите така и БФС

Националите получили по 1600 евро за 14-дневния си престой в Португалия, съобщи в-к "7 дни спорт".
С трите си загуби в Португалия националите пропуснаха да заработят колосални премии. Ако бяха спечелили дори точка на европейското първенство, играчите щяха да вземат 160 000 евро. Още толкова щяха да влязат в касата на БФС.
Link to comment
Share on other sites

The Nederlands - Czech Republic na final...

И брат ми, и баща ми мислят така :wacko: Както и аз .... но Холандия шампион, нали?!

Въпрос-Защо Patrick Kluivert не играе(дано правилно да съм написъл фамилията :P)

Много ми е странно, той до ся щеше да вкара най-малко 5 гола :P

Турция всички отпаднаха на 1/2

Те изобщо не играха :P

Link to comment
Share on other sites

говоря за полуфинала на вветовното 2002-ра

паднаха с 1-0 от Бразилия с гол на Роналдо ;)

Ааа ;) просто не разбрах ....

бтв-4ехия .... бая добре играят, наистина могат да стигнат до голямо място :wacko:

Link to comment
Share on other sites

бтв-4ехия .... бая добре играят, наистина могат да стигнат до голямо място  :wacko:

saglasen sam s teb Chehite

nqmat spirachki pokazvat naistina mnogo dobra igra

izvednash obrashtat macha

mnogo me beshe qd kato obarnaha macha s Holandia

no vajnoto e che i Holandia se klasiraha

no vse oshte ne mi se prognozira koi shte bade na finala

mnogo iznenadi zeha dastavat naposledak

Link to comment
Share on other sites

гола на Нистелрой беше редовен! никаква засада!

 

 

справедливостта възтържествува ;)

Холандия на 1/2 финал

 

 

 

Bulgaria.gifBulgaria.gifBulgaria.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...