Jump to content
BulForum.com

В кое време бихте искали да живеете


Recommended Posts

О, то това е градът за много хора. Това, че не е за мен, не е особено мерило, след като милиони живеят там и още милиони си мечтаят. Но ако има едно конкретно време, което е супер в NYC, то е по Коледа. Сега тъкмо съм заринат в сняг и малко чак ми се смекчава мнението за големия град, след като си седя на село...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Интересна тема. Аз лично:

 

1. Бих се включил в похода на Александър Македонски

 

2. Бих живял със северноамериканските индианци

(преди идването на белите заселници на континента)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Интересна тема. Аз лично:

 

1. Бих се включил в похода на Александър Македонски

 

2. Бих живял със северноамериканските индианци

(преди идването на белите заселници на континента)

 

...където жените са били красиви, страстни, прилежно епилирани и с добре оформени триъгълници :P

Link to comment
Share on other sites

...където жените са били красиви, страстни, прилежно епилирани и с добре оформени триъгълници :P

 

Нещо против избора ми ли имаш? Пък и защо да не са били красиви и страстни?

Може да не са били перфектно "остъргани", ама нали знаеш: на калпав *уй вълната му пречи.

Link to comment
Share on other sites

А и не всичко, което си заслужава да бъде видяно и преживяно, се заключва в триъгълника на поредната кифла.
О, да, важни неща са новия хит на Милко Калайджиев, моловете, да си облечен в playlife и да караш голф тройка.
Link to comment
Share on other sites

когато се вземат поне 90% от способностите на 4овека, всички скачаме по 2-3 метра и бягаме с 50км/час

тогава се надявам колите да са евтини и да мога да си катастрофирам колкото си искам и да ми няма нищо ..... и така докато се науча да карам :Д

 

иначе може и към 90-те години и ако мога 'убия' хората виновни за гсм-мите и интернетеа и всички ще са щастливи и доволни

Link to comment
Share on other sites

Като доказан заядливец само ще вметна, че интернета малко по-рано са го измислили. Ако кажем началото на 80-те ще сме малко по-близко до истината и все пак няма да е 100% вярно...

Link to comment
Share on other sites

Като доказан заядливец само ще вметна, че интернета малко по-рано са го измислили. Ако кажем началото на 80-те ще сме малко по-близко до истината и все пак няма да е 100% вярно...

 

знам, идеята ми беше да спра развитието му. Тогава е имало сигурно под 10 милиона потребители само

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Бих искал да живея в края на 80-те и началото на 90-те заради рейв музиката/културата тогава - Praga Khan, Lords Of Acid, NJoi, 808 State, Channel X, Digital Orgasm, Mental Cube (Future Sound Of London) - това е върхът на електронната музика, изпреварила времето си или пък днешнтата музика е деградирала, не зная кое е вярното, но определено преди 20 години хората са имали повече вкус и усещане за нещата :)

 

П.С. Забравих да добавя - бих искал да живея по това време, но не в България по разбираеми причини :)

Link to comment
Share on other sites

Ами не бих искал да живея в друго време и на друго място. В миналото - не мерси - доста неща ще ми липсват особено пък по времето на "Бай Тошо" у нас - категорично НЕ! А в бъдещето - близкото тъй или иначе ще го доживеем и ще видим как е, а в по-далечното ще трябва да се родя тогава защото, ако ей тъй се пренеса ще съм като в небрано лозе. А и не е ясно след 1000 години какви ще са хората и всичко, ами ако има само гадни неща за хапване а всички жени са 100+ кг? Май най-добре си е сега. За тук - ми мога да ида навсякъде стига да поскам - никой не ме спира но засега не виждам причини да го правя - имам си цели и мечти, има за какво да се боря, виждам перспектива, ...

Link to comment
Share on other sites

3333godina na druga planeta v druga galaktika :) v virtualna kashta na virtualen plaj da hodia po virtualni kuponi i da se zapoznavam s virtualni macki koito posle virtualno da.... a prichinata vsichko da e virtualno e zashtoto shte bada robot i niama da ima nishto choveshko v men osven saznanieto mi :) dosta tapo ama kato gledam v momenta kak e s raznite socialni tapotii moje i po rano da stane :) inache nai mnogo bih iskal da sam na havaite na niakoi plaj s gotina macka i mohito v raka i tova da se sluchva 5minuti predi ogromna kometa da padne v Sudan parvite sekundi gledkata shte e mnogo iaka posle shte oslepeia i malko po kasno shte umra :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

От известно време си мисля, че бих бил доволен и би ми харесало ако през 90-те години бях на тая възраст която съм сега и тогава да извижея по-голямата част от младостта си.

 

Като някой изживял младостта си през деветдесетте, мога да ти кажа, че малко неща имаше там покрай музиката, от които нямаше да ти се стъжни, така че не си го пожелавай - слушай си "ретрото" и живей живота си тук и сега, защото няма по-хубаво време за нас човеците :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=xBnX-mbyw_U

 

Link to comment
Share on other sites

Иска ми се да живея във времето, което беше преди 5 години някъде. Нямаше ги тия гадости, или поне бяха сведени до минимум, с които сега ежедневно се борим :(

 

Песничката е трепач... :punk

Link to comment
Share on other sites

Иска ми се да живея във времето, което беше преди 5 години някъде. Нямаше ги тия гадости, или поне бяха сведени до минимум, с които сега ежедневно се борим :(

 

Песничката е трепач... :punk

 

Гадости като http://www.youtube.com/watch?v=lUFDYhAfXGk тези ги е имало и ще ги има винаги, или поне в нашето "винаги", но пък и "винаги" ще има и какво да ни усмихне :)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=AscPOozwYA8

Link to comment
Share on other sites

Галя, преди 5 години с тия гадости са се борили родителите ти :D

 

Офф : То от гледна точка на семейството, родителите винаги се борят повече от децата. Ама да ти кажа, имали сме винаги много проблеми и ако има 10 лесни начина при нас ще се случи по 11-тия труден. Както и да е, мисълта ми е, че преди 5 години нещата по-добре се получаваха. Всички имахме работа, малко парички, някак по-свободни и безгрижни (ако това е думата) се чувствахме. Сега нещата са в контрапункт на тогава.

Link to comment
Share on other sites

Сега като се замисля, всяко време става, стига да няма малоумни, нагли, аморални, комплексирани и прогресивно затъпяващи хора накъдето и да се обърна. Това ще да е перфектното за мене време...

Link to comment
Share on other sites

Бат' Весо и научната фантастика ЧАСТ 1 :) И на мен ми се ще да има такова време, ама ... Все трябва да има хора, благодарение на които добрите и умните да изпъкват.

Link to comment
Share on other sites

Или просто да си във време в което да беше малко по-малко умствено развит - тогава нямаше да ти прави впечатление, щеше да се радваш на смешките на Слави и Андрей(Я) и да се чудиш защо не ти вдигнат още малко данъците. :)

Взискателните хора никога не могат да са доволни. Представите ни за миналото са само идилията в главите ни, а не това което действително е било - дори сме живели във времето за което се препираме.

"интересни времена" и т.н. са си оправдания да си седим (седя) на гъза.

Link to comment
Share on other sites

Е не мога да гарантирам, че миналото е било по-добро. По-скоро някъде из бъдещето да се надяваме ще има такова време. Аз не знам дали съм много умствено развит, най-малкото съм пристрастен за тази преценка, но нещата наистина стават страшни на моменти. Само за днеска, за едно излизане за обяд мога да напиша книга с кратки разкази за проявено малоумие. Бе ужас, дълга и широка е.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...