Jump to content
BulForum.com

ДКЦ2 - Личен Лекар ?


Kpu3a

Recommended Posts

Моля Ви препоръчайте ми Личен Лекар от ДКЦ 2 (до Ресторант Стадиона)

чудя се с кой/коя да си сменя некадърното същество което ме "лекуваше" до сега :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

И аз имам същото питане, но за район Северен.

Не че не съм доволен, но чакането направо ме влудява.

Без значение дали съм с час, или без, един час не ми мърда.

Link to comment
Share on other sites

Като сте почнали и аз да питам, преместих се в Смирненски и трябва скоро да си избере лекар от поликлиниката до Сани. Предложения?

А защо трябва да е в района в, който живеете? Аз съм в Тракия, личната ми лекарка е до Лайпциг. Харесайте си добър лекар, а не гледайте само да вие близко до гъза.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Добрите лекари не стават Джи-Пи. Добрите лекари специализират, имат конкретна специалност и са добри само в нея. Общото знание го имат вече и повечето обикновени хора... и по тази причина не Ви трябва General-Пи. Гледайте да ви дава направления а не да ви казва, че няма такива.

Едно време имаше Лекари... сега се произвеждат само машини за прибиране на пари.

 

Дано съм помогнал с личното ми виждане и разбиране.

Link to comment
Share on other sites

чудя се с кой/коя да си сменя некадърното същество което ме "лекуваше" до сега :rolleyes:

 

Личните лекари са за да водят документация, да ти издават направления и прочее а не да те лекуват. Много разпространена заблуда е обратното а е грешно. При личен лекар се ходи само за документи а не за преглед. Преглед и лечение - само при специалист.

Link to comment
Share on other sites

Т.е. са подлежащ на оптимизация административен персонал по всички критерии.

 

______________

 

Аз съм при Лазарова и до сега нямам забележки.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм при Лазарова и до сега нямам забележки.

За да имаш забележки трябва да знаеш повече от нея. Иначе по какви критерии съдиш за нейните знания и умения?

Това правило важи във всички сфери.

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

 

Сериозно ли говориш или си търсиш заяждане?

 

Да си видял уточнение към точно кой аспект е отнесена липсата на забележки? Или може би просто, защото искаш да напишеш нещо вървиш по пътя на по-голямото съпротивление (мисловно) и вместо да счетем написаното за относимо към немедицинския аспект от работата й трябва да ме питаш дали съм завършил медицина и с какъв успех?!

 

С такова отношение си проси оставка й новата здравна министърка.

 

А за да няма забележки един пациент не е нужно кой знае колко - да не го третират като предмет, като има проблем да се покаже нужната заинтересованост, а не "знаеш ли колко хора си карат така", да не виждаш как разни познати и приятели по цял ден пият кафе с твоето GP, или те пререждат, при изготвяне на документи да не се отбива номера и т.н. (само за тези се сещам сега).

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol:

 

Сериозно ли говориш или си търсиш заяждане?

 

Да си видял уточнение към точно кой аспект е отнесена липсата на забележки? Или може би просто, защото искаш да напишеш нещо вървиш по пътя на по-голямото съпротивление (мисловно) и вместо да счетем написаното за относимо към немедицинския аспект от работата й трябва да ме питаш дали съм завършил медицина и с какъв успех?!

 

С такова отношение си проси оставка й новата здравна министърка.

 

А за да няма забележки един пациент не е нужно кой знае колко - да не го третират като предмет, като има проблем да се покаже нужната заинтересованост, а не "знаеш ли колко хора си карат така", да не виждаш как разни познати и приятели по цял ден пият кафе с твоето GP, или те пререждат, при изготвяне на документи да не се отбива номера и т.н. (само за тези се сещам сега).

Като чета поста ти (особено последната му част) си мисля, че Лазарова наистина е добра. Утре ще се запиша при нея. Остави координати за връзка с нея в темата.

Link to comment
Share on other sites

Цял сайт си имат от ДКЦ - II ;)

http://dkc2-plovdiv.hit.bg/

Влизаш на GP "Общо практикуващи" и от там д-р Лазарова.

 

Но май през годината има само 2 периода за записване при нов лекар. Трябва да провериш.

Благодаря ти... но аз се помайтапих, а ти се хвана :)

Все пак информацията ти може да е полезна на някой.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...