Jump to content
BulForum.com

Хареса ли ви Troy


Хареса ли ви Troy  

236 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Жесток филм.

Такива филми излизат един-два пъти годишно, ето защо си заслужава да се

гледа.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Най-голямата боза след "Титаник",която съм гледал. :sick

Големи актьори не значи голям филм.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Не иска да ми тръгва филма има сигорно някакъв bad sector в тоя филм.Свалих го от warez.ru след това и от data.bg и пак нищо някой ако знае как да се оправи да каже. С сигорност не е от кодеците защото и на други хора не им тръгна тоя филм.

Link to comment
Share on other sites

пич, на мен ми тръгнаха и 2-те асти , но при мен не ми е т'ва проблема , а субтитрите са неправилни, всички субтитри за троя съм свалили и дори и да ги наместя с bs player-а пак забавят.мисля че ти е от кодеците, ти с какви си?

Link to comment
Share on other sites

Codecs 6016 All In 1

 

С тези съм...

 

За субтитрите лесно имам точните и на двата диска ама втория не мога да го гледам.Какви кодеци използваш та ти тръгва филма.

Link to comment
Share on other sites

Четох Илияда в пълен вариант няколко месеца преди да го гледам и просто филма няма почти нищо общо. :(

Имаше само 1-2 хубави масовки и боят между Ахил и Хектор. Просто този филм тотално скапва огромния потенциял на творбата на Омир. Единствено прекрасната игра на водещите актьори(без Блум) и особено на Бана става и гореспоменатат битка между Ахил и Хектор могат отсрамват малко филма.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Хубав беше. Поне се посмях. :tongue

Link to comment
Share on other sites

i na men vaob6te ne mi haresa. predi nqkolko dena gledah 'spartak' i spored men toi e 100 pati po-hubav ot troq. gledaite go i si mislq, 4e nqma da sajalqvate!!! B)

 

напълно съм съгласна с тебе че Спартак е по-хубав ;)

може и да не участват толкова звезди и да не е с толкова голям бюджет колкото Троя но е направен по-добре и има много повече общо с историята отколкото Троя с Илиада :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...