Jump to content
BulForum.com

Коя според вас е най-добрата бира?


VooDooMaN

Най-добрата бира според вас е....  

118 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

За тези който хулят Beck's. От началото на учебната година съм 2 пъти седмично в каменица на практика (а сега имам и стаж там.. всеки ден). Каменицата и Стела Артоа се правят с много есенции, докато в Beck's има само малц и ечемик. Няма есенции и подсладители.

Link to comment
Share on other sites

Най-добрата бира, която съм пил е испанската San Miguel. Има страхотен вкус, но за съжаление не съм я виждал в България... Миналото лято просто се наливах по цял ден с нея!

Имаше още една хубава испанска бира - Mahou(май така се пишеше и се произнася Мау).

От българските най си тача Каменицата :P

Link to comment
Share on other sites

Каменицата е най-яката българска бира, даже я правят в Пловдив !

Еми радвайте се :P

Link to comment
Share on other sites

Белана разбира се :P

А иначе мисля че точно others си е others - за сичко останало :)

Каменица още два пъти :punk

Link to comment
Share on other sites

Mi na men sa6to mi haresva6e Kameniza ama ne6to q razvaliha i sega q mrazq mnogo.Za tova za men sega nai dobrata bira e Zagorka!!!! :)

 

 

Da kaja na vsi4ki koito ne sa pili Beck`s da q opitat!Ohhhhh super e taq biri4ka!!Po cql den samo mi se previjda pred o4ite! ;)

 

 

Ma mnogo me e qd 4e v BG nqma takava biri4ka s plodove!Predi vreme ba6ta mi be6e v Belgiq i ot tam donese takava i be6e mn qka sa6to!!Koftito e 4e ne znam kak se kazva6e i tva 4e be6e matna!Belgiicite kazvali 4e koito uspee da izbistri birata s plodove 6te stane miloner.Za tva davai narode da stavame himici! ;)

Link to comment
Share on other sites

Момчета няма какво да се спори!

НАЙ_ДОБРАТА БИРА Е ТАЗИ КОЯТО ТИ Е В ЧАШАТА - НАЗДРАВЕ :)

NAZDRAVE i na teb tova koeto kazva6 e napulno vqrno

Link to comment
Share on other sites

Определено гласувам против Българската Бира.

Пийте каквото ви е на кеф и за каквото има кинти.А лично предпочитам Carlsberg и Amstel .

:beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Каменица е хубава бира но и Амстел си я бива.На мен лично Загорка не ми харесва.Всичко Пловдивско RULLEZ>

Link to comment
Share on other sites

Всичко Пловдивско RULLEZ>

Най-вече КАМЕНИЦА :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Аз хич не разбирам от бира..не мога да открия разлика между различните видове просто :) обаче си гласужах за Каменица...понеже си държа на пловдивското :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...