Jump to content
BulForum.com

Хареса ли ви Troy


Хареса ли ви Troy  

236 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

samo 6te vmetna 4e Odisey izob6to ne tolko vtorostepenen geroy kolkoto go izkarvat v filma po otno6enie na prilikata s Iliada hi4 go nqmma filma

За тва филма се казва Троя НЕ Илиада. :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

На мен лично не ми хареса изобщо :sick по причини близки до тези изброени така подробно от Gregg и още толкова :) но вече сме свикнали с изкривеното виждане на Холивуд за историята(да не изброявам сега още 10... заглавия на исторически филми) :) но какво да очакваш от хора с 200 годишна история и самочуствие ,че все едно са хванали господ за шлифера :angry1

 

PS:И хиляда пъти да препрочетат Илиада ефекта ще е същият , даже може да стане и по зле :angry1

Link to comment
Share on other sites

Аз си бях дал мнението за Троя.Само искам сега да ви покажа едно нещо свързано с филма!

Ето го батко ве! :)

гаф.JPG

Колко сме модерни... :) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Троя - филма не беше толкова зле колкто очаквах. Обаче ако ви се гледа пълна боза си пуснете "Helen of Troy" - този филм едва ли има бюджет над 1000 долара ... - супер смехория и същевремено пълна трагедия ...

П.С. Сега видях ,че преди това също се говори за "Елена от Троя" - нямам време да прочета какво точно е казано , така че оставям поста с риск да не споменавам нищо ново ... :music

Link to comment
Share on other sites

Филмчето не е лошо. Главна цел - забавление (и яко да напълним холивудските гушки ;) ) Ерик Бана (Хектор) много ме кефи! Така и така са променили цялата история трябваше да го направят да победи Брад Пит...

Начи Брад Пит го боцка с меча, а Ерик Бана му вика DON'T MAKE ME ANGRY!!! YOU WON'T LIKE ME WHEN I'M ANGRY! ама Брад Пит са прай на отворко и пак го боцка с меча, тогава нашия става голям и зелен :bgrin: и му обърсва един така че Брад Пит се сурва и прай една яка бразда, а после му скача отгоре и го сплесква като жаба :D

Одисей и Аякс си ги биваше, ама за жалост не са им отредили по-централна роля.

Не мога да реша кой ме дразни повече - манекена Ахил :sick или сополанкото Парис :sick

Саундтрака е хубав, ама май доста пунтира Gladiator :music

Link to comment
Share on other sites

Бре, забравете тая глупост дето е композирал James Horner, чуйте отпадналият саундтрак на Gabriel Yared. Компизираната музика от Yared е просто неописуема. На всичкото отгоре, за капак, End Theme-a се изпълнява от Таня Царовска и е просто убиец. бтв и да знаете, че хорът, който изпълнява парчетата е български. Жалко, че тъпите американци пак са заложили на сигурно и както Optimus каза просто са копирали "Гладиатор".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Този филм има няколко отклонения от историческата хроника.Попринцип спартанките се славят с това 4е не носят грим,а в филма са с грим.Друго освен това е преди битката на Ахил и великана.Между двете страни е имало мирен договор,които е бил отхвърлен.

Link to comment
Share on other sites

Бре, забравете тая глупост дето е композирал James Horner, чуйте отпадналият саундтрак на  Gabriel Yared. Компизираната музика от Yared е просто неописуема. На всичкото отгоре, за капак, End Theme-a се изпълнява от Таня Царовска и е просто убиец. бтв и да знаете, че хорът, който изпълнява парчетата е български. Жалко, че тъпите американци пак са заложили на сигурно и както Optimus каза просто са копирали "Гладиатор".

Дай линк да го чуем туз чудо.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eленка Троева е по-хубав филм. Съжалявам, но вече не спонсорирам тъпата индустрия на блок бастърите. Ми след Титаник съвсем замириса. Правят филм за 200-300 милиона и го тъпчат с ефекти. Чудно ама дайте поне някой лев и за сценарии. Толкова са плоски тия филми, че няма на къде. Още от рекламите мога да ти го разкажа филма. :(

Къде е доброто старо кино :)

Link to comment
Share on other sites

Филмът беше страхотен, но все пак имаше сцени, които не ми харесаха.

Link to comment
Share on other sites

Eленка Троева е по-хубав филм. Съжалявам, но вече не спонсорирам тъпата индустрия на блок бастърите. Ми след Титаник съвсем замириса. Правят филм за 200-300 милиона и го тъпчат с ефекти. Чудно ама дайте поне някой лев и за сценарии. Толкова са плоски тия филми, че няма на къде. Още от рекламите мога да ти го разкажа филма. :(

Къде е доброто старо кино :)

Helen of troy е супер нещастен филм.1-во на филма стават диви измислици на туй отгоре накрая на филма Агамемнон изнасилва Елена :tongue .Филма е боза.Троя е сто пъти по хубав.

Link to comment
Share on other sites

Да но в Елена от Троя е спазена митологията.Докато в Троя се залага само на ефекти.Извинявайте ,но след Властелина на пръстените мисля ,че всички си взехме дозата от зрелищност и мащабност.Тази велика творба Илияда заслужава по-добра продукция.А това определено не е Troy

Link to comment
Share on other sites

Не лошо филмче, жалко само за епиката на истинската история, тя и затова се нарича епична, защото героите са много, а самата война трае 10 години и като се съкрати това филмът става бозав!!!! Иначе, като човек, който никога не е харесвал Брат Пит мога да кажа, че изваяното му тяло предизвика интереса ми, но да не забравяме, че не отидох на кино, за да се любувам на мъжки тела(за това си има и др. места), а, за да се насладя на гръцката митология!!!! цунки :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...